19 C
Tehran
یکشنبه، 10 مهر 1401
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
قیمت لوازم التحریر

افزایش 30 درصدی قیمت لوازم التحریر در شیراز

در سال جارى هزینه هاى تحصیلى از شهریه مدارس گرفته تا هزینه سرویس، تهیه کیف و کفش و لوازم التحریر به دلیل افزایش قیمت لوازم التحریر نسبت به قبل از شیوع کرونا چند برابرشده است و خانواده ها باید برای تحصیل فرزندانشان مبالغ زیادى هزینه کنند.
صنعت دارو

چشم امید صنعت دارو به پایین‌ دست پتروشیمی

دبیرکل سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته‌بندی دارویی بر لزوم افزایش همکاری صنایع پتروشیمی و صنعت دارو تأکید کرد.
ساعت رسمی کشور

تغییر ساعت رسمی کشور از چهارشنبه 30 شهریور ماه

تغییر ساعت رسمی کشور برای آخرین بار  ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، سی‌ام شهریور، یک ساعت به عقب کشیده خواهد شد. به گزارش...
هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران

اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران مشخص شدند

سومین دوره انتخابات اتاق اصناف تهران برگزار شد و اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران مشخص شدند.
کاهش سرعت اینترنت بابک عابدین

کاهش سرعت اینترنت در تضاد با منافع اقتصادی کشور است

نائب رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی با اشاره به کاهش سرعت اینترنت اظهار داشت که این موضوع یعنی کاهش سرعت اینترنت به نفع پیشرفت و اقتصاد کشور نیست. 
صادرات ایران

رشد صادرات ایران به کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای

رئیس سازمان توسعه تجارت درباره صادرات ایران گفت: در 5 ماه نخست امسال، رشد قابل توجهی در خصوص صادرات کالا با کشورهای عضو شانگهای داشتیم.
صادرات لوازم التحریر

صادرات لوازم التحریر ایرانی به کشورهای همسایه

رئیس انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار با بیان اینکه در حال حاضر فقط واردات مداد ممنوع است گفت و از صادرات لوازم التحریر مثل مداد، خودکار، پاک کن و دفتر به کشورهای همسایه و بعضا کشورهای اروپایی خبر داد.
نوشت افزار

نوشت افزار ایرانی تحت تاثیر تورم و شرایط اقتصادی حاکم

رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی گفت: نوشت‌ افزار از جمله اقلامی است که حامل نمادهای فرهنگ است و باید روی آن سرمایه‌ گذاری و حمایت شود.
نوشت افزار واردات لوازم التحریر

رونق تولید و کاهش واردات لوازم التحریر

سخنگوی گمرک بیان کرد: حدوداً ۸ میلیون دلار از ابتدای سال واردات لوازم التحریر داشتیم که از این میزان حدود ۳ میلیون دلار آن مداد تراش و تیغه بوده است.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

برپایی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران وابسته افتتاح شد.
طرح ترافیک محدودیت‌های ترافیکی کرونا

تغییر مهم در طرح ترافیک

ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران همزمان با شروع سال تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها در ابتدای مهر ۱۴۰۱ تغییر پیدا می‌کند.
رشد صادرات ایران

شرطهای تخصیص مشوق صادراتی به صادرکنندگان

 وزیر صمت ۱۴ مشوق صادرات غیرنفتی را ابلاغ کرد. براساس این ابلاغیه که در ۱۰ماده ‌و ۳ تبصره‌آمده است، شروط پرداخت جوایز و مشوق‌صادراتی نیز مشخص شده است. اولین شرط این دستور‌العمل، سقف اعتبارات تخصیصی بودجه ۱۴۰۱ و تامین این اعتبارات از سوی دولت است.
نوشت افزار و لوازم التحریر

کمبود برخی اقلام نوشت افزار و لوازم التحریر در بازار زنجان

رئیس اتحادیه نوشت افزار و لوازم التحریر زنجان با بیان اینکه با کمبود برخی از کالاها در بازار مواجه هستیم، گفت: متاسفانه قیمت کاغذ طی یک ماه گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران

بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران؛ نخستین بانک سبز کشور

رئیس شعبه بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران در شهرستان فریدونکنار گفت: امروزه بانکداری بدون کاغذ یا بانکداری سبز در جهان طرفداران زیادی داشته و یکی از اهداف اخلاقی و اجتماعی بانک‌های بزرگ جهان انجام کلیه امور بانکی بدون کاغذ است.
کاغذ رسید پرداخت

افزایش مصرف و چاپ کاغذ رسید پرداخت

مدیرعامل شرکت شاپرک از افزایش مصرف و چاپ کاغذ رسید پرداخت در دستگاه‌ های کارتخوان خبر داد و عنوان کرد که سالانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان صرف این رسیدها می‌ شود.
ورود کاغذ به بورس غلامرضا شجاع نفت

نفت نعمت خدادادی یا عامل بازدارندگی در اقتصاد

عدم وابستگی به نفت فرصت سرمایه گذاری در توسعه زیر ساخت های اساسی و آینده نگری برای کشور و حفظ منابع زیرزمینی برای نسل های آینده را فراهم می آورد.
هومن محمدی تشکل های موازی

تشکل های موازی منافی قوانین صنفی

نایب رئیس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران از ردپای برخی افراد برای دریافت مجوز تشکل های موازی از اتاق بازرگانی ایران خبرداد و آن را کاری غیرقانونی و آسیب زننده دانست و خواستار ورود جدی دلسوزان این حوزه قبل از یک فاجعه عظیم شد.
مطبوعات فرانسوی

تاثیر گرانی کاغذ بر مطبوعات فرانسوی

هزینه ناشی از گرانی کاغذ برای ناشران بسیار سنگین شده‌ است. برخی از آنها ناچار شدند تعداد صفحات نشریات خود را کاهش دهند و برخی دیگر قیمت ها را افزایش داده‌اند. مطبوعات فرانسوی به طور اعم در انتظار کمک های دولت هستند.
قیمت لوازم التحریر

افزایش ۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت لوازم التحریر نسبت به سال قبل

رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی از افزایش۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت لوازم التحریر نسبت به سال گذشته به دلیل افزایش هزینه‌های تولید خبر داد و گفت که ممنوعیت واردات انواع ماژیک که تولید داخل آن به اندازه کافی نیست، در این بازار مشکل‌ساز شده است.
جرائم مالیاتی

بخشودگی جرائم مالیاتی هم‌ زمان با هفته دولت

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: جرائم مالیاتی به مناسبت هفته دولت و تکریم مودیان بخشیده می شوند.