تولید رنگ و رزین های ایرانی ‌و توسعه فناوری چاپ

  0
  55
  رنگ و رزین

  یکی از مهم‌ ترین لازمه‌ های تولید پروتزها و نمونه محصولات به کمک چاپگرهای سه بعدی، استفاده از مواد پیشرفته همچون رنگ و رزین و جوهر برای ساخت است.

  با توجه به فناوری بالای بهره برده شده در مواد اولیه مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی، توانمندی ساخت این مواد در اولویت قرار دارد و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری زمینه را برای تولید محصولات دانش‌بنیان حوزه رنگ، رزین و جوهرها در کشور فراهم کرده است.

  حمایت از تولیدات مبتنی بر فناوری نانو زمینه را برای تجاری سازی محصولات دانش‌ بنیان، انتقال فناوری، بروکری فناوری در حوزه رنگ، چسب، رزین و انواع فرآورده‌ های وابسته، فراهم آورده است.

  رنگ و رزینتوسعه صنایع حوزه رنگ و رزین

   شرکت نانو فناوران فاران در حوزه‌ های مختلفی از حوزه رنگ و رزین به عنوان یک صنعت مادر فعالیت دارد و در حال حاضر بخشی از محصولات مختلف، مانند جوهرهای حلال پایه، تونرهای پرینتر، رنگ، رزین و چسب مورد نیاز مردم و صنایع مختلف از خارج از کشور وارد می شود.

  در کنار صنایع رنگ و رزین کشور، شتابدهنده تخصصی  به رنگ در این زمینه ایجاد شده است تا با جذب شرکت‌ های خلاق و صاحبان ایده، همزمان نیازهای فناورانه بخش صنعت را در زمینه رنگ، رزین و چسب و جوهرها شناسایی می‌کند و میان بخش صنعت و فناوری پلی واسط ایجاد ‌کند.

  بیشتر بخوانید: تولید رزین های دوستدار محیط زیست در ایران

  این مجموعه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری برنامه گسترده خود را برای بررسی و شناسایی نیازهای صنعتی و فناورانه، کارخانه جات و صنایع حوزه رنگ و رزین آغاز کرده است.

  در این بین سبد محصولات نوآورانه شرکت در حال تکمیل است و به زودی محصولات جدید شرکت روانه بازار می شود. در حال حاضر برخی محصولات شرکت به ویژه در زمینه جوهرها، تونر پرینتر و چسب در مرحله پیش تولید قرار دارد.

  مطلب قبلیانتخابات اتحادیه لیتوگرافان تهران برگزار می شود
  مطلب بعدیواکنش رئیس اتحادیه صحاف به خبر افزایش قیمت دفاتر مشق

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + هجده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.