Jybe اپلیکیشنی متصل به رستوران های دارای بسته بندی دوستدار زمین 

  0
  58
  پلاسمای تولیدی محققان دانشگاه آزاد

  جستجو و نمره‌دهی به رستوران‌های دارای بسته‌بندی پایدار با اپلیکیشن Jybe 

  اپلیکیشن موبایلی Jybe با هدف شناسایی پلاستیک‌ ها، حدود 4800 نقد و بررسی در خصوص 3000 رستوران را تا به حال به ثبت رسانده است. از Amazon گرفته تا Consumer Reports تا Yelp و بسیاری دیگر، مصرف‌کنندگان می‌توانند ارزش‌ گذاری و نمره‌ دهی را ببینند. 

  Jybeبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی، Jybe نخستین اپلیکیشن پایداری است که رستوران‌روندگان را به رستوران‌ها به وسیله بسته بندی Earth-friendly دوستدار زمین متصل می‌سازد. نسخه وب این اپ نیز به زودی به بازار می‌آید با هدف کمک به حل مشکل پلاستیک‌های یک‌بار مصرف. اپ به نمره‌دهی رستوران‌ها متناسب با نوع بسته‌بندی مصرفی‌شان شامل کاغذ، آلومینیوم، شیشه و چوب می‌پردازد آن هم در تماس و مشارکت مستقیم با مدیران خود رستوران‌ها.

  Jybeاین اپ از ابتدای راه‌اندازی‌اش در پاییز 2020 تاکنون حدود 4800 رستوران در سرتاسر امریکا را تحت پوشش قرار داده است. قضاوت بررسی‌ها به عهده خود مشتریان است. همچنین امکان مقایسه بین آنها نیز وجود دارد. مشارکت کنندگان باید درصد پلاستیک به کار گرفته شده در پذیرایی رستوران را تخمین و در اپ وارد کنند. آنها باید قبل از خوردن از غذایشان عکس بگیرند تا صحت گفته‌هایشان تایید شود.

  بیشتر بخوانید: بسته بندی های دوستدار محیط زیست

  همچنین درخصوص میزان به‌کارگیری PS، PA و PLA و میزان کلی پلاستیک نیز پرسش می‌شود. اینکه در ظرف آلومینیومی نوشیدنی‌شان را خورده‌اند یا پلاستیکی. رستوران روندگان حتی می‌توانند رستوران‌ها را براساس مکان یا نوع غذا هم فیلتر کنند.

  مطلب قبلیشهرآفتاب در سال 1402 میزبان نمایشگاه کتاب می شود 
  مطلب بعدیمدیر چاپخانه زارع؛ آینده‌ای روشن برای صنعت چاپ استان بوشهر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − دو =