آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد

  0
  49
  آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین

  همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهموری اسلامی ایران، آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین در تالار ایران زمین برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین عصر پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهموری اسلامی ایران، به همت این اداره کل آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین با حضور فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیله فروش معاون اقتصادی استاندار و بابایی رئیس اتحادیه چاپخانه داران و جمعی از فعالان عرصه چاپ استان در تالار ایران زمین برگزار شد.

   

  آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزویندر آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین محمدحسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین عنوان داشت: در میان ما بزرگانی از صنعتگران عرصه چاپ استان حضور دارند که دارای نشان ملی و بین المللی هستند و این برای ما مایه مباهات است.

  وی در ادامه قول مساعد درخصوص پیگیری بیمه و مالیات چاپخانه داران استان داد و گفت: این اداره کل وظیفه پیگیری مسائل و مشکلات کاری شما بزرگواران را عهده دار است لذا با گفت و گو، همفکری و تعامل با یکدیگر، باید بتوانیم نظام مسائل چاپ استان را بررسی کنیم.

  این مسئول فرهنگی اظهار داشت: واژه خدمت گذاری باید عملی اجرا گردد تا انعکاس آن دیده شود و قطعا موضوع تداخل صنفی موضوعی است که باید این موضوع را نظام‌مند کنیم تا حل شود.

  سپس بابایی رئیس اتحادیه چاپخانه داران نیز مواردی همچون پراکندگی صنف ها در این اتحادیه، مشکلات بیمه آنها و همچنین مالیاتشان را از مشکلات صنعت چاپ عنوان کرد.

  در ادامه آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین پیله فروش معاون اقتصادی استاندار قزوین قول مساعد داد با معرفی ۱۰۰ نفر از صنف چاپخانه‌داران در سطح استان از طریق اتحادیه چاپ، یک اتحادیه مجزا برایشان درنظر گرفته شود.

  بیشتر بخوانید: دیدار از چاپخانه داران و پیشکسوتان صنعت چاپ استان قزوین 

  سپس در بخش پایانی این برنامه از چاپخانه‌داران برتر و نیروهای آنان تجلیل به عمل آمد.

  آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان قزوین

  بابایی رئیس اتحادیه چاپخانه دارانبابایی رئیس اتحادیه چاپخانه داران

   

  مطلب قبلیطرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت منتفی شد
  مطلب بعدیارتقاء کیفیت و تامین کاغذ مورد نیاز کشور محور اصلی چوب و کاغذ مازندران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج + 16 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.