شمارش معکوس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  0
  63
  چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ

  چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا صبح روز دوشنبه ۳۱ خرداد در فضایی به وسعت هفت هزار مترمربع افتتاح خواهد شد، تاکنون بیش از ۸۰ درصد ازغرفه‌ سازی این نمایشگاه به پایان رسیده است.

  چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوابه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا امیدی رئیس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا با اشاره به فضای کلی نمایشگاه گفت: این رویداد اقتصادی در فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع برگزار خواهد شد و شرکت‌ کنندگان در سالن‌ های  35 و B38 نمایشگاه بین‌ المللی تهران جانمایی شده‌اند.

   وی افزود: ساخت و ساز غرفه‌ ها که از روز پنج شنبه ۲۷ خرداد آغاز شد؛ تاکنون بیش از ۸۰ درصد جلو رفته، در مراحل پایانی قرار دارد و طبق پیش‌بینی‌ های ما نهایتا تا امشب یا فردا ظهر تمام خواهد شد.

   

  حضور فعالان و مسئولان 

   امیدی با بیان اینکه شرکت‌ ها از یکشنبه بعد ازظهر می‌ توانند چیدمان خود را در چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا شروع کنند، عنوان کرد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون بازرگانی و معاون صنایع این وزارتخانه، رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ های صنعتی ایران و مدیر کل سلولزی وزارت صمت برای حضور در افتتاحیه این نمایشگاه دعوت شده است.

   وی با اشاره به حضور پررنگ تشکل‌ های صنفی حوزه کاغذ در این آوردگاه توضیح داد:‌ فعالان بخش‌ های خصوصی مثل انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا همچنین سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا و سایر انجمن‌ ها و فعالان حوزه‌ های مختلف بخش سلولزی نیز حضور پررنگی در این رویداد خواهند داشت.

   

  برگزاری نشست های تخصصی در چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

   امیدی تاکید کرد: همچنین پنج نشست تخصصی برای چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا پیش‌بینی شده است که بهینه‌ سازی کاغذ تولیدی بازیافتی با رویکرد بهبود عملکرد مکانیکی ماشین آلات، برخی روش‌ های بازیافت پسماند در صنایع کاغذسازی و پتانسیل‌ های استفاده از نانو ذرات و آنزیم‌ ها برای بهبود ویژگی‌ های خمیر occ، مدیریت آب و پساب در کاغذسازی و coating کاغذ خصوصا کاغذ قهوه‌ای عناوین این نشست‌ها هستند.

  بیشتر بخوانید: برگزاری نشست های تخصصی در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ

   چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا ۳۱ خرداد تا سوم تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =