27.6 C
Tehran
دوشنبه، 11 مرداد 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
مدیریت و رهبری کسب و کار

مدیریت و رهبری کسب و کار با الگوهای متفاوت

انتخاب یک الگوی  مدیریت و رهبری کسب و کار برای کارآفرینان همیشه سخت ترین کار دنیاست. انتظارات دیگران از یک مدیر به طور مداوم تغییر می کند.
برتری در گوگل

برتری در گوگل با رعایت 5 اصل مهم

چگونگی برتری در گوگل، با توجه به این امر که سرویس اخبار گوگل، یکی از پرطرفدارترین ها محسوب می شود و روزانه میلیون ها نفر از سراسر جهان از آن استفاده می کنند، این امر برای هر سایتی بسیار مهم است که بتواند در این بخش حضور داشته باشد. با این حال توصیه ها در این رابطه با اشتباهات بسیاری همراه است.
مدیریت و رهبری کسب و کار

کارآفرینی با اجرای 3 تکنیک برتر

ورود به دنیای کارآفرینی و کسب درآمدهای چند میلیون دلاری برای هر فردی شبیه به رویایی بزرگ است. برخی از کارآفرینان بزرگ در گوشه و کنار دنیا به خوبی این هدف را به دست آورده‎اند. مهمترین نکته در عملکرد چنین کارآفرینان بزرگ و موفقی توجه به برخی از نکات مشترک است.
سوشال مدیا مارکتینگ

سوشال مدیا مارکتینگ و تاثیر آن بر کسب و کار

سوشال مدیا مارکتینگ یکی از جدیدترین تکنیک های بازاریابی است. شاید هنوز افراد زیادی باشند که هنوز به اهمیت بسیار بالای این روش بازاریابی آگاه نباشند.
تاثیر سئو سایت

اهمیت و تاثیر سئو سایت در افزایش درآمد کسب و کار

در این مقاله قصد داریم با مفهوم و تاثیر سئو سایت و نقش آن در افزایش درآمد کسب و کارهای اینترنتی آشنا شویم.
تبلیغات در فضای آنلاین

چگونگی تبلیغات در فضای آنلاین

 امروزه بیش از 4 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند. این میزان از سال 2005 تاکنون حدود 300% افزایش پیدا کرده است. نکته مهم این است که استفاده از اینترنت بسیار زیاد است و متوقف نمی شود.تبلیغات در فضای آنلاین امروزه از رایج ترین نوع تبلیغات است.
کار آفرینی

تاثیر تبلیغات بر رفتار مصرف کننده

چگونه تبلیغات می تواند بر رفتار مصرف‌کننده تأثیر بگذارد ؟ و یا تبلیغات چه تأثیری بر سهم بازار شرکت ها دارد؟ در این مطلب برآن شدیم تا نحوه اثرگذاری تبلیغات و اهمیت آن را مورد بررسی قرار دهیم و همچنین به نقش تاثیر تبلیغات بر رفتار مصرف کننده نسبت به محصولات اشاره ‌کنیم.
جذب فوری مشتری

جذب فوری مشتری با اصول تبلیغاتی مدرن

تبلیغات و بازاریابی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در کسب و کار است پس باید برای پیشرفت در فروش و جذب فوری مشتری بهتر از اصول و نکات تبلیغات پیروی کنید.
کار از خانه برای کارمندان

امکان کار از خانه برای کارمندان در شرایط بیماری کرونا

وضعیت کسب و کارها نسبت به شروع ویروس کرونا بهبود قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. الان دیگر خبری از تعطیلی گسترده کسب و کارها نیست و بسیاری از آنها با شرایط کنونی کنار آمده اند. یکی از استراتژی های مهم برای انطباق کسب و کارها با شرایط کنونی کار از خانه برای کارمندان بود. این امر بسیاری از کارمندان را در شرایط بحرانی کرونا در کنار کسب و کارهای شان قرار داد.
تبلیغات در فضای آنلاین

سه راه برای آغاز بازاریابی تلفنی

دلیل موفقیت‌های کم فروشندگان در بازاریابی تلفنی این است که رویکرد جذابی برای فروش تلفنی نداشته و به همین دلیل این رویکرد موجب نمی‌شود که هر شنونده‌ای دست از کار خود برداشته و به صحبت‌های آن‌ها گوش دهد.
خرید فالوور اینستاگرام

زمان مناسب خرید فالوور اینستاگرام

بدون شک یکی از موثرترین و کارآمدترین روش‌های بازاریابی و برندینگ در زمان حاضر، فعالیت در شبکه‌ های اجتماعی است. خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد تا در این شبکه‌ی مجازی دیده شوید و بتوانید تجارت خود را ارتقا بدهید.
بازاریابی یک صفحه ای

سیستمی به نام بازاریابی یک صفحه ای

کارشناسان معتقدند در بیشتر کسب و کارها، سیستم بازاریابی و فروش به درستی پیاده سازی نمی شود.اما با کتاب بازاریابی یک صفحه ای می توانید مراحل مختلف کار بازاریابی را بشناسید و سپس با کمک یک استراتژی موثر، کسب و کارتان را متحول کنید.
نیروی کار جوان

نکته هایی برای استخدام نیروی کار جوان موثر

استفاده از نیروی کار جوان و دارای استعداد بالا در وضعیت کنونی بازار برای هر کسب و کاری مهم است. شما با همکاری نیروی کار جوان امکان نوآوری های بسیار جالب و حیرت انگیز را خواهید داشت.
دستیابی به کسب و کار موفق

نکات مهم برای دستیابی به کسب و کار موفق

دستیابی به کسب و کار موفق اصول خاصی می طلبد، بسیاری از کسب و کارها پس از مدت کوتاهی که به طور رسمی راه اندازی می شوند، با شکست های سنگین در بازار مواجه می شوند. شاید این امر یک تصادف ساده به نظر برسد، اما وقتی برای شمار بالایی برای کسب و کارهای نوپا تکرار شود دیگر یک اتفاق نیست.
رضایت مشتری

اهمیت رضایت مشتری برای برندها

جلب رضایت مشتریان یکی از مهمترین اهداف برای هر کسب و کاری محسوب می شود. اگر شما توانایی جلب رضایت مشتریان‏ تان را نداشته باشید، خیلی زود آنها را از دست می دهید. این امر در میان بسیاری از برندها بدل به نوعی پدیده غیرمنتظره شده است.