مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
گرانی کاغذ، چاپ و زینک

گرانی کاغذ، چاپ و زینک بلای جان مطبوعات

مطبوعات مستقل کشورمان در زمان کرونا، دوران سختی را سپری کرده است و از سوی دیگر گرانی کاغذ، چاپ و زینک بلای جان مطبوعات شده است.
قطب تولید کاغذ از سنگ

الیگودرز قطب تولید کاغذ از سنگ در آینده نزدیک

مجری پروژه احداث کارخانه دولتی کاغذسازی الیگودرز گفت: شهرستان در سال‌ های آینده می‌ تواند به قطب تولید کاغذ از سنگ تبدیل شود.
20 میلیون دلار ارز برای واردات کاغذ

تخصیص 20 میلیون دلار ارز برای واردات کاغذ

محمد خُدادی، با اشاره به مصوبه دولت در اواخر خردادماه و اوایل تیرماه ۱۴۰۰ گفت: به زودی 20 میلیون دلار ارز برای واردات کاغذ تخصیص می‌یابد.
واردات کاغذهای دولتی

واردات کاغذهای دولتی معطل پروسه بانک مرکزی

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران مشکلات در حوزه نشر را بسیار جدی می‌ داند و می‌ گوید: اگر این مشکلات روی هم انباشته شوند، حل‌شدنی نخواهند بود مانند واردات کاغذهای دولتی که همچنان در پروسه بانک مرکزی مانده است.
تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار

اجرای طرح تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از اجرای طرح تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار خبر داد.
قیمت بالای کاغذ

قیمت خرید و فروش کاغذ کاهش یافت

بر اساس آخرین آمار در هفته گذشته خرید و فروش کاغذ چاپ و تحریر به عنوان پرکاربردترین کاغذ مورد استفاده ناشران با کاهش قیمت حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار تومانی همراه بود.
وضعیت توزیع کاغذ

منتظر کاغذ دولتی نباشید

رئیس اتحادیه کاغذ و مقوای تهران با اشاره به رکود بازار کاغذ در روزهای جاری، گفت: معتقدم نباید کاغذ را در بازار دو قیمتی کنیم، یا همه کاغذها با ارز دولتی وارد شود یا اینکه همه با نرخ نیمایی تا قیمت‌ها یکدست شده و کسی منتظر کاغذ دولتی نباشد.
حل مشکلات کاغذ

حل مشکلات کاغذ با تصمیم گیری به موقع ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌ تازگی از عزم برای برنامه‌ ریزی جهت حل مشکلات کاغذ گفته و اینکه اگر با روش فعلی پیش برویم طی ماه‌ های آینده به مشکل می‌ خوریم.
کاغذ در بازار آزاد

نرخ کاغذ در بازار آزاد سه برابر کاغذ یارانه ای

در سال ۱۴۰۰ کاغذی با ارز دولتی به دست ما نرسیده‌ است. در این روزها کاغذ در بازار آزاد را با سه برابر قیمت کاغذ دولتی تهیه می‌کنیم. بعید می‌دانم از این به بعد بتوان با کاغذ ارز دولتی کتاب منتشر کرد.
کاغذ دولتی

افت قیمت‌ها در بازار کاغذ تحریر

قیمت‌ کاغذ تحریر که در هفته گذشته همگام با افزایش نرخ ارز بالا رفته بود، در پی نبود تقاضا دربازار کاغذ تحریر با کاهش ۴۰ هزار تومانی مواجه شده است.
فناوری جدید بازیافت کاغذ

فناوری جدید بازیافت کاغذ در نمایشگاه بین المللی تجارت خدمات

نمایشگاه بین المللی تجارت خدمات ۲۰۲۱ چین از تاریخ ۲ تا ۷ سپتامبر (۱۱ تا ۱۶ شهریور ماه) در حالی در پکن برگزار می شود که مجموعه ای از محصولات تولید شده مبتنی برفناوری جدید بازیافت کاغذدر این نمایشگاه به نمایش در‌ می آیند.
بحران کاغذ

حل بحران کاغذ با تقویت زیربنای تولید داخلی

حل بحران کاغذ با تخصیص یارانه دولتی  مدیر انتشارات سفیر اردهال معتقد است تقویت زیربنایی تولید داخل، اولین راه برون‌رفت بحران کاغذ از وضعیت فعلی...
کارخانه کاغذسازی زرین دفتر

تولیدات کاغذسازی زرین دفتر زنجان بیش از نیاز استان

مدیرعامل کارخانه کاغذسازی زرین دفتر زنجان گفت: تولیدات کاغذی که ما داریم، در همه استان‌ ها به غیر از زنجان خریدار دارد.
تولید کاغذ سنگی با کیفیت

تولید کاغذ سنگی با کیفیت

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل به گزارش روابط عمومی تاصیکو - جلسه بررسی طرح احداث کارخانه کاغذ سنگی و پودر مکانیزه در استان ایلام توسط شرکت توسعه معادن پارس تامین با هدف انتقال تکنولوژی، تولید و اشتغال پایدار در منطقه با حضور غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت صدرتامین، معاونین پروژه و سرمایه گذاری تاصیکو، مدیرعامل شرکت توسعه معادن پارس تامین و مشاورین احداث و تولید کاغذ سنگی با کیفیت در محل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.
کمبود کاغذ

فراگیری کمبود کاغذ در دوره کرونا

دولت و سازمان‌های خصوصی بیشتر کاغذهای تولیدی را برای بسته‌بندی بهداشتی استفاده می‌کنند و به خاطر همین ناشران با کمبود کاغذ روبرو شده‌اند.