27.6 C
Tehran
دوشنبه، 11 مرداد 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فن

شرکت ماشین سازی حرفه و فن/ حرفه پویا؛ فن مدرن

شرکت ماشین سازی حرفه و فن به سال 1356 فعالیت خود را با ساخت دستگاه هایی در زمینه ی بسته بندی و صحافی آغاز کرد. طراحی لمینت اتومات ساخت شرکت ماشین‌ سازی حرفه و فن بر مبنای دستگاه های روز دنیا انجام پذیرفته است
چاپ نقش الماس

چاپ نقش الماس پانزده سال صعود

چاپ نقش الماس پیش از نوروز خاطرات تلخ 96 را از لوح خاطر همگان برش زد. الماس ها این بار هم نقشی ماندگار زدند.
موسسه کاج

موسسه کاج انتخاب اصل ها سبز تمام فصل ها

موسسه کاج نام آشنایی در صنف چاپ است که خصایص زیبای طبیعت کاج را در خود دارد، همواره پویا است و می توان با خیال راحت به آن اعتماد کرد.
ایران فردا

ایران فردا را امروز ببینید

مجموعه کتاب های نفیس و سررسیدهای تولید گروه ایران فردا، حسی از تفاوت را به شما القا می کنند. ایران فردا به شما این امکان را می دهد که ایران فردا را امروز ببینید.
ایران زمین

حمایت از تولیدات ایران زمین، راه جهانی شدن

مدیران خلاق، مشاوران زبده و کارشناسان حرفه ای در مباحث تبلیغاتی از نکات اساسی و تسریع کننده است در همین رابطه چاپ ونشر گفت وگویی داشته با وحید محمودی فرد دورکی مدیرعامل مجموعه ایران زمین.
شرکت رکورد

شرکت رکورد؛ رکوردی که هرگز نمی‌شکند

شرکت رکورد؛ کسانی که با برنده بودن عجین هستند شاید هیچ وقت آن را درک نکنند و قدر آن را نداند؛ از طرفی آنها...
شرکت نیرو واصل

شرکت نیرو واصل تعصب در تولید؛ تعهد در فروش

در این مطلب به سراغ تولیدکننده ماشین آلات چاپ وطنی (مدیر شرکت نیرو واصل) رفتیم تا وضعیتشان را در این بازار جویا شویم و حرف هایش را بشنویم.
شرکت تهران ماشین ابزار TMC

شرکت تهران ماشین ابزار TMC، قدرت، هدف، دقت

فعالیت شرکت تهران ماشین ابزار TMC در حوزه صنعت چاپ است که به طور تخصصی می توان گفت که در قسمت شیت یا ورقی و لیبل در بخش پس از چاپ فعال است.
جلدسازی ایران تاپ

تلفیق وجدان با هنر و تکنولوژی در جلدسازی ایران تاپ

در این مطلب جمال زمانی مقدم، مدیر عامل مجموعه جلدسازی ایران تاپ طرف گفت و گوی ما قرار گرفت و ما را با مراحل مختلف و متنوع کار جلدسازی آشنا کرد.
شرکت آلتین نام آور

شرکت آلتین نام آور درخشش خورشید شیمی در صنعت چاپ ایران

شرکت آلتین نام آور یکی از این شرکت ها است که به خوبی بازار را شناسایی نموده و با نیاز سنجی درست دست به تحقیق و انتخاب زده و موفق شده پای بزرگترین تولیدکننده و یکی از بهترین و نامآورترین برندهای بازار چاپ جهان را به ایران باز کند.
دوستان شیمی

دوستان شیمی آسیاب

حفظ کردن نام نیک از به دست آوردن آن سخت‌تر است. در ادامه گفت و گویی با آرمن گاوافیان از مدیران شرکت دوستان شیمی آسیاب را که خود را با خواسته‌های روز مشتریان وفق می دهد می خوانید.
رث گرافیک

شرکت رث گرافیک/ دنیای ایده های ناب

هر چند که امروز دیگر نگاه سنتی به تبلیغات تا حدود زیادی تغییر کرده است اما چیزی که واقعیت دارد این است که هنوز این بخش در نگاه مدیران اولین مبحثی است که در صورت افت بازار و فشار مالی به مجموعه‌ها، از برنامه های اجرایی آنان کنار گذاشته می‌شود.به هر حال بهتر است از همان ابتدا مباحث تبلیغاتی مان را به کاردان آن، شرکت رث گرافیک بسپاریم.
چاپ هدف نوین

چاپ هدف نوین/ برخورد صادقانه مدیریت مودتی

این بار چاپ و نشر تریبون مدیر جوانی است که مودت را به‌عنوان الگوی مدیریتی خود برگزیده و عطوفت و مهر و دوستی را در مجموعه تحت تکفلش جاری ساخته است. آنجا عجیب بوی رفاقت می داد. جواد ایومن مدیرعامل جوان و با انگیزه انتشارات و چاپ هدف نوین طرف صحبت ما بود؛ از او وضعیت نشر را پرسیدیم و از مشکلات صنعت چاپ جویا شدیم.
شرکت افق قطعات آسیا

شرکت افق قطعات آسیا تامین قطعات، شناخت فنی و کیفی تخصص ما است

شرکت افق قطعات آسیا یک برند شناخته شده در بازار تهیه قطعات، خدمات رسانی و سرویس ماشین های چاپ است که حالا پرده از خدمات رسانی جدید برداشته که می توان با اطمینان و به تجربه این نوید را داد که بزودی دارندگان دستگاه های رولند در کارشان با هیچ نوع احتیاج بی جوابی روبرو نخواهندشد. توضیحات بیشتر پیرامون این اتفاق خوش یمن را در گفت و گوی ما با مدیر با انرژی، خوش رو و چهره آشنای صنعت چاپ، هاشم احمدی، بخوانید.
چاپ خجسته

تبحر، تجربه، تدبیر/ از چاپ خجسته تا برجیس

از چاپ خجسته تا برجیس/ می‌توان به جرات گفت که هیچ چاپخانه داری به اندازه محمود ذوالفقاری سرش شلوغ نیست! اما نظم، خوش‌قولی و آراستگی او هرکسی را مبهوت می‌کند.