بازدید مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر از مجتمع چاپ نقش الماس

  0
  90
  مجتمع چاپ نقش الماس

  مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد در سلسله بازدیدهای خود از پیشکسوتان و جوانان عرصه چاپ و نشر با مدیران مجتمع چاپ نقش الماس دیدار کرد. وی در این بازدید با ابراز خوشحالی از موفقیت های روزافزون این مجتمع تاکید کرد: مدیران این مجموعه باید بخش صادرات خود را بیش از پیش تقویت کنند.

  تمرکز بیشتر بر صادرات

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ علی اکبر ابراهیمی مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد در جریان دیدار و گفت و گو با مدیران مجتمع چاپ نقش الماس در روز 15 آبان ماه، درباره بازدیدهایی که پس از تصدی مدیریت دفتر چاپ و نشر داشته، توضیح داد: هدف من از دیدار با پیشکسوتان و جوانان عرصه چاپ، پیوند میان گذشته و حال این صنعت بوده است. این موضوع می تواند کمک شایانی به روابط میان دو نسل و پیشرفت در امور کند.

  وی روند فعالیت مجتمع نقش الماس را در سال های گذشته مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: بنده به فرآیند رشدی که برادران حاجیلو در مجتمع چاپ نقش الماس داشتند همچنین خدمات آنها به صنعت چاپ آگاهی دارم. این مجموعه در تبلیغات، مشتری مداری و بازاریابی از اولین ها هستند و بهتر بگویم همچون الماس در صنعت چاپ می درخشند.   

  ابراهیمی در پاسخ به پرسش خبرنگار چاپ و نشر درباره بازدید از این مجتمع چاپی بیان داشت: خوشحالم از مجموعه ای بازدید می کنم که نظم بسیار خوبی دارد. جای خرسندی است که این مجموعه تولیدکننده بخشی از مواد اولیه مصرفی خود نیز هست و به این شکل هم از خروج ارز جلوگیری کرده و هم بخشی از نیاز داخل کشور را تامین می کند.

  وی ادامه داد: تنوع محصولات، بازاریابی و پاسخگویی به مشتری از دیگر ویژگی های این مجموعه است. البته با توجه به قابلیت هایی که مجتمع چاپ نقش الماس دارد باید روی بخش صادرات بیش از پیش تمرکز و برای آن برنامه ریزی کند. در نهایت برای مجتمع چاپ نقش الماس و برادران حاجیلو آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همچنان پرقدرت و سرفراز پیش بروند.

   

  مجتمع چاپ نقش الماس افتخار صنعت چاپ

   در ادامه احمد ابوالحسنی؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با تقدیر از جایگاه ارزشمند مجتمع چاپ نقش الماس در صنعت چاپ، اظهار داشت: اتحاد یکی از رموز موفقیت مجتمع چاپ نقش الماس در صنعت چاپ کشور است. برادران حاجیلو موجب سربلندی صنعت چاپ هستند و خوشحالم که در کنارشان بوده و با آنها همکاری می کنم.

  وی با تبریک مجدد به مدیرکل جدید دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد، اظهار داشت: جناب ابراهیمی ده سال در بدنه صنعت چاپ فعالیت داشته اند؛ از این رو انتخاب ایشان برای تصدی گری دفتر امور چاپ و نشر در وزارت ارشاد بسیار شایسته و درست بوده است.

  ابوالحسنی خاطرنشان کرد: صحبت هایی که جناب ابراهیمی در  چند روز اخیر داشتند، انتظاراتی را برای صنعت چاپ ایجاد کرده است؛ به طوری که مطالبه گری را هم در اتحادیه افزایش داده است. این موضوع باعث خوشحالی بوده و راهی جز همراهی با ایشان نیست. ان شاءالله با هم افزایی و همکاری دفتر امور چاپ و نشر و اتحادیه بتوانیم در جهت رفع برخی از مشکلات صنعت چاپ قدم های خوبی برداریم.

  به گفته ابوالحسنی با روی کار آمدن مدیر کل جدید دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد به زودی جلسه مشترکی میان وزارت ارشاد، وزارت صمت و اتحادیه چاپخانه داران تهران به منظور حل مشکلات این صنعت برگزار خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: بازدید مدیرکل جدید دفتر امور چاپ از چاپ هودیس پارس و چاپ طلایه مرجان

  اشراف به صنعت چاپ

  در ادامه این نشست مصطفی حاجیلو یکی از مدیران مجتمع چاپ نقش الماس ضمن تبریک به مدیر کل جدید دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد اسلامی، اظهار داشت: باعث افتخار و مباهات ما است که مهندس ابراهیمی ظرف کمتر از یک هفته از انتصابشان به برخی چاپخانه ها از جمله مجتمع چاپ نقش الماس آمده اند که این نشان از توجه و اشراف ایشان به صنعت چاپ دارد.

  وی خاطرنشان کرد: مدیران قبلی پس از تصدی گری این مقام باید مشاورانی را برای معرفی صنعت در اختیار می گرفتند اما آقای ابراهیمی با حضور چند ساله خود در صنعت چاپ با زیر و بم آن آشنا هستند و این  خود موجب آسودگی خیال ما و همکارانمان در بدنه صنعت چاپ است. امیدواریم که با وجود آقای ابراهیمی مشکلات این صنعت یکی پس از دیگری حل شود.

  انتخابی شایسته

  سعید حاجیلو از دیگر مدیران مجتمع چاپ نقش الماس اظهار داشت: بنده نیز به عنوان یکی از فعالان صنفی، این انتخاب شایسته را به فال نیک می گیرم. حضور جناب ابراهیمی در مجموعه ما قوت قلب و انرژی مضاعف برای ما است.

  وی ادامه داد: لازم است بابت حضور در میان اعضای صنف و شنیدن مشکلات و دغدغه های آنها از آقای ابراهیمی تشکر کنم. ایشان با حضور 10 ساله خود در این صنعت اشراف کاملی به تمام بخش ها و مشکلات آن از جمله دارایی، بیمه و مشکلات مالیات بر ارزش افزوده دارند. از این رو توقع داریم که در دوره خدمت ایشان بخشی از این گرفتاری ها که گریبان گیر چاپخانه ها شده، از میان برداشته شود.

  مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ نقش الماس

  مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ نقش الماس

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار − یک =