برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی و تشدید ترافیک پایتخت

  0
  58
  برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی

  واکنش به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی

  رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با انتقاد از برگزاری نمایشگاه کتاب علی‌رغم آمادگی شهرداری تهران برای برپایی این نمایشگاه در شهر آفتاب، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی قطعاً موجب تشدید ترافیک پایتخت خواهد شد.

  برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم؛ سید جعفر تشکری هاشمی در واکنش به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، اظهار کرد: سال گذشته مصوبه‌ ای در شورای شهر تهران به تصویب رسیده است که بر اساس آن باید تمام نمایشگاه‌ های پرمخاطب در محل شهر آفتاب برگزار شود.

  وی تصریح کرد: در همین ارتباط نیز دوستان ما در وزارت ارشاد در آذر ماه سال قبل بازدیدی را از محل شهر آفتاب داشتند و با توجه به اینکه در دوره گذشته نمایشگاهی در این محل برگزار نشده بود، اعلام شد که شهر آفتاب با نواقصی روبرو است و در ادامه با تغییر مدیریت نمایشگاه شهر آفتاب اقدامات لازم برای رفع این نواقص آغاز شد.

  بیشتر بخوانید: بهارانه کتاب بعد از سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه کتاب برگزار می شود

  برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلیرئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: پس از رفع نواقص اعلام شده، مدیریت جدید شهر آفتاب از آمادگی برگزاری نمایشگاه شهر آفتاب در این محل خبر داد و این مسئله به اطلاع دوستان در وزارت ارشاد رسانده شد.

  تشکری هاشمی با اشاره به برگزاری جلسه روز گذشته شورای ترافیک تهران، گفت: در این جلسه اعلام شد که شهرداری تهران آماده برگزاری نمایشگاه شهر آفتاب است و تصمیم بر برگزاری این نمایشگاه در شهر آفتاب گرفته شد.

  برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با انتقاد از برگزاری نمایشگاه کتاب علی‌رغم آمادگی شهرداری تهران برای برپایی این نمایشگاه در شهر آفتاب، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی قطعا موجب تشدید ترافیک پایتخت خواهد شد.

  وی در واکنش به برگزاری یک‌باره نمایشگاه کتاب در مصلای تهران، تصریح کرد: پس از جلسه روز گذشته، ظاهرا صحبتی بین شهردار تهران و وزیر ارشاد انجام شده است که البته بنده از جزئیات آن بی‌اطلاع هستم اما تصمیم به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی گرفته شد.

  مطلب قبلیورود محموله 3 هزار تنی کاغذ تحریر و بازگشت تعادل به بازار
  مطلب بعدیاجرای بند ه تبصره ۷ قانون بودجه، ضد منافع تولیدکنندگان است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 13 =