مدیر مجموعه چاپ هدف نوین| تعطیلی چاپخانه ها در اوج دوران کاری

  0
  253
  مجموعه چاپ هدف نوین

  مدیر مجموعه چاپ هدف نوین گفت: شیوع بیماری کرونا قبل از عید و تعطیل شدن چاپخانه ها در ایامی که دوران اوج کاری چاپخانه ها است، ضربه بزرگی برای مجموعه های چاپی بود.

  جواد ایومن، مدیر مجموعه چاپ هدف نوین است، این مجموعه بزرگ و پیشرفته در حوزه چاپ کتاب و مجلات فعال است. وی درباره فعالیت مجموعه چاپ هدف نوین به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: مجموعه ما کار خود را از 31 فروردین ماه آغاز کرد چرا که طبق بخش نامه قبل از این تاریخ اجازه کار نداشتیم. شروع کار مجموعه نیز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همراه بود. استفاده از دستکش، ماسک و همچنین مواد ضد عفونی کننده برای همه کارکنان الزامی است.

  وی در ادامه بیان داشت: اصل کار مجموعه چاپ هدف نوین در ارتباط با ناشران و مجلات است؛ اما متاسفانه کاری برای انجام دادن وجود ندارد. شیوع بیماری کرونا قبل از عید و تعطیل شدن چاپخانه ها در ایامی که دوران اوج کاری چاپخانه ها است ضربه بزرگی برای مجموعه های چاپی بود. هم اکنون هم مجموعه ما تقریبا به صورت نیمه تعطیل در آمده است؛ ما سعی کردیم نیروهای ماهر مجموعه را حفظ کنیم؛ اما با این همه مجبور شدیم 40 درصد از نیروهایمان را تعدیل کنیم.

  بیشتر بخوانید:

   کمک به اقتصاد با تزریق بودجه به بخش تولید

  وضعیت بازار ملزومات صنعت چاپ غیر قابل پیش بینی است

  مدیر مجموعه چاپ هدف نوین در انتها تصریح کرد: درآمد مجموعه های چاپی که در حوزه مجلات و نشریات کار می کنند این روزها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. مجموعه ما برای شب عید چیزی حدود 100 میلیون به کارکناش حقوق داد و این در حالی بود که کارکرد آن صفر بود. شرایط کاری سال گذشته نسبت به امسال خیلی بهتر بود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − دو =