تدوین کتاب مجموعه قوانین و مقررات صنف چاپ

  0
  91
  قوانین و مقررات صنف چاپ

  یکی از چالش های اساسی در صنایع مختلف به ویژه در صنعت کلیدی چاپ و بسته بندی، عدم اطلاع از قوانین و مقررات موجود و راهکارهای قانونی برای پیشبرد اهداف کسب و کار است. طی سال های گذشته، از همین ناحیه و عدم آگاهی از قوانین و مقررات صنف چاپ آسیب های فراوانی به کسب و کارهای صنعت چاپ وارد شده که مباحث مالیاتی و موارد صادرات خدمات چاپ و غیره مثال های بسیاری در همین رابطه هستند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ به همین منظور در جلسه ای که با حضور احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با علی قره داغلی سردبیر روزنامه مناقصه مزایده و مدیر مسئول فصلنامه قانون در محل دفتر اتحادیه برگزار شد.

  در این نشست جنبه های مختلف این چالش مورد بررسی قرار گرفت و توافق شد تا مجموعه قوانین و مقررات صنف چاپ چاپ گردآوری و در قالب کتاب به فعالان این صنف ارائه شود.

  بیشتر بخوانید: تأمین ملزومات و مواد اولیه صنعت چاپ با خرد جمعی

  جمع آوری تجربه های حقوقی برای کتاب قوانین و مقررات صنف چاپ

  با توجه به بررسی های صورت گرفته و برای حمایت جامع حقوقی از صنف چاپ در سراسر کشور، از تمام عزیزانی که پرونده های حقوقی در محاکم قضایی، انتظامی و دولتی داشته اند که منتج به صدور رأی چه له و چه علیه ایشان شده، دعوت می شود مدارک و تجربه های خود را به اتحادیه چاپخانه داران تهران ارائه کنند تا با ارزیابی بیشترین آسیب ها و شناسایی گلوگاه های حقوقی، اقدام به تدوین و انتشار کتاب مجموعه قوانین و مقررات صنف چاپ شود.

  همچنین در مذاکرات و پیگیری های تشکل ها از تمام ظرفیت های قانونی موجود استفاده مناسب و جامعی صورت پذیرد.

  مطلب قبلینمایشگاه مجازی کتاب تهران و نگرانی های پیش رو
  مطلب بعدیراه اندازی کارخانه کاغذسازی در هشترود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + 17 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.