درباره چاپ و نشر

معرفی پایگاه خبری چاپ و نشر آنلاین

پایگاه خبری چاپ و نشر آنلاین یک سایت اطلاع‌رسانی وابسته به مجله چاپ و نشر با مدیرمسئولی احمد سمیعی است. مجله چاپ و نشر یک دو هفته‌نامه خبری_آموزشی است که فعلاً به صورت ماهنامه به انتشار می‌رسد و اکنون شانزدهمین سال انتشار خود را می‌گذراند.

معرفی تازه‌های چاپ، پوشش رویدادهای صنفی، مقالات علمی_آموزشی، مصاحبه با فعالان صنفی و روسای تشکل‌ها و اتحادیه‌ها تنها بخشی از فعالیت‌های این نشریه محسوب می‌شود. ماهنامه چاپ و نشر طی این سال‌ها با مقید بودن به اصول حرفه‌ای و انتشار مستمر توانسته جایگاه قابل قبولی را در نزد فعالان این صنعت کسب کند.

چاپ و نشر تمام تلاش خود را به کار برده تا به عنوان رسانه‌ای قابل‌اطمینان، پلی ارتباطی میان فعالان صنعت چاپ و مسئولان ذی‌ربط صنفی، صنعتی و دولتی باشد. صنعت چاپ به عنوان یک مرحله نهایی در تولیدات نقش دارد و به خاطر فراگیری و گسترشش، صنعتی مادر محسوب می‌شود.

ایجاد ارتباط درون صنفی و برون صنفی و شناساندن توانایی صنعت چاپ داخلی به بازارهای هدف و دیگر صنایع وابسته، رسالت اصلی مجموعه چاپ و نشر است که حالا ایجاد پایگاه خبری چاپ و نشر آنلاین نیز به عنوان تقویت‌کننده و یاری‌رسان آن فعالیت می‌کند.

با ما در تماس باشید :