مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
خدمات مشتریان

خدمات مشتریان و 4 اشتباه رایج برندها

حتی بهترین برندهای دنیا نیز در زمینه خدمات مشتریان گاهی اوقات دچار اشتباه می شوند. در این میان موفقیت به برندی تعلق می گیرد که تعداد اشتباهاتش در تعامل با مشتریان را به حداقل برساند.
موفقیت کاری

موفقیت کاری با رعایت نکات مهم

موفقیت کاری در دنیای کسب و کار هدف مشترک تمام کارآفرینان محسوب می شود. هر فردی در حوزه کارآفرینی به دنبال موفقیت است. با این حال در عمل فقط تعداد اندکی از افراد امکان کسب موفقیت به طور مناسب و دلخواه شان را دارند.
ترندهای تبلیغات

آشنایی با مهم ترین ترندهای تبلیغات

هدف اصلی در این مقاله آشنا ساختن شما با برخی از مهم ترین ترندهای تبلیغات است بنابراین آماده شوید تا در قالب توصیه هایی خلاصه و کم حجم به بررسی برخی از ترندهای تبلیغات بپردازیم.
رهبری تجاری و مدیریت کسب و کار

تفاوت رهبری تجاری و مدیریت کسب و کار

هدف اصلی در این مقاله بررسی دقیق تفاوت های میان رهبری تجاری و مدیریت کسب و کار  است.
تماس های ویدئویی

کدام جملات جادوئی را در تماس های ویدئویی خود به کار ببریم

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا، برقراری ارتباط با دیگران از طریق تماس ویدئویی از سوی کسب و کارهای مختلف گزینه ای بسیار محبوب است.
راز اصلی ثروتمند شدن

ده راز اصلی ثروتمند شدن

بسیاری از انسان ها تصور می کنند که کسب ثروت، تنها یک علم بوده درحالی که ایجاد عادت های کسب ثروت بسیار ضروری است. در ادامه به ده راز اصلی ثروتمند شدن اشاره خواهیم کرد.
بازاریابی محتوایی

لزوم توجه به بازاریابی محتوایی

عرصه بازاریابی دیگر از حالت سنتی اش خارج شده است. امروزه کسب و کارهای مختلف برای جلب نظر مشتریان به سراغ الگوهای تازه بازاریابی رفته اند. در این میان بازاریابی محتوایی یکی از مهم ترین عرصه ها برای جلب نظر مشتریان محسوب می شود.
فروش بالا در شبکه های اجتماعی

فروش بالا در شبکه های اجتماعی با روش های نوین

تجربه کرونا نیز این نکته را به اثبات رسانده است که فروش بالا در شبکه های اجتماعی با هیچ بحرانی نابود نمی شود. در این زمینه اگرچه برندهای مختلف فعالیت دارند، با این حال آمارها حاکی از آن است که بیش از 70 درصد کسب و کارها، به نتیجه لازم دست پیدا نمی کنند.
غلبه بر استرس

راهکارهای غلبه بر استرس و کسب موفقیت در کسب و کار

شما برای اینکه تاثیر احساسات بر روی موفقیت در عرصه های مختلف را درک کنید، نیازی به داشتن مدرک تحصیلی در حوزه روانشناسی ندارید. کارآفرینان برای اینکه در کسب و کارشان موفق باشند، باید به خوبی توانایی مدیریت احساسات و از همه مهمتر غلبه بر استرس شان را داشته باشند. انسان ها در زندگی روزمره با نگرانی ها و استرس های بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند. درست به همین خاطر مدیریت و غلبه بر استرس امر بسیار مهمی محسوب می شود.
کارآفرین مستقل

چگونه کارآفرین مستقل شوید

فعالیت به عنوان کارآفرین مستقل هرگز کار ساده ای نیست. بسیاری از مردم در سراسر دنیا مایل به فعالیت در این قالب هستند، اما به محض آگاهی از سختی های آن بیخیالش می شوند.
پست مهمان

استراتژی پست مهمان چیست؟

امروزه اگر بخواهید صرفا به سایت خود برای انتشار محتواها بسنده کنید، سرعت رشد بسیار پایینی را تجربه خواهید کرد. در این راستا یکی از راهکارهای بسیار مناسب، استفاده از استراتژی پست مهمان است که باعث خواهد شد تا محتوای مدنظر شما با بازدید چند برابری مواجه شود.
تعامل پیامکی با مشتریان

ضرورت تعامل پیامکی با مشتریان

تعامل پیامکی با مشتریان با تحولات دنیای امروز به امری ضروری تبدیل شده است. از زمان ارسال اولین پیامک در دنیا نزدیک به 30 سال می گذرد، اما هنوز هم این شیوه ارتباطی میان مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد.
مشتری سازی در بستر اینترنت

 اصل مشتری سازی در بستر اینترنت

اگرچه اینترنت بستری رایگان محسوب می شود، با این حال اگر خواهان فروش از طریق آن هستید، لازم است تا به نکات مشتری سازی در بستر اینترنت توجه داشته باشید و بودجه مناسبی را به آن اختصاص دهید. در این رابطه ابدا نمی توان با افکاری که تاکنون در رابطه با فروش مستقیم داشته اید، رفتار نمایید.
ابزارهای مذاکره

حرفه ای گری در مذاکره با کتاب ابزارهای مذاکره

ویژگی برجسته‌ی کتاب ابزارهای مذاکره در آن است که شما بدون نیاز به آموزش خاص، می‌ توانید با این کتاب قدم به قدم پیش بروید و به مذاکره‌کننده‌ی حرفه‌ای تبدیل شوید.
مدیریت مشتریان بدحساب

راهکارهای مدیریت مشتریان بدحساب

 مدیریت مشتریان بدحساب یکی از مسائلی است که به راهکارهای  موثری نیاز دارد. راههایی که علاوه بر کارا بودن مشتری را نیز همچنان برای مجموعه حفظ کند.