قدرت هوش مصنوعی در تحول کسب و کارها

  0
  47
  قدرت هوش مصنوعی

  هوش مصنوعی در واقع یک سیستم کامپیوتری است که می تواند کارهایی را انجام دهد که معمولا برای انسان بسیار پیچیده تلقی می شود، در حال حاضر هوش مصنوعی پیشرفته ترین فناوری جهانی محسوب شده و در بسیاری از صنایع مختلف از هوش مصنوعی در واقع یک سیستم کامپیوتری است که می تواند کارهایی را انجام دهد که معمولا برای انسان بسیار پیچیده تلقی می شود، در حال حاضر هوش مصنوعی پیشرفته ترین فناوری جهانی محسوب شده و در خیلی از صنایه از قدرت هوش مصنوعی استفاده می شود.

  قدرت هوش مصنوعی در تحول کسب و کارها

  قدرت هوش مصنوعیقدرت هوش مصنوعی در تحول کسب و کار شما شگفت انگیز است! می توان از قدرت هوش مصنوعی برای همه ی بخش های کسب و کار، از خدمات مشتری گرفته تا فروش استفاده کرد و هم چنین پیاده سازی و استفاده از آن نیز آسان است. همانطور که می دانید از قدرت هوش مصنوعی در حال حاضر در بخش های بزرگی از صنایع  استفاده می شود، اما طی چند سال اخیر، در حال تبدیل شدن به جریان اصلی در بخش کسب و کارهای کوچک است.

  یکی از مهم ترین ویژگی های قدرت هوش مصنوعی این است که این سیستم ها می توانند به طور مستقل، از محیط اطراف خود، دانش کسب کنند! و همین نکته چیزی است که آن ها را برای کسب و کارها بسیار ارزشمند می کند. در واقع برنامه های هوش مصنوعی برای حل مشکلات به وسیله جمع آوری اطلاعات یا انجام وظایف به تنهایی، طراحی و تنظیم شده اند. آن ها این قابلیت را دارند که حجم وسیعی از اطلاعات را با سرعت بالا تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس الگوهایی که در طول زمان می آموزند، تصمیم گیری کنند.

  ۳ مورد از بهترین کاربردهای قدرت هوش مصنوعی 

  هوش مصنوعی ابزار مهمی برای کارآفرینان است، به ویژه در عصر تحولات دیجیتال! در ادامه سه کاربرد فوق العاده از قدرت هوش مصنوعی برای موفقیت در کسب و کارها آورده شده است:

  – بهره گیری از هوش مصنوعی در خدمات مشتری:  یکی از بهترین راه ها برای استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارهای کوچک، خدمات مشتری است! هوش مصنوعی این توانایی را دارد که به سرعت، آنچه را که مشتریان جست و جو می کنند، شناسایی کرده و هم چنین به حل موثر مشکلات آنان نیز می پردازد. بنابراین اگر نمایندگان شما در بخش خدمات مشتری در تلاش هستند که به تمام درخواست های مشتریان شما پاسخ دهند، در این بخش هوش مصنوعی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

  بهره گیری از قدرت هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل و پیش بینی آینده: یکی دیگر از مزایای هوش مصنوعی، توانایی تجزیه و تحلیل ها پیش بینی کننده است. این امر به شما کمک می کند تا اتفاقات بعدی را پیش بینی کنید و بر اساس آن توانایی گرفتن تصمیمات هوشمندانه، در مورد نحوه اداره استراتژیک کسب و کار خود را داشته باشید. هم چنین استفاده درست از تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده، برای اهداف فروش یا یازاریابی، آن را به ابزاری ارزشمند برای مغز متفکر کسب و کار شما تبدیل می کند.

  بهره گیری از قدرت هوش مصنوعی برای ورود اتوماتیک داده ها: روش دیگری که هوش مصنوعی می تواند به شما در اجرای کارآمدتر کسب و کارتان، کمک کند، ورود خودکار و اتوماتیک داده ها است. مسلما می دانید که آپلود کردن داده ها آن هم در یک سطح گسترده، کار بسیار خسته کننده ای است. بنابراین این مدل کارها یا اغلب فراموش می شوند یا با تنبلی به تاخیر می افتند تا زمانی که در سر رسید های زمانی که ضرب العجل ها تعیین می کنند، و به آن ها نیاز دارید، شما را گیر بیندازند! در حالیکه با استفاده از ورود خودکار داده ها به وسیله هوش مصنوعی، نیازی به نگرانی در مورد بارگذاری داده ها وجود نخواهد داشت.

  پیدا کردن بهترین راه حل  استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای کسب و کار شما

  قدرت هوش مصنوعیگونه های مختلفی از ابزارهای هوش مصنوعی وجود دارد، بنابراین بسیار اهمیت دارد که شما بتوانید یک ابزار را که بهترین و مناسب ترین گزینه برای کسب و کارتان است، پیدا کنید. برای مثال، اگر شما یک کسب و کار جدید را راه اندازی کرده اید، برنامه هایی از هوش مصنوعی وجود دارند که برای استارتاپ ها مناسب سازی شده اند. یا اگر شرکت شما، حضور اینترنتی قوی و موثری ندارد، شما می توانید از چت بات های مبتنی بر هوش مصنوعی، برای اهدافی مانند خدمات مشتریان استفاده کنید.

  آن ها می توانند به سوالات متداول پاسخ دهند و هم چنین اطلاعاتی در مورد شرکت شما در اختیار مشتریان احتمالی قرار دهند که از طریق رسانه های اجتماعی یا ایمیل، با شما ارتباط برقرار می کنند. باید بدانید که برنامه هایی وجود دارد که کمک کننده به بخش خدمات فروش یا خدمات مشتری هستند، در حالی که برخی دیگر از برنامه ها مختص توسعه وب یا اتوماسیون بازاریابی طراحی شده اند. بنابراین، راه حل های هوش مصنوعی زیادی وجود دارد که می توان آن ها را مطابق با نیازهای شما تنظیم کرد، در اینجا تنها مساله ی مهم، یافتن ابزار مناسب است.

  بیشتر بخوانید: استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از قاچاق کتاب

  طبق آخرین نظر سنجی Techrepublic، بخش عظیمی از صنایع مختلف و کسب و کارها از هوش مصنوعی برای بخش خدمات مشتری استفاده می کنند. خرده فروشی ها و بانک ها بزرگترین استفاده کنندگان از هوش مصنوعی محسوب می شوند.

  راه های بسیار مختلفی وجود دارد که از طریق آنها هوش مصنوعی می تواند به کسب و کار شما کمک کند، و صنایع متفاوت، تاکنون فقط از بخش کوچکی از این راه ها استفاده کرده اند. هوش مصنوعی، برای خدمات مشتری عالی عمل می کند، زیرا به نمایندگان اجازه می دهد تا به سرعت مشکلات مشتریان را رفع کنند، این مساله به همه چیز، از ربات های چت گرفته تا دستورات صوتی، کمک می کند.

  مطلب قبلیمدیر چاپخانه امیر یاسوج؛ کارآفرینی بر اساس ظرفیت‌ها
  مطلب بعدیتمرکز بر نقدینگی عاملی برای جلوگیری از تورم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 + پانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.