26.5 C
Tehran
پنجشنبه، 14 مهر 1401
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
افق قطعات آسیا

افق قطعات آسیا؛ گزارشی از سفر یک ماشین چاپ رول/ از تهران به بغداد

خبر خوب در روزهای سخت فعلی و محذورات اقتصادی پیش آمده، نسیمی را می‌ماند در شرجی طاقت‌فرسای تابستان. باخبر شدیم دستگاه چاپ دست‌دومی از تهران ایران به بغداد عراق رهسپار شده و گفت‌وگوی ما قرار گرفت تا از چندوچون این سفر، پیشوازکنندگان و مستقبلان آن برایمان بگوید.سبب این مسافرت خوش‌یمن، افق قطعات آسیا بوده است. هاشم احمدی مدیرعامل این شرکت طرف گف
کتاب های درسی چاپ و نشر کتاب‌ های درسی ایران

شرکت چاپ و نشر کتاب‌ های درسی ایران؛ گذر از دشت زیر سایه‌ی کوه

شرکت چاپ و نشر کتاب‌ های درسی ایران یکی از شناخته‌شده‌ ترین مراکز چاپ کشور است که محصول ارزنده‌اش، کتاب درسی، در خاطره‌ی چندین نسل‌ ماندگار است و شمیم کتاب‌های درسی با بوی ماه مهر و عطر مدرسه عجین شده.
چاپ و بسته ‌بندی پیشرو اورامان

چاپ و بسته ‌بندی پیشرو اورامان؛ برآمده از تجربه

من به‌ عنوان مدیرعامل چاپ و بسته ‌بندی پیشرو اورامان هنوز هم نیاز به توسعه را احساس می‌کنم، ما برای گام بعدی زمینی به وسعت ۲۰ هزار مترمربع خریداری کردیم تا ساختمانی اختصاصی و مجهز برای چاپخانه بسازیم اما این تصمیم با مشکلات اخیر و بی‌ ثباتی بازار مصادف شد و کمی برنامه‌ های ما را تغییر داده و کارها را به زمانی دیگر موکول کرد.
شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف

نگاهی به طرح توسعه‌ شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف

شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در سال ۱۳۴۴ و زیر نظر وزارت اطلاعات و جهانگردی وقت در کیلومتر پنج جاده مخصوص کرج، در فضایی بالغ‌بر شش هزار مترمربع (؟) راه‌اندازی شد.
مجتمع نقش الماس

مجتمع نقش الماس؛ شب الماسی دی ماه

مجتمع نقش الماس همواره در کنار برنامه های ارتقا بخشی خود چشمی هم به مشتری مداری داشته و هرگز عوامل موفقیت خود را از یاد نبرده است. گزارش پیش رو در تلاش برای پوشش یکی از ده ها قرعه کشی این مجموعه ی موفق و مشتری مدار است.
شرکت ایده آل ماشین ایرانیان

شرکت ایده آل ماشین ایرانیان؛ دنیای بی‌مرز تجارت

در این مطلب چاپ و نشر با مهندس حمیدرضا زند، مدیرعامل شرکت ایده‌آل ماشین ایرانیان به گفت و گو نشست.
مجموعه چاپ مهیار

مجموعه چاپ مهیار؛ اتحاد نردبانی برای ارتقا

مجموعه چاپ مهیار هرچه که هست یک مجموعه خودساخته است که واقعاً از صفر شروع کرده و تنها با تکیه بر دانش و پشتکار پیش رفته است.
مجموعه چاپ طراحان

مجموعه چاپ طراحان؛ حرف هایی برای گفتن

سال 1395 مجموعه چاپ طراحان تبدیل به یک مجموعه ی مجهز برای انجام صفر تا صد خدمات چاپی در بخش فرم عمومی شده بود.
اوج هنر اصفهان

اوج هنر اصفهان؛ چاپخانه ای که در جیب جا می شود

بنده مسعود محقق، مدیرعامل مجموعه اوج هنر اصفهان هستم. ما درواقع یک هلدینگ هستیم که کارهای متنوعی را در حوزه چاپ ارائه می دهیم.
مدیر عامل صنایع چاپ مادرول

تجربه حس چاپ مخملین بر کاغذ سنگ تجارت گستر اطلس ایرانیان

گفت و گویی با مدیر صنایع چاپ مادرول حول محور مزیت ها و کمبودهای کاغذ سنگ موهبت تازه یافته و مصرف آن در حوزه ی لیبل داشتیم.
شرکت SPG Prints

شرکت SPG Prints؛ توسعه با طعم تجربه

در این مطلب با مهندس مهیار غلامی نژاد، نماینده چند شرکت اروپایی ازجمله شرکت SPG Prints اتریش در ایران درباره وضعیت صنعت چاپ و تاثیر آن بر اقتصاد ایران به گفت و گو می پردازیم.
تجارت گستر اطلس ایرانیان

کیمیای سنگ در تجارت گستر اطلس ایرانیان

مهندس مهدی مسلمیان، کارشناس ارشد ماشین‌ آلات صنعت چاپ و بسته بندی (عضو شورای فنی شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان) به سؤالات ما درباره کاغذ سنگ پاسخ می دهند.
شرکت تهران ماشین ابزار TMC

شرکت تهران ماشین ابزار TMC؛ رستن در رکود

عمادالدین دیلمی، مدیرعامل شرکت تهران ماشین ابزار درباره راهکارهای مدیریت بحران گفت:  اگر بنگاه‌ های اقتصادی را به دو گروه سرمایه‌ای و مصرفی تقسیم کنیم خواهیم دید که گروه اول رکود به مراتب بیشتری را تجربه می‌کند.
چاپ مهیار

چاپ مهیار؛ خوش‌فکر، توسعه‌طلب، مترقی

آن‌ها که در رشته‌ی موردعلاقه‌ی خود کار می‌کنند از لذت آن باخبرند. وقتی به کاری که دوست دارید می‌پردازید خستگی‌ناپذیر می‌شوید و آن‌وقت است که عشق به‌جای تمامی عواید کاری دیگر فرمان می‌راند مدیران چاپ مهیار نیز چنین هستند.
چاپ صلاحی

چاپ صلاحی پیشاهنگ عرصه چاپ

چاپ صلاحی با یک تغییر موضعی خلاقانه به کار حرفه‌ای در حوزه تولید ساک‌های تبلیغاتی روی آورده، هرچند که پسران خلف آن مرد بزرگ هنوز به‌درستی چاپ را رسته اصلی و چاپچی را همکار واقعی خود می‌دانند.
صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان

شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان؛ سنگ؛ کاغذ؛ تولید

مدیر بازرگانی؛ شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان که شرکتی پیشرو است که به ما انواع این کاغذ را معرفی کرده و دست به تشریح وضعیت آن در بازار امروز کشور زده است.
سیمای شهر

سیمای شهر یک خانواده ی بزرگ

بنده داود چگونیان، مدیرعامل مجموعه ی سیمای شهر هستم. من در هنگام تحصیل فعالیت های متنوعی را به عنوان شغل به انجام رساندم و سال 1380 که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم.
گروه نرم افزاری رنگارنگ

ارتقا بخشی در کار با گروه نرم افزاری رنگارنگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ، مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی است که از سال 1385 آغاز به کارکرده است.
تجارت گستر اطلس ایرانیان

کاغذهای تجارت گستر اطلس ایرانیان از طبیعت برای طبیعت

مدیرعامل شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان، نماینده انحصاری کاغذ سنگ در ایران و کارشناسان و همکاران این شرکت پیشرو در صنعت سبز، میهمان ویژه ی این مطلب از چاپ و نشر هستند تا برای ما از کاغذ سنگ بگویند.
قالب ‌سازی سعدی

قالب سازی سعدی انتخاب مدرن ترین ها و کارآمدها

قالب سازی سعدی سال ۱۳۷۶ متولد شد. می‌توان گفت که این رسته در واقع کسب‌وکار خانوادگی ما بود چرا که خانواده صبوری از دیرباز در این شغل مشغول به فعالیت بودند و هستند.