26.5 C
Tehran
پنجشنبه، 14 مهر 1401
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
بازآفرینی محصول

بازآفرینی محصول و نقشه راه حرکت نیاز شرکت‌ ها

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دنیای اقتصاد؛ در این مطلب به معرفی کتاب «بازآفرینی محصول» که توسط اریک شافر و دیوید ساوی به رشته تحریر درآمده و توسط علی قربان‌زاده و سمیه کرمی ترجمه شده می‌پردازیم. این کتاب انتشارات راه پرداخت در سال ۱۳۹۹ در ۳۳۹ صفحه به چاپ رسانده است.
بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی و مهمترین تکنیک های آن

هدف ما در این مقاله معرفی بعضی از مهمترین تکنیک ها برای بازاریابی موبایلی است؛ آن هم بدون هیچ دنگ و فنگی. اگر شما هم دنبال یک راهکار ساده برای اجرای این استراتژی هستید، این مقاله کاملا مخصوص شماست. پس منتظر چه هستید؟ همین حالا آماده شوید تا کارمان را شروع کنیم.
خرده فروشی های آنلاین

4 الگو بازاریابی برای خرده فروشی های آنلاین

امروزه نیاز به بازاریابی برای ایجاد تمایز میان خرده فروشی های آنلاین بیش از هر زمان دیگری حس می شود. اگر شما هم به تازگی یک خرده فروشی آنلاین برای خودتان راه انداخته ‏اید، این مقاله به شما یاد می ‏دهد چه راه‏ هایی برای بازاریابی کسب و کارتان پیش رو دارید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا مدل های بازاریابی برای خرده فروشی ها را زیر و رو کنیم.
«نگرشی تحلیلی بر مدیریت فروش و مشتری مداری»

کتاب «نگرشی تحلیلی بر مدیریت فروش و مشتری مداری» منتشر شد

کتاب «نگرشی تحلیلی بر مدیریت فروش و مشتری مداری» در جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان منتشر شد.
اصول مدیریت تجربه مشتری

کتاب «اصول مدیریت تجربه مشتری (CEM)» منتشر شد

کتاب «اصول مدیریت تجربه مشتری (CEM)» نوشته مت واتکینسون با ترجمه فرشید عبدی و پویان اسحاقی توسط انتشارات پویش مدام منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب «بازاریابی کارآفرینانه»

کتاب «بازاریابی کارآفرینانه» منتشر شد

کتاب «بازاریابی کارآفرینانه» تالیف دکتر علیرضا علی احمدی و دکتر حامد نوذری به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی استان مرکزی به چاپ رسید.
بازاریابی دیجیتال

نادیده گرفتن بازاریابی دیجیتال تهدیدی برای مشاغل 

بازایابی دیجیتال یکی از اشکال جدید و مهم دنیای بازاریابی و تبلیغات است که در این روزها و در عصر گسترش بیماری کرونا، با رشد چشمگیری روبرو شد و اهمیت ویژه‌ای پیدا کرد. بازاریابی دیجیتال به اصطلاح چتری بر همه تلاش‌های بازاریابی آنلاین است.
تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم و دنیای تبلیغات

تابلو چلنیوم نوع مدرنی از تابلوهای تبلیغاتی است که از موادی به نام چلنیوم ساخته می‌شود و به همین علت تابلو چلنیوم نام گرفته است. چلنیوم هم در واقع آلیاژی از فلز آلومینیوم است و علت شباهت آوایی اسم آن به آلومینیوم نیز همین موضوع است.
فرهنگ کوچینگ

چرخه‌ عمر سازمانی کارمندان در بستر فرهنگ کوچینگ (مرحله 5 و 6)

فرهنگ کوچینگ یکی ابزار شناخته شده توسعه است که بر تمام بخش‌های چرخه عمر سازمانی کارمندان اثر می‌گذارد.
کسب و کار خانوادگی

راز و رمزهای راه اندازی کسب و کار خانوادگی از زبان راب لاکنوئر

 مصاحبه با راب لاکنوئر Rob Lachenauer، مدیرعامل شرکت خانوادگی بان یان را می خوانیم که می تواند راهنمای کسانی باشد که مایل به راه اندازی کسب و کار خانوادگی هستند.
هدیه های تبلیغاتی

هدیه های تبلیغاتی، کم‌هزینه‌ترین و موثر‌ترین استراتژی بازاریابی

هر کسب‌و‌کاری نیاز به یک روش موثر برای جذب مشتری دارد. ارزان‌ترین و بهترین روش برای جذب تعداد بالایی از مخاطب‌های جدید، هدیه های تبلیغاتی است.
بازارهای رقابتی

موفقیت کارآفرینی در بازارهای رقابتی

دهکده جهانی، جهانی شدن، بازارهای رقابتی و عصر تبادل اطلاعات تنها بخشی از مفاهیمی است که دوران زندگی ما را تعریف می کند. اگر تا چند دهه قبل حضور در بازارهای بین المللی مثل عبور از هفت خان رستم بود، این روزها به لطف آمازون و eBay هر کسب و کار کوچکی می تواند در چهار گوشه دنیا فروش داشته باشد و حتی پشت برندهای بزرگ را به خاک بمالد.
شرکت تسلا

مروری بر شرکت تسلا موتورز و مدل کسب و کار منحصر به فرد...

عمده‌ترین استقبال و هیجان اصلی برای اتومبیل‌های الکتریکی را می‌توان به شرکت تسلا موتورز (TSLA) و مدل کسب و کار منحصر به فرد آن نسبت داد.
برندینگ کارفرما

برندینگ کارفرما چیست

زمانی نه چندان دور اگر عبارت «برندینگ کارفرما» را گوگل می کردید، با یک ارور 404 بزرگ رو به رو می شدید؛ چراکه ترکیب برندینگ با وضعیت کارفرما حتی برای کارشناس های خبره هم تعریف نشده بود، چه برسد به موتورهای بخت برگشته جست وجو! البته الان اوضاع خیلی بهتر شده و کمابیش خبرهایی درباره برندینگ کارفرما به گوش می رسد. با این حال هنوز راه درازی تا درک دقیق چیستی این استراتژی جذاب مانده است.
کارآفرین روابط عمومی

5 گام مهم برای موفقیت یک کارآفرین

تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نیازمند چیزی بیش از تنها راه اندازی یک کسب و کار یا تنها پیش رفتن در یک صنعت است، بلکه شامل خلق یک شرکت و یادگیری تبدیل شدن به یک مالک و اداره کننده موثر در آن است.
کسب و کارهای کوچک

بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک به سرعت نور در چهار گوشه دنیا در حال رشد هستند. امروزه هر گوشه را نگاه کنید، ردپایی از استارت آپ ها یا کسب و کارهای کوچک خواهید دید.
مشتریان ناراضی

مشتریان ناراضی؛ تعامل و بازیابی

در ادامه راه و رسم بازیابی مشتریان ناراضی را یاد بگیرید. پس دفتر و قلم تان را آماده کنید تا کلاس درس مان را شروع کنیم.
قانون پارتو

قانون پارتو یا  اصل 20/80 و تقش آن در موفقیت افراد

قانون پارتو (Pareto Principle) یکی از مفاهیم بسیار مفید برای مدیریت زندگی و زمان است. این مفهوم از قانون ۸۰/۲۰ الهام گرفته است.
کسب و کارهای کوچک تفاوت اصلی رهبران با مدیران

بررسی تفاوت اصلی رهبران با مدیران در 5 مرحله

یکی از بحث های همیشگی در زمینه کسب و کار، مقوله رهبری و مدیریت است که در این راستا در این راستا پنج تفاوت اصلی رهبران با مدیران را بررسی خواهیم کرد.
محتوای موفق

تولید محتوای موفق با رعایت 3 نکته مهم

با توجه به اهمیت روزافزون تولید محتوای موفق، فعالیت براساس استراتژی درست، کاملا ضروری خواهد بود. در این رابطه نیاز اکثر کسب و کارها این است که در مدت زمانی کوتاه بتوانند نتایج خوبی را به دست آورند.