دوره آموزش نظارت بر چاپ برگزار می شود

  0
  131
  دوره آموزش نظارت بر چاپ

  مرکز علمی- کاربردی واحد 30، دوره آموزش نظارت بر چاپ را با ارائه گواهی نامه معتبر بین المللی برگزار می کند.

  برگزاری دوره آموزش نظارت بر چاپ در مرکز علمی- کاربردی واحد 30 

  دوره آموزش نظارت بر چاپ

  مجید حسنی هوشیار کارشناس و مدرس چاپ مرکز علمی- کاربردی واحد 30 در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین درباره برگزاری دوره آموزش نظارت بر چاپ گفت: با توجه به گسترده بودن دامنه علمی ناظر چاپ و اینکه تاکنون این دوره به صورت حرفه ای برپا نشده است، نیاز به برپایی دوره آموزش نظارت بر چاپ به صورت حرفه ای احساس شد.

  وی ادامه داد: اساتیدی که در گذشته به برگزاری دوره آموزش نظارت بر چاپ همت گماردند، عزیزانی بودند که در حوزه پیش از چاپ فعالیت داشته و آموزش ها بیشتر در حیطه توانشان صرف شده است و در دیگر بخش های چاپ ازجمله کنترل کیفیت، استانداردهای چاپی، مدیریت رنگ کنترل کیفیت صحافی و غیره کماکان خلاء حس می شود. 

  مدرس دوره آموزش نظارت بر چاپ تصریح کرد: این دوره آموزشی در ده جلسه با سرفصل های متفاوت سه ساعته برگزار می شود؛ با توجه به تمایل بسیاری از متقاضیان برای برگزاری این دوره در روزهای آخر هفته درحال برنامه ریزی برای رفع این مسئله هستیم.

  حسنی هوشیار درباره عناوین دوره آموزشی نظارت بر چاپ اظهار داشت: این دوره آموزشی در قالب سرفصل هایی همچون کنترل و عیب یابی فایل پیش از چاپ، کنترل کیفیت چشمی و ابزاری چاپ، کالیبراسیون چاپخانه و تجهیزات، آشنایی و کنترل کیفیت لیتوگرافی، مدیریت رنگ و ساخت پروفایل، آماده سازی فایل پیش از چاپ، اپراتوری چاپ و آشنایی با استانداردهای چاپ و با اعطای مدرک معتبر از دانشگاه جامع علمی- کاربردی و دانشگاه مجازی جهان اسلام برگزار می شود.

  بیشتر بخوانید: رایزنی با مرکز علمی کاربردی شماره 30 درباره امور آموزشی

  مدرس دوره آموزش نظارت بر چاپ درباره ضرورت برگزاری این دوره آموزشی بیان کرد: در حال حاضر دانشگاه جامع علمی- کاربردی با پنج رشته فعال و دو رشته نیمه فعال در حوزه چاپ تنها مرکز آموزشی صنعت چاپ به شمار می آید. اساتید این مرکز علمی هرکدام در بخشی از این صنعت تخصص دارند و با هدف غنا بخشیدن به سطح علمی مرکز و فعالان این صنعت تصمیم به برگزاری دوره آموزشی نظارت بر چاپ درون مرکز گرفته شد.  

  وی در انتها خاطرنشان کرد: تاکنون ثبت نام و استقبال از این دوره آموزشی از سوی دانشجویان این مرکز و همچنین از سوی چند چاپخانه در تهران، مشهد و اصفهان بسیار خوب بوده و منتظر مشخص شدن زمان برگزاری دوره و شهریه آن هستند که متعاقبا اعلام می کنیم.

  مطلب قبلیکسب احترام در محیط های کاری در هفت گام
  مطلب بعدیمقررات مخل تولید حذف خواهند شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.