36.7 C
Tehran
یکشنبه، 5 تیر 1401
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
دوره آموزشی بازاریابی صادراتی

دوره آموزشی بازاریابی صادراتی برگزار شد

نخستین دوره آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در نخستین روز از فصل تابستان با عنوان دوره آموزشی بازاریابی صادراتی با حضور رئیس بازرگانی خارجی سازمان صمت استان تهران در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.
کمیته چاپ و تبلیغات چهارمحال و بختیاری

نشست کمیته چاپ و تبلیغات چهارمحال و بختیاری و معرفی اعضای جدید اتحادیه

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نشست کمیته چاپ و تبلیغات چهارمحال و بختیاری خبر داد.
مرکب ایرانی و خارجی

توزیع مرکب ایرانی و خارجی و سلفون حرارتی با قیمت و شرایط مناسب

احمدرضا اعتماد مظاهری از توزیع مرکب ایرانی و خارجی همچنین سلفون حرارتی با قیمت و شرایط مناسب برای اعضا در این تعاونی خبر داد.
گروه ترام

حضور غرورآفرین پاویون ایران و گروه ترام در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی

هدف برگزارکنندگان نمایشگاه‌ها در ایران بیشتر متمرکز بر جذب بازدیدکنندگان داخلی است و به همین دلیل با این موضوع که نمایشگاه‌های ما بتوانند در سطح بین‌المللی برگزار شوند فاصله زیادی داریم. به نظر بنده مهم‌ترین مسئله این دست نمایشگاه‌ها باید جذب بازدیدکننده خارجی باشد که اگر هدف ارتقای صنعت چاپ کشور است، باید برای این مهم چاره‌ای اندیشیده شود.
شهرک چاپ و نشر

احداث شهرک چاپ و نشر در استان خراسان جنوبی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: احداث شهرک چاپ و نشر در مرکز استان، پیگیری می‌شود.
مجتمع چاپ هودیس

مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس؛ گلچینی از شرکت های برتر چاپ ایران در نمایشگاه دبی

مدیر عامل مجتمع چاپ هودیس: نمایشگاه نظم بسیار بالایی داشت؛ از چندین ماه قبل نیز اطلاع رسانی بسیار خوب و قوی را شروع کرده بودند که باعث شد شرکت هایی که باید در این نمایشگاه حضور پیدا کنند در آوردگاه شرکت داشته باشند. مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی می توانند به بهره گیری  از نکات مثبت این آوردگاه برای بالا بردن کیفیت نمایشگاه های داخل ایران استفاده کنند.
تربت‌حیدریه

چاپخانه های تربت‌حیدریه 70 شغل مستقیم ایجاد کردند 

کارشناس چاپخانه، تبلیغات و سینمای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌حیدریه گفت: در حال حاضر ۲۰ چاپخانه دیجیتال و ۹ چاپخانه سنتی یا افست در این شهرستان فعال است.
مجتمع چاپ نقش الماس

مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس ؛ پاویون ایران رکن اصلی نمایشگاه چاپ و بسته...

مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس؛ مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی کشورمان می توانند با ارائه آفرهای ویژه به نمایندگی ماشین آلات و شرکت های چاپ و بسته خارجی آنها را ترغیب به حضور در نمایشگاه های ایران کنند.
نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی

تأسیس نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی توسط دانشگاه آزاد اسلامی

با عنایت به ارزیابی ظرفیت‌ها، امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مقرر شد نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم راه‌اندازی  شود.
پاویون صنعت چاپ ایران

پاویون صنعت چاپ ایران برندی قدرتمند در خاورمیانه

 سفارشات خوبی در زمینه تولیدات صنایع چاپ و بسته بندی دریافت کردیم؛ اما مهم تر از آن کسب اعتبار برای اهالی صنایع چاپ و بسته بندی ایران بود که این مهم نیز به سرانجام رسید. پاویون صنعت چاپ ایران در منطقه خاورمیانه به یک برند تبدیل شده است؛ و به عنوان ویترین کشوری قدرتمند که در زمینه چاپ و بسته بندی حرف هایی برای گفتن دارد، پر توان و با شکوه در مجامع بین المللی شناخته شده است.
مشکلات مالیاتی صنعت چاپ

بیان مشکلات مالیاتی صنعت چاپ توسط نمایندگان اتحادیه

نمایندگان اتحادیه چاپخانه ‌داران تهران با مدیرکل و مسئول بخش انفورماتیک اداره کل امور مالیاتی مرکز تهران در روز چهارشنبه ۲۵خرداد در نشستی به بیان مشکلات صنعت چاپ پرداختند.
تعاونی چاپخانه داران

تعاونی چاپخانه داران: پاسخگویی به ابهامات

رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران چندی پیش درباره مسائل مربوط به تعاونی چاپخانه داران تهران سؤالاتی را مطرح و از احمدرضا اعتماد مظاهری مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران و حمید غفاری رئیس هیئت‌مدیره این تعاونی برای شرکت در مناظره و پاسخگویی دعوت به عمل آورد. در همین رابطه تعاونی چاپخانه داران تهران عصر سه شنبه 24 خرداد ماه با دعوت از مجله چاپ و نشر  در ساختمان تعاونی چاپخانه داران تهران به ارائه توضیحات پرداخت.
دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد

دیدار مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد از چاپخانه های بازار نوروزخان

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد روز گذشته به دعوت از ناصر کلاری مدیرعامل چاپ تواضع در دفتر این چاپخانه در بازار تهران حضور یافت.
مشارکت فعال در برندسازی در صنعت چاپ کشور

تجلیل به پاس برندسازی در صنعت چاپ

انجمن علمی فناوری چاپ ایران از محمدرضا روح‌ روان، مدیر عامل شرکت چاپ ایرانیان سپهر آسمان به‌دلیل مشارکت فعال در برندسازی در صنعت چاپ کشور و مسئولیت‌های اجتماعی تجلیل کرد.
کارگران چاپخانه‌ها

توجه جدی به مقام کارگران چاپخانه‌ها در روز ملی صنعت چاپ

احمد ابوالحسنی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این تشکل صنفی برای برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ از توجه جدی به مقام کارگران چاپخانه‌ها و بزرگداشت آن‌ها در این مراسم خبر داد.
خانه چاپ چکاوک

مدیر عامل خانه چاپ چکاوک؛ جای خالی چینی هاو فرصتی برای تولید کنندگان خاورمیانه...

مدیر عامل چاپ چکاوک؛ مجموعه چاپ چکاوک با هدف پیدا کردن بازارهای جدید در خاورمیانه در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی حضور یافت و باید بگویم ما توانستیم تا حدود  60 درصد به اهداف خود دست پیدا کنیم.
دستگاه چاپ بنر در ایران

ساخت اولین دستگاه چاپ بنر در ایران

اولین دستگاه چاپ بنر در ایران به همت جوانان و نخبگان شیراز توسط شرکت مبین تک در شیراز رونمایی شد، برخی از قطعات این دستگاه در داخل تولید شده و برخی از قطعات نیز از کشورهایی مانند ژاپن وارد شده است.
مجموعه سلطان چاپ

مدیر فروش مجموعه سلطان چاپ؛ نمایشگاه دبی فرصتی برای یافتن بازارهای جهانی

بازارهای داخلی رونق خوبی ندارد از همین رو ما درصدد بودیم تا  با یافتن مشتری های جدید در منطقه کمبود مشتری در داخل کشور را به نوعی جبران کنیم.
اجرای معافیت مالیاتی خدمات چاپ و زینک

فعالان چاپ از عدم اجرای معافیت مالیاتی خدمات چاپ و زینک انتقاد کردند

نماینده تشکل‌های چاپ سراسر کشور گفت:‌ سازمان مالیاتی تن به اجرای مصوبه قانونی مجلس در خصوص اجرای معافیت مالیاتی خدمات چاپ و زینک به‌طور کامل نمی‌دهد.
سیدعباس صالحی

سیدعباس صالحی جانشین مرحوم دعایی

سید عباس صالحی، وزیر ارشاد دولت روحانی با حکم رهبر انقلاب مدیرمسئول روزنامه اطلاعات شد.
سیدعباس صالحی جانشین مرحوم دعایی
سیدعباس صالحی جانشین مرحوم دعایی