33.7 C
Tehran
یکشنبه، 10 مرداد 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
اتحادیه چاپ سمنان

اتحادیه چاپ سمنان را احیا کنید

اتحادیه‌ چاپ سمنان را احیا کنید، ما زیر نظر اتحادیه عکاسان هستیم و این ضعف بزرگی در مدیریت این صنعت به‌حساب می‌آید.
صنعت چاپ در استان سمنان

صنعت چاپ در استان سمنان تعطیل نخواهد شد

صنعت چاپ در استان سمنان هیچ‌گاه تعطیل نخواهد شد. جامعه در هر زمینه که بخواهید در موردش صحبت کنید به این حوزه نیازمند است؛ هر چیزی که با تولید سروکار داشته باشد از مواد غذایی تا پوشاک و دارو و مواد بهداشتی به‌نوعی با این حوزه پیوند خورده‌اند. برای بازسازی این بخش ما نیاز به پول، سرمایه‌گذاری و تسهیلات دولتی داریم.
چاپخانه داران استان سمنان

چاپخانه‌ داران استان سمنان همگام با تغییرات

صنعت چاپ نیاز به ماشین‌آلات جدید دارد. برای آن‌که ما بتوانیم خود را با تغییرات صنعت چاپ هماهنگ کنیم و در حوزه بسته‌بندی عملکرد قوی داشته باشیم باید چاپخانه‌ها را به ماشین‌آلات روز مجهز کنیم. این امر نیاز به سرمایه‌گذاری‌های کلان در این بخش دارد که از توان اکثر چاپخانه‌داران استان سمنان خارج است.
اتحادیه چاپ سمنان

فرسودگی ناوگان صنعت چاپ در تبریز و بررسی چالش های دیگر

فعالان حوزه‌ چاپ علیرغم مشکلات زیادی که در مسیر صنعت چاپ داشتند، با درک عمیقی از فرهنگ و هنر این صنعت را سر پا نگه داشته و برای ارتقا و بالندگی آن تلاش‌ های بسیاری می‌ کنند در این ارتباط پای صحبت های فعالان صنعت چاپ در تبریز نشستیم تا از نزدیک در جریان مشکلات آن‌ ها باشیم.
صنف چاپ سمنان

نبود اتحادیه ضعف بزرگ صنف چاپ سمنان

یکی دیگر از معضلات صنف چاپ سمنان نیز نداشتن یک اتحادیه چاپ مستقل است، این موضوع سبب می‌شود تا ما نتوانیم مطالبات و معضلات این حوزه را به گوش مسئولان مربوط برسانیم.
چاپ سمنان

تاثیرات جهانی بر چاپ سمنان

مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کل جهان به هم وابسته است؛ کشور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست. سیاست خارجی ما می‌تواند به‌شدت بر اقتصاد تأثیرگذار باشد؛ اگر دولت بتواند راه را برای صادرات باز کند، مسلماً شاهد گشایش اقتصادی خواهیم بود. این مسئله در موردچاپ سمنان  نیز صادق است.
تکنولوژی چاپ سه بعدی

تکنولوژی چاپ سه بعدی جراحی آرتروز زانو را متحول کرد

محققان انگلیسی با استفاده از تکنولوژی چاپ سه بعدی موفق به ساخت صفحاتی شدند که باعث افزایش اثربخشی و سرعت جراحی آرتروز زانو می‌ شود.
سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها

سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها تامین می شود

با مشارکت شرکت ملی فرآورده‌ های نفتی، سوخت دیزل ژنراتور چاپخانه ها تامین می شود. چاپخانه‌ داران برای دریافت سوخت دیزل ژنراتور با مراجعه به سامانه تجارت آسان می ‌توانند پس از ثبت و بررسی درخواست سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.
مشاور عالی اتحادیه لیتوگرافان

مشاور عالی اتحادیه لیتوگرافان منصوب شد

رئیس اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین و چاپ دیجیتال تهران از تنفیض مشاور عالی اتحادیه لیتوگرافان خبر داد.
بیست و چهارمین نمایشگاه چاپ تبریز

برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه چاپ تبریز

بیست و چهارمین نمایشگاه چاپ تبریز و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تبلیغات و بازاریابی در تاریخ 30 تیر تا 2 مرداد ماه برگزار می شود.
رسته چاپ دیجیتال

رسته چاپ دیجیتال به جایگاه واقعی خود رسید

متولی گری رسته چاپ دیجیتال به دستور وزارت صمت و اتاق اصناف تهران به اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین واگذار شد.
بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

جانمایی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران شروع شد

جانمایی حدود 100 شرکت در سه سالن برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران به پایان رسید، با تکمیل ثبت‌ نام‌ ها در هفته آتی این جانمایی‌ ها ادامه دارد.
اتحادیه چاپ سمنان

صنعت چاپ سمنان نیازمند ثبات

یکی دیگر از بزرگ‌ترین مشکلات ما بیرون رفتن کارهای چاپی از استان است. بسیاری از کسانی که در استان ما به کارهای چاپی نیاز دارند؛ ترجیح می‌دهند سفارش‌های خود را به تهران بسپارند. کارها در سطح وسیع از استان خارج می‌شود و این موضوع ضربه بزرگی به صنعت چاپ سمنان وارد کرده است.
چاپ استان سمنان

چاپ استان سمنان نیازمند تکنولوژی روز

صنعت چاپ از آن نوع صنایعی است که باید همگام با تکنولوژی حرکت کند اما متأسفانه در چند سال اخیر به دلیل تحریم‌ها و همچنین نبود نقدینگی مناسب این امکان برای چاپخانه‌داران استان فراهم نشده است. صنعت چاپ نیاز به کمک و تسهیلات دولتی از سوی ارشاد و بانک‌های دولتی دارد.صنعت چاپ استان سمنان نیز نیازمند به روز رسانی است.
آسیب به چاپخانه ها

آسیب به چاپخانه ها با قطعی مکرر برق

قطعی مکرر برق به بسیاری از صنایع آسیب وارد کرده و این آسیب به چاپخانه ‌ها نیز وارد آمده است.