برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان

  0
  57
  دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان

  معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: با رویکرد رقابتی و انتخاب شاخص‌ ها، دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان برگزار می‌ شود.

  دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا نیازی، معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: با توجه به سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از بضاعت‌ های فرهنگی استان‌ ها و در راستای قدردانی از تلاشگران عرصه صنعت چاپ، دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان برگزار می‌ شود.

   

  تجلیل از بزرگان در دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان

  نیازی افزود: همکاران برگزارکننده این دوره اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ معاونت فرهنگی، مطبوعات و رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه فرهنگی و هنری نوید مهر خرم‌ آباد و چاپخانه یاقوت سبز بروجرد است.

  وی افزود: هدف از این رویداد تجلیل از فعالان عرصه چاپ، پیشکسوتان و مدیران برتر و فعال در این صنعت بوده که در یک سال اخیر محقق شده است.

  نیازی تصریح کرد: با توجه به اینکه روز 11 شهریور که به نام روز ملی صنعت چاپ در تقویم کشور ثبت شده است، امسال مصادف با ایام سوگواری و شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) بود برگزاری این جشنواره به ایام بعد محرم و صفر موکول شد.

   

  زمان برگزاری جشنواره

  در بخش دیگری از این گفت و گو حمید گودرزی مهر کارشناس مسئول چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بیان کرد: دوازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ استان لرستان در روز 20 مهر ماه به میزبانی شهر بروجرد و در چاپخانه یاقوت سبز، که به عنوان یکی از بزرگترین چاپخانه‌ های استان فعالیت می‌ کند برگزار خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: جشنواره چاپ و معرفی توانمندی‌ های این صنعت

  وی تصریح کرد: استان لرستان خوشبخانه جز 5 استان برتر کشور در برگزاری این دوره از جشنواره‌های استانی است.

  گودرزی‌مهر افزود: استان لرستان با 90 واحد چاپخانه‌ای و 134 ورق تجهیزات ماشین‌آلاتی جزء برترین چاپخانه‌های غرب و جنوب غرب کشور است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × پنج =