آخرین وضعیت ممنوعیت سفرهای بین شهری

  0
  53
  ممنوعیت سفرهای بین شهری

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت محدودیت‌ ها و ممنوعیت سفرهای بین شهری و نیز ترددهای شبانه را تشریح کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره اینکه آیا همچنان محدودیت و ممنوعیت سفرهای بین شهری به دلیل شیوع کرونا برقرار است یا خیر گفت: این محدودیت‌ ها مصوبه و ابلاغیه‌ای است که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به پلیس راهور شده و اجرای آن همچنان ادامه دارد.

  تشریح ممنوعیت سفرهای بین شهری

  وی گفت: بر اساس این مصوبه ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز یا خروج پلاک‌های بومی از شهرهای دارای وضعیت قرمز یک میلیون تومان جریمه درپی خواهد داشت.

  سردار شیرانی اظهار کرد: در مورد شهرهای نارنجی نیز ورود پلاک‌ های غیربومی به این شهرها و نیز خروج پلاک‌ های بومی از آنها مشمول جریمه نیم میلیون تومانی خواهد شد. لذا شهروندان و رانندگان باید بدانند که این محدودیت همچنان پا برجاست.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره طرح منع تردد شبانه نیز گفت: این طرح فارغ از رنگ‌بندی شهرها و در تمام شهرهای کشور اجرا می‌شود و بر اساس آن خودروهای فاقد مجوزی که حد فاصل ساعات ۲۲ تا ۳ بامداد اقدام به تردد در معابر کنند جریمه خواهند شد و مبلغ آن نیز ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

  شیرانی با تاکید بر اینکه پلیس مصوبات ستادملی مقابله با کرونا را اجرا می‌کند، گفت: همانطور که پیش از این ریاست محترم پلیس راهور ناجا نیز اشاره کردند، هدف پلیس و ستادملی مقابله با کرونا از اجرای این محدودیت ها جریمه نیست، بلکه بازدارندگی آن مطرح است. از این رو درخواست از شهروندان این است که برای قطع زنجیره شیوع کرونا از انجام سفرهای غیرضرور خودداری کنند.

  مطلب قبلینمایشگاه مجازی کتاب راهکاری اندیشیده شده برای صنعت نشر
  مطلب بعدی«تجارت جنگ است»؛ تغییر دنیای کسب ‌و کار با تاکتیک های جنگی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − پنج =