33.7 C
Tehran
یکشنبه، 10 مرداد 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
بسته بندی عسل مازندران

ضعف در بسته بندی عسل مازندران

تولیدکننده عسل و فعال در صنعت زنبورداری با اشاره به اینکه عسل باکیفیت در استان تولید می شود، نبود برندسازی و ضعف در بسته بندی  عسل مازندران را از مشکلات این صنعت بیان کرد.
انواع کاغذ بسته بندی

آشنایی با انواع کاغذ بسته بندی

بسیاری از محصولات در حوزه پوشاک و مواد غذایی و یا فست فود ها و ساندویچ ها یا بطور کامل درون انواع کاغذ بسته بندی پیچیده می شوند و یا ابتدا کاغذ پیچ شده و سپس درون جعبه خود قرار می گیرند.
بسته یندی ایچ

بسته‌بندی سن ایچ با تکنولوژی جدید

محصول جدید سن‌ایچ که در میان متخصصان با عنوان (PET (polyethylene terephthalate شناخته می‌شود، یک تکنولوژی جدید در بسته‌بندی سن ایچ است.
صنعت سورت، بسته‌بندی و فرآوری

فکری اساسی برای صنعت سورت، بسته‌بندی و فرآوری محصولات کشاورزی

نماینده ارومیه در مجلس از وزارت جهاد خواست فکری عاجل برای 100 هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش سیب آذربایجان غربی و صنعت سورت، بسته‌بندی و فرآوری محصولات کشاورزی کند.
افزایش قیمت آب‌های بسته‌بندی

افزایش قیمت آب‌های بسته‌بندی

فعالان صنعت آب‌های بسته‌بندی با تاکید بر اینکه در شرایط موجود، افزایش قیمت آب‌های بسته‌بندی به زیان این صنعت خواهد بود، از مسوولان ذی‌ربط درخواست دارند که برای ادامه فعالیت واحدهای تولیدی آب‌های بسته‌بندی، آنها را از پرداخت مالیات ارزش‌افزوده معاف کنند تا حداقل فعالان این عرصه اقتصادی بتوانند با رغبت بیشتری به کار خود ادامه دهند.
چیپ های انعطاف پذیر

تولید چیپ های انعطاف پذیر برای بسته ‌بندی هوشمند کالا

یک شرکت طراحی چیپ ‌های رایانه انگلیسی موفق به تولید فناوری جدیدی شده است می ‌تواند چیپ های انعطاف پذیری با چاپ مستقیم مدار روی کاغذ، مقوا یا پارچه تولید کند.
بسته بندی غیر مجاز قهوه

بسته بندی غیرمجاز قهوه در شیراز

انواع قهوه‌های بسته بندی شده غیربهداشتی در یک منزل مسکونی واقع در شهر شیراز کشف شد.این مرکز بسته بندی غیرمجاز قهوه با اعمال قانون روبرو شد.
صنایع تبدیلی و صادرات

صنایع تبدیلی و صادرات، پاشنه آشیل بخش تولید

 بیش از ۹ هزار تن خرمای خریداری‌شده از سوی واحدهای بسته‌بندی و صنایع تبدیلی خرما در استان خوزستان به دلیل نبود تقاضای بازارهای بین‌المللی، در انبارها مانده و حجم بالایی از نقدینگی این بخش‌های تولیدی را مسدود کرده است.صنایع تبدیلی و صادرات بخش مهمی است که در حوزه صادران بین المللی به توجه نیازمند است.
ماشین آلات چاپ رول کم عرض

مزایا و چالش های ماشین آلات چاپ رول کم عرض

برای درک بهتر از مزایا و چالش های فناوری ماشین آلات چاپ رول کم عرض گفت و گو با دیتر فینا، مهندس چاپ در صنعت چاپ لیبل و بسته بندی انجام داده ایم که می خوانید.
بسته بندی پلاستیکی چای

بسته بندی پلاستیکی چای های کیسه‌‌ای و تولید سم در بدن

پژوهشی تازه می‌‌گوید، بسته بندی پلاستیکی چای های کیسه‌‌ای موجب آزادشدن مقادیر بالایی پلاستیک در آب داغ می‌‌شود.
توسعه صنایع بسته بندی صادراتی

توسعه صنایع بسته بندی صادراتی نیاز صنایع تولیدی

معاون سازمان حفظ نباتات کشور با تأکید بر لزوم ارتقای صنعت بسته بندی، گفت: توسعه صادرات بدون توجه به صنعت بسته بندی به روز تحقق نمی‌یابد.
کاهش مصرف پلاستیک

کاهش مصرف پلاستیک و بسته بندی های پلاستیکی با تدابیر دولتی

پلاستیک‌ها در زندگی روزمره ما فضای زیادی را اشغال کرده‌ اند. اگر به اطرافمان خوب نگاه کنیم رد پای پلاستیک‌ها را می‌بینیم. بطری‌ها، بسته بندی ها، ظروف یکبار مصرف، نایلون‌ها و حتی لوازم شخصی مانند مسواک همه از پلاستیک ساخته شده‌ اند و این یعنی تولید روزانه هزاران تکه پلاستیکی.باید برای کاهش مصرف پلاستیک تدابیری اندیشید.
بازرسی اتحادیه چاپخانه داران تهران

بازرسی اتحادیه چاپخانه داران تهران و کشف بسته بندی های تقلبی

کمیسیون بازرسی اتحادیه چاپخانه‌داران تهران در بازرسی‌های اخیر دو واحد چاپی شناسایی کردند که جعبه و بسته‌بندی تقلبی پیستون سیلندر پراید و لنت ترمزی را تولید می‌کردند که عبارت ساخت کره روی آن جعل شده بود.
ارتقاء طراحی صنعتی و بسته‌بندی

حمایت از طراحی صنعتی و بسته‌بندی به دستور دولت

 معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شرکت‌های دانش‌بنیان را پس از تولید فنی و در مرحله طراحی ظاهری و بسته‌بندی فنی و چاپ نیز همراهی می‌کند.
PureFlexo Prnting

عرضه سیستم جدید PureFlexo Prnting برای چاپ بسته بندی

شرکت میراکلون (کداک سابق) یک سیستم جدید که آن را PureFlexo Prnting یا چاپ فلکسوی خاص می نامد به تازگی به بازار عرضه کرد.