ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر در همه استان ها

  0
  45
  ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر در سراسر کشور در همه رنگ بندی‌ها خبر داد و گفت: از روز سه‌ شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ظهر شنبه ۲۵ اردیبهشت مصادف با تعطیلات عید سعید فطر تردد بین استان‌ ها ممنوع خواهد بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا رئیسی در گفت و گویی  درباره ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر گفت: امروز دو تصمیم مهم در جلسه کمیته‌ های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا  با حضور رئیس جمهوری و وزرای علوم و آموزش و پرورش به منظور مدیریت و مقابله دقیق‌تر و ویژه در کنترل پیک چهارم گرفته شد که در تصمیم نخست مقرر شد تمامی سفرها در سراسر کشور در همه رنگ‌بندی‌ ها از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌ شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت مصادف با تعطیلات عید سعید فطر ممنوع باشد و تمام راه های ارتباطی ورودی و خروجی این استان ها مسدود و تردد ممنوع خواهد بود.

  بیشتر بخوانید: افزایش ۴ برابری سرعت ابتلا و بستری کرونا در موج چهارم

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه داد: در تصمیم دوم نیز مقرر شد اصناف گروه مشاغل ۱ و ۲ با محدودیت‌های سختگیرانه تری از روز شنبه در شهرهای قرمز و نارنجی فعالیت کنند. اما سخت گیری‌ها در ارتباط با رعایت پروتکل افزایش پیدا می‌کند و اگر کسب کاری پروتکل‌ها را رعایت نکند و باعث بشود که نقض پروتکل صورت بگیرد و مسجل بشود حدود سه هفته در شهرهای قرمز و ۲ هفته در شهرهای نارنجی تعطیل خواهد شد.

  رییسی اضافه کرد: در ارتباط با بحث آزمون پایه های نهم و دوازدهم، کنکور سراسری و آزمون های کارشناسی ارشد نیز تصمیم گیری نهایی موکل به روز شنبه در ستاد ملی مقابله کرونا شد.

  ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر برای سفرهای ریلی و هوایی نیست

  وی در پاسخ به این سوال که آیا ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر برای سفرهای ریلی و هوایی نیز اعمال خواهد شد، توضیح داد: خیر این ممنوعیت‌ ها فقط برای خودروهای شخصی است که از سفر و تردد آنها در سراسر کشور در همه رنگ بندی ها جلوگیری خواهد شد و با اعمال جرائم سنگین رانندگان متخلف اعمال خواهد شد.

  مطلب قبلیکشف محموله چوب قاچاق در ورزقان
  مطلب بعدیاشتغال زندانیان در واحد کارتن سازی شهراد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 + 18 =