توسعه صادرات محور دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ

  گفت و گو با امیر هومن محمدی دبیر اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته ‌بندی ایران

  0
  68
  تعرفه‌ های گمرکی

  دبیر اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران از آغاز دومین دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با محوریت موضوعات چاپی و راهکارهای توسه صادرات محصولات چاپی خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ امیر هومن محمدی دبیر اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته ‌بندی ایران با اشاره به برگزاری ۴۵ دوره آموزشی در اولین دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ گفت: با شیوع ویروس کرونا همه برنامه‌های حضوری در سراسر جهان مختل شد و کسب و کارها با سرعت بیشتری به سوی استفاده از فضای اینترنت گام برداشتند و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران نیز تلاش کرد از این بستر برای توسعه فعالیت‌های آموزشی خود استفاده کند.

   وی افزود: ما پیش از این به صورت حضوری دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ را در حوزه تخصصی صنعت چاپ برگزار می ‌کردیم اما با شیوع بیماری کرونا با استفاده از بستر اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به برپایی برنامه‌های آموزشی به صورت هفتگی از ابتدای سال ۱۳۹۹ کردیم که چهل و پنج برنامه استمرار یافت.

  دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپدومین دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ

  محمدی با بیان اینکه برگزاری این دوره‌ها پس از یک توقف کوتاه دوباره از سر گرفته خواهد شد، توضیح داد: بی‌شک آموزش تخصصی یکی از ارکان اصلی و مهم خروج از بحران‌های شغلی و خودکفایی و بهره‌وری جامعه است که در شرایط کنونی باید بیش از پیش مورد توجه و حمایت قرار گیرد، بر این اساس در هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان همواره توجه و برنامه‌ریزی مدونی برای بحث آموزش صورت می ‌گیرد که خوشبختانه آثار توسعه و توجه به آموزش توسط اتحادیه صادرکنندگان کم و بیش نمایان است.

  دبیر اتحادیه صادرکنندگان ادامه داد: توجه به تولید استاندارد، توجه به حضور در بازارهای بین‌المللی و صادرات، سرمایه‌گذاری در تولید برای بهبود و ارتقای کیفیت، توجه به بهره‌گیری از بستر فضای مجازی و… را می‌توان ماحصل آموزش‌های کنونی دانست؛ رویدادی که علاوه بر توسعه علمی صنایع چاپ و بسته بندی در افزایش صادرات غیر نفتی نیز نقش به‌سزایی دارد.

   وی درپایان با اشاره به دور جدید برنامه ‌های آموزشی این اتحادیه گفت: با توجه به فشردگی برنامه ‌های اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران پس از وقفه‌ای کوتاه مجددا در بهمن ماه هر دوشنبه برنامه‌های آموزشی آنلاین از سر گرفته خواهد شد. در اولین برنامه نیز مهندس بابک عابدین رئیس اتحادیه صادرکنندگان میهمان برنامه خواهد بود تا در ارتباط با مدیریت توسعه کسب و کار صنعت چاپ در شرایط کنون صحبت کند.

  بیشتر بخوانید: توسعه پایدار صادرات با رتبه بندی واحدهای چاپ

  گفتنی است؛ دوره های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ هر دوشنبه ساعت ۲۱ از پیج رسمی این اتحادیه در اینستاگرام به صورت زنده پخش می‌شود.

  مطلب قبلیچگونه کارمندان ماهر جذب کنیم
  مطلب بعدیکاهش واردات کاغذ در سال جاری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 4 =