36.7 C
Tehran
یکشنبه، 5 تیر 1401
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
مجموعه چاپ مهیار

مجموعه چاپ مهیار؛ اتحاد نردبانی برای ارتقا

مجموعه چاپ مهیار هرچه که هست یک مجموعه خودساخته است که واقعاً از صفر شروع کرده و تنها با تکیه بر دانش و پشتکار پیش رفته است.
مجموعه چاپ طراحان

مجموعه چاپ طراحان؛ حرف هایی برای گفتن

سال 1395 مجموعه چاپ طراحان تبدیل به یک مجموعه ی مجهز برای انجام صفر تا صد خدمات چاپی در بخش فرم عمومی شده بود.
اوج هنر اصفهان

اوج هنر اصفهان؛ چاپخانه ای که در جیب جا می شود

بنده مسعود محقق، مدیرعامل مجموعه اوج هنر اصفهان هستم. ما درواقع یک هلدینگ هستیم که کارهای متنوعی را در حوزه چاپ ارائه می دهیم.
شرکت صنایع چاپ مادرول

تجربه حس چاپ مخملین بر کاغذ سنگ تجارت گستر اطلس ایرانیان

گفت و گویی با مدیر صنایع چاپ مادرول حول محور مزیت ها و کمبودهای کاغذ سنگ موهبت تازه یافته و مصرف آن در حوزه ی لیبل داشتیم.
شرکت SPG Prints

شرکت SPG Prints؛ توسعه با طعم تجربه

در این مطلب با مهندس مهیار غلامی نژاد، نماینده چند شرکت اروپایی ازجمله شرکت SPG Prints اتریش در ایران درباره وضعیت صنعت چاپ و تاثیر آن بر اقتصاد ایران به گفت و گو می پردازیم.
تجارت گستر اطلس ایرانیان

کیمیای سنگ در تجارت گستر اطلس ایرانیان

مهندس مهدی مسلمیان، کارشناس ارشد ماشین‌ آلات صنعت چاپ و بسته بندی (عضو شورای فنی شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان) به سؤالات ما درباره کاغذ سنگ پاسخ می دهند.
شرکت تهران ماشین ابزار TMC

شرکت تهران ماشین ابزار TMC؛ رستن در رکود

عمادالدین دیلمی، مدیرعامل شرکت تهران ماشین ابزار درباره راهکارهای مدیریت بحران گفت:  اگر بنگاه‌ های اقتصادی را به دو گروه سرمایه‌ای و مصرفی تقسیم کنیم خواهیم دید که گروه اول رکود به مراتب بیشتری را تجربه می‌کند.
چاپ مهیار

چاپ مهیار؛ خوش‌فکر، توسعه‌طلب، مترقی

آن‌ها که در رشته‌ی موردعلاقه‌ی خود کار می‌کنند از لذت آن باخبرند. وقتی به کاری که دوست دارید می‌پردازید خستگی‌ناپذیر می‌شوید و آن‌وقت است که عشق به‌جای تمامی عواید کاری دیگر فرمان می‌راند مدیران چاپ مهیار نیز چنین هستند.
چاپ صلاحی

چاپ صلاحی پیشاهنگ عرصه چاپ

چاپ صلاحی با یک تغییر موضعی خلاقانه به کار حرفه‌ای در حوزه تولید ساک‌های تبلیغاتی روی آورده، هرچند که پسران خلف آن مرد بزرگ هنوز به‌درستی چاپ را رسته اصلی و چاپچی را همکار واقعی خود می‌دانند.
صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان

شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان؛ سنگ؛ کاغذ؛ تولید

مدیر بازرگانی؛ شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان که شرکتی پیشرو است که به ما انواع این کاغذ را معرفی کرده و دست به تشریح وضعیت آن در بازار امروز کشور زده است.
سیمای شهر

سیمای شهر یک خانواده ی بزرگ

بنده داود چگونیان، مدیرعامل مجموعه ی سیمای شهر هستم. من در هنگام تحصیل فعالیت های متنوعی را به عنوان شغل به انجام رساندم و سال 1380 که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم.
گروه نرم افزاری رنگارنگ

ارتقا بخشی در کار با گروه نرم افزاری رنگارنگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ، مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی است که از سال 1385 آغاز به کارکرده است.
تجارت گستر اطلس ایرانیان

کاغذهای تجارت گستر اطلس ایرانیان از طبیعت برای طبیعت

مدیرعامل شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان، نماینده انحصاری کاغذ سنگ در ایران و کارشناسان و همکاران این شرکت پیشرو در صنعت سبز، میهمان ویژه ی این مطلب از چاپ و نشر هستند تا برای ما از کاغذ سنگ بگویند.
قالب ‌سازی سعدی

قالب سازی سعدی انتخاب مدرن ترین ها و کارآمدها

قالب سازی سعدی سال ۱۳۷۶ متولد شد. می‌توان گفت که این رسته در واقع کسب‌وکار خانوادگی ما بود چرا که خانواده صبوری از دیرباز در این شغل مشغول به فعالیت بودند و هستند.
مدیر آزاد

مدیر آزاد نرم افزاری برای چاپ

مدیر آزاد نام نرم افزاری است که توسط یک چاپخانه دار تهیه شده تا نیازی که خود او با تمام جان احساسش کرده است را پوشش دهد. ایمان مزارعی مبتکر شیرازی مدیر آزاد مهمان این شماره از چاپ و نشر شده تا در مورد چند و چون تولید و مزایای مدیر آزاد برای ما سخن بگوید.
چاپ آقا

تلفیق دنیای چاپ و آی تی در چاپ آقا

«چاپ آقا» برای صنایع و مشاغل مختلف فراهم کرده است و مورد توجه صنوف مختلف قرار گرفته است.
دید پویا

دید پویا؛ ابتکار و خلاقیت بی نهایت

ما تحت بمباران تبلیغاتی هستیم. هر صبح که چشم شما به دنیا باز می شود لوگو و آرم های مختلف جلوی چشم شما رژه می روند، برای دیده شدن در میان این دنیای رنگارنگ باید هنری ورای شناخت بازار و در دست داشتن ابزار طراحی و تبلیغات در اختیار داشت. تفاوت آن چیزی است که می تواند در این ورطه به کار شما بیاید، برای ایجاد تمایز نیز لاجرم نیاز به خلاقیت و ابتکار خواهید داشت. شما برای رسیدن به ابتکار و خلاقیتی بی نهایت تنها به دید پویا احتیاج دارید.
چاپ پوشش فام

چاپ پوشش فام؛ حرفه ای و اخلاق مدار

اخلاق مداری در بازار کار مقوله مهمی است که مشتری مداری، خوشنامی در بازار و بین همصنفان همکاران و مهمتر از آن محبوبیت در بین کارکنان و کسب رضایت همگانی از زیرمجموعه های چاپ پوشش فام محسوب می شوند.
نقش الماس کاسپین

نقش الماس کاسپین؛ برای هموطنم برای ایران

ما مدیران جوانی داریم که با اعتماد به آن ها می توانیم از صعود به قله اطمینان حاصل کنیم. نقش الماس کاسپین، نامی است که به زودی بیشتر آن را خواهید شنید.
شرکت رایا شقایق آسیا

شرکت رایا شقایق آسیا؛ حرفه ای گری در عرصه ی چاپ

مهندس شهاب جلالی مدیر فنی شرکت رایا شقایق آسیا به همراه نوید عطار زاده مدیر فروش این شرکت، طرف صحبت ما شدند تا از چاپ پارچه بگویند.