اشتباهات رهبران تجاری و راهکارهایی برای حل آن

  0
  21
  مدیر عامل برندها

  اشتباهات رهبران تجاری در شرایط کرونا چیست

  اگر یک رهبران تجاری کسب و کارها در شرایط کنونی توانایی لازم برای تاثیرگذاری بر روی کارمندان را نداشته باشند، خیلی زود با ریزش شدید نیروی کار مواجه خواهد شد. هدف ما در این مقاله مرور برخی از نکات حرفه ای برای جلوگیری از بروز اشتباهات رهبران تجاری در عرصه کسب و کار است.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فرصت امروز، بسیاری از کارمندان در محل کارشان با مواردی نظیر استرس بیش از اندازه و ناتوانی برای تعامل استاندارد با مدیران شان رو به رو هستند. این امر در طول دوران کرونا اهمیت بسیار بیشتری پیدا کرده است.

  بنابراین یکی از چالش های اصلی کسب و کارها در شرایط کرونا نحوه تعامل مناسب مدیران با کارمندان و به طور کلی اعضای شرکت است. اگر رهبران تجاری کسب و کارها در شرایط کنونی توانایی لازم برای تاثیرگذاری بر روی کارمندان را نداشته باشند، خیلی زود با ریزش شدید نیروی کار مواجه خواهد شد. اشتباهات رهبران تجاری می تواند بحرانی تمام ‎عیار در زمینه نیروی انسانی را به همراه داشته باشد. درست به همین خاطر شما باید از تمام توانایی تان برای بهینه سازی شرایط خود استفاده کنید.

  اشتباهات رهبران تجاری در زمینه مدیریت کسب و کارشان انجام می دهند، توجه صرف بر روی بازگشت سرمایه و تحلیل های آماری است. شاید این امر جذابیت زیادی برای شما داشته باشد، اما در صورت بی توجهی به سایر جنبه های کارتان نکته خیلی راحت توانایی تاثیرگذاری بر روی کارمندان را از دست می دهید. معنای این امر ناتوانی برای حفظ اعتماد کارمندان و مواجهه با شکست های سنگین خواهد بود.

  اگر شما هم با چنین مشکلی برای کسب و کارتان مواجه هستید، نکات مورد بحث در این مقاله می تواند به شما در قالب یک رهبر تجاری به منظور مدیریت بهتر کسب و کارتان کمک کند.

   

  گوش دادن به بازخورد دیگران

  بازخوردهای کارمندان در شرکت همیشه اهمیت زیادی دارد. دلیل این امر نیز ارتباط نزدیک کارمندان با مشتریان و همچنین درک دقیق مشکلات برند به طور عمیق است. این نکات به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به طور استاندارد کمک خواهد کرد. با این حساب دیگر نیازی برای نگرانی نسبت به اشتباهات رهبران تجاری در رابطه با نحوه تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف در زمینه کسب و کار باقی نخواهد ماند.

  یکی از اشتباهات رهبران تجاری این هست که متاسفانه امروزه بسیاری از رهبران تجاری و مدیران کسب و کارها به دلیل فشار کاری بیش از اندازه هیچ توجهی به وضعیت کارمندان شان ندارند. یکی از نشانه های این امر در بی توجهی مداوم به  بازخوردهای آنها نشان داده می شود. بنابراین اگر شما به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان هستید، باید از همین ابتدای امر شیوه هایی برای مدیریت زمان به منظور گوش دادن به دغدغه های کارمندان‎تان پیدا کنید، در غیر این صورت خیلی زود بدل به یک رهبر تجاری کلیشه ای می شوید که هیچ کس حوصله همکاری با وی را ندارد.

   

  کارمندان را در درجه اول اهمیت قرار دهید

  شما برای مدیریت بهینه شرکت نیاز به نیروی کار حرفه ای و سرحال دارید. حالا اگر به طور مداوم کارمندان و نیازهای شان را مورد بی توجهی قرار دهید، هرگز اهداف تان در زمینه فعالیت کاری حرفه ای محقق نخواهد شد. درست به همین خاطر شما باید به طور مداوم برای تاثیرگذاری بر روی کارمندان برنامه داشته باشید. یکی از کارهای ساده شما برای جلوگیری از اشتباهات رهبران تجاری می تواند استفاده از انواع روش ها در راستای نمایش توجه تان به کارمندان باشد.

  توصیه ما در این مقاله تلاش برای توجه بیشتر به نیازهای مختلف کارمندان است. چنین نکته ای شما را از نقطه نظر تاثیرگذاری بر روی کارمندان در شرایط ویژه ای قرار می دهد. بنابراین سعی کنید در شرایط پیش روی برندتان همیشه نیم نگاهی به کارمندان و وضعیت شان داشته باشید.

  بیشتر بخوانید: راهکارهای بهینه سازی همکاری در برندهای تازه تأسیس

   

  اضافه کردن تعاملات انسانی به کار

  برخی از برندها محل کارشان را مانند یک کارخانه بی روح اداره می کنند که این از اشتباهات رهبران تجاری است. این امر هر کارمندی را از ادامه همکاری با شما دلسرد خواهد کرد. درست به همین خاطر شما باید به طور مداوم برای بهینه سازی شرایط محل کار اقداماتی را در دستور کار قرار دهید.

  این امر شامل اضافه کردن برخی از تعاملات انسانی و بهینه سازی شرایط‎تان در محل کار است. این امر می تواند فعالیت در شرکت را برای تمام اعضای برندتان تبدیل به امری لذت بخش و جذاب نماید. با این کار دیگر نیازی برای نگرانی در این راستا برای شما نخواهد بود. چنین تکنیکی می تواند شرکت شما را تبدیل به بهترین محیط کاری کرده و هر کارمندی را نیز از رهبری تجاری تان راضی سازد.

  مطلب قبلینشر کتاب‌ های کودک و نوجوان دفاع مقدس، نیازمند به حضور کارشناسان
  مطلب بعدیعیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از امروز واریز می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 14 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.