توزیع بیش از 1000 تن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور

  0
  48
  کاغذ ایرانی بین ناشران کشور رمضانی

  علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: تاکنون بیش از 1000 تُن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شده است و مرحله به مرحله درحال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در حاشیه بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: امروز بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران و خط تولید کاغذ تحریر در راستای قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران و این کارخانه برای تامین 7 هزار تن کاغذ ناشران کشور تا پایان سال دارد، انجام شد. در این بازدید با مسئولان کارخانه درباره کیفیت کاغذ و فرآیند تولید آن  همچنین روش‌های ارتقاء کمّی و کیفی آنچه برای نشر کشور از سوی این کارخانه تامین می‌شود، گفت‌وگو شد.

   کاغذ ایرانی بین ناشران کشور کاغذهای داخلی کاغذ تحریر هر بند کاغذ تحریرقیمت کاغذ تحریر در بازار آزادبیشتر بخوانید: چوب و کاغذ مازندران و بدعهدی وزارت آموزش و پرورش

  وی افزود:‌ طی قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران با این کارخانه دارد، تاکنون بیش از 1000 کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع کردیم و مرحله به مرحله در حال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم. تعاملات و رفت و آمد میان مجموعه مصرف‌کنندگانی که خانه کتاب و ادبیات ایران واسطه دریافت کاغذ آن‌هاست با تولیدکننده، زمینه‌ساز ارتقاء کیفی کار خواهد شد و انتقال نظرات آنان کمک می‌کند که ادامه مسیر راحت‌تر و سریع‌تر طی شود.

  کاغذ ایرانی بین ناشران کشورکاغذ ایرانی بین ناشران کشور

  مطلب قبلیانتخابات اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران برگزار شد
  مطلب بعدیمخالفت مدیرعامل تعاونی لیتوگراف با استیضاح وزیر صمت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.