8.9 C
Tehran
دوشنبه، 4 بهمن 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
گروه نرم افزاری رنگارنگ

ارتقا بخشی در کار با گروه نرم افزاری رنگارنگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ، مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی است که از سال 1385 آغاز به کارکرده است.
تجارت گستر اطلس ایرانیان

کاغذهای تجارت گستر اطلس ایرانیان از طبیعت برای طبیعت

مدیرعامل شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان، نماینده انحصاری کاغذ سنگ در ایران و کارشناسان و همکاران این شرکت پیشرو در صنعت سبز، میهمان ویژه ی این مطلب از چاپ و نشر هستند تا برای ما از کاغذ سنگ بگویند.
قالب ‌سازی سعدی

قالب سازی سعدی انتخاب مدرن ترین ها و کارآمدها

قالب سازی سعدی سال ۱۳۷۶ متولد شد. می‌توان گفت که این رسته در واقع کسب‌وکار خانوادگی ما بود چرا که خانواده صبوری از دیرباز در این شغل مشغول به فعالیت بودند و هستند.
مدیر آزاد

مدیر آزاد نرم افزاری برای چاپ

مدیر آزاد نام نرم افزاری است که توسط یک چاپخانه دار تهیه شده تا نیازی که خود او با تمام جان احساسش کرده است را پوشش دهد. ایمان مزارعی مبتکر شیرازی مدیر آزاد مهمان این شماره از چاپ و نشر شده تا در مورد چند و چون تولید و مزایای مدیر آزاد برای ما سخن بگوید.
چاپ آقا

تلفیق دنیای چاپ و آی تی در چاپ آقا

«چاپ آقا» برای صنایع و مشاغل مختلف فراهم کرده است و مورد توجه صنوف مختلف قرار گرفته است.
دید پویا

دید پویا؛ ابتکار و خلاقیت بی نهایت

ما تحت بمباران تبلیغاتی هستیم. هر صبح که چشم شما به دنیا باز می شود لوگو و آرم های مختلف جلوی چشم شما رژه می روند، برای دیده شدن در میان این دنیای رنگارنگ باید هنری ورای شناخت بازار و در دست داشتن ابزار طراحی و تبلیغات در اختیار داشت. تفاوت آن چیزی است که می تواند در این ورطه به کار شما بیاید، برای ایجاد تمایز نیز لاجرم نیاز به خلاقیت و ابتکار خواهید داشت. شما برای رسیدن به ابتکار و خلاقیتی بی نهایت تنها به دید پویا احتیاج دارید.
چاپ پوشش فام

چاپ پوشش فام؛ حرفه ای و اخلاق مدار

اخلاق مداری در بازار کار مقوله مهمی است که مشتری مداری، خوشنامی در بازار و بین همصنفان همکاران و مهمتر از آن محبوبیت در بین کارکنان و کسب رضایت همگانی از زیرمجموعه های چاپ پوشش فام محسوب می شوند.
نقش الماس کاسپین

نقش الماس کاسپین؛ برای هموطنم برای ایران

ما مدیران جوانی داریم که با اعتماد به آن ها می توانیم از صعود به قله اطمینان حاصل کنیم. نقش الماس کاسپین، نامی است که به زودی بیشتر آن را خواهید شنید.
شرکت رایا شقایق آسیا

شرکت رایا شقایق آسیا؛ حرفه ای گری در عرصه ی چاپ

مهندس شهاب جلالی مدیر فنی شرکت رایا شقایق آسیا به همراه نوید عطار زاده مدیر فروش این شرکت، طرف صحبت ما شدند تا از چاپ پارچه بگویند.
چاپ و بسته بندی هودیس پارس

چاپ و بسته بندی هودیس پارس؛ خودساخته و پیشرو

هودیس به معنی «مانند او » و در واقع خداگونه بودن از لحاظ کاملیت و جامعیت است در ادامه گفت و گو با امیر هومن محمدی، مدیر مجموعه چاپ و بسته بندی هودیس پارس را می خوانید
شرکت نورتک

شرکت نورتک با تیم ایرانی و فعالیت جهانی

این بار به سراغ یکی دیگر از نقاط قوت شرکت نورتک، یعنی بخش فنی و سرویس دهی نورتک رفتیم و با مدیر فنی آن به گفت وگو نشستیم.
نقش الماس

چاپ نقش الماس خاص مثل الماس

نقش الماس را به عنوان یک مجموعه پیشرو می شناسیم، مجموعه ای که همواره چیز جدیدی در چنته دارد و دائم در حال تغییر به سمت بهبود است.
اپلیکیشن نورتک

اپلیکیشن نورتک نوری در کرانه تکنولوژی

امروز مشتریان ما می توانند اپلیکیشن نورتک را برای گوشی همراه خود، در دو نسخه اندروید و آی.او.اس (ios)، از گوگل پلی و سی باپ دریافت کنند.
مجتمع چاپ صنوبر

مجتمع چاپ صنوبر | نمارنگ نوبری از صنوبر

نمارنگ، دفترچه راهنمای کنترل رنگی است که در دو ست سه جلدی برای اولین بار به روش چاپ افست در مجتمع چاپ صنوبر به تولید رسیده است در ادامه چند و چون انجام این پروژه را می خوانید.
آذین ماهان آویسا

آذین ماهان آویسا متعصب در تولید، متعهد در کیفیت

مهندس سعید عالیخانی برای ما از تولیدات بکر، زحمات و خواسته هایش گفت، از شرکت و کارکنان و آینده ای که برای «آذین ماهان آویسا » در نظر دارد.