ضیافت افطاری کاروان مهربانی چاپ

  0
  30
  کاروان مهربانی چاپ

  کاروان مهربانی چاپ؛ کار در چاپخانه و اصناف نزدیک به آن از مشاغل سخت و توان فرسایی هستند که شب و روز نمی شناسند؛ چاپچی جماعت همیشه سرش شلوغ است و سفارشی هم اگر نداشته باشد سرویس دستگاه و سایر کارهای اینچنینی فرصت زیادی برایش باقی نمی گذارند. چه خوب است که در این میان افراد خوش ذوق و اهالی مهربان صنعت محفل و جمعی دارند که به بهانه های مختلف بازدید همکاران را مقدور می سازند. با گزارش ما از ضیافت افطاری کاروان مهربانی چاپ همراه باشید.

  یکشنبه مورخ 23 رمضان المبارک مطابق با 28 خردادماه، کاروان مهربانی چاپ در هتل مارلیک (واقع در خیابان شهید مفتح) میزبان قدوم صنعتگران رسته چاپ بود. با برآمدن گلبانگ نماز عطر چای و نان و ریحان در سالن پیچید. خرما و زولبیا، آش و شله زرد زینت بخش سفره بی ریای اهالی مهربانی بود. هندوانه های دل سرخ عطش تابستان صیام را می برید. روزه ها باز شد و کاروان مهربانی چاپ هم از ثواب آن بی نصیب نماند.

  محمد کلاری اولین نفری بود که پشت میکروفون قرار گرفت و پس از سلام و احوالپرسی های معمول و خیرمقدم به مهمانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از محمودرضا برازش مدیرکل دفتر امور چاپ ارشاد اسلامی که در جمع حضور داشت خواهش کرد تا برای مدعوین صحبتی داشته باشد و ایشان هم خداقوتی به بانیان مراسم گفت و از اینکه در کنار دوستان بود ابراز خرسندی کرد و آرزوی رمضان پربرکتی برای دست  اندرکاران حوزه چاپ مسئلت داشت.

  کاروان مهربانی چاپدیدارهای کاروان مهربانی چاپ

  میریونس جعفری نفر بعدی بود که سخن گفت و از سفر عنقریب کاروان مهربانی صنعت چاپ به مازندران و دیدار با پیشکسوتان و استادکاران این استان خبر داد و ضمن آن به نمایندگی کاروان مهربانی چاپ از تلاش ارشاد برای هماهنگی و برنامه ریزی این سفر تشکر کرد.

  این روزها مصادف شده بود با مباحث مالیاتی و از این رو از غلامرضا شجاع رئیس شرکت تعاونی لیتوگراف و نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور دعوت شد تا از دستاوردهای جلساتش با مسئولین ارشاد و اداره کل مالیات خبر بدهد. او از توافقاتی مبنی بر تقسیط 6 و 12 ماهه مالیات برای چاپخانه هایی که توافق مالیاتی داشته اند، خبر داد و اضافه کرد که کماکان در تلاش برای تخفیف و روشن سازی مباحث مطرح در بحث مالیات بر ارزش افزوده هستند.

  بیشتر بخوانید: دیدار کاروان مهربانی صنعت چاپ با پیشکسوتان صنعت چاپ مازندران

  صحبت های زیادی پیرامون این موضوع بیان شد و پرسش و پاسخی بین حضار و نماینده تشکل های صنعت چاپ استان ها درگرفت که در نهایت قوام بنیان و همدلی سایر اتحادیه ها راهکار اصلی برون رفت از بحران های پیش رو معرفی شد. پس از آن شام سرو و چاق سلامتی ها از سر گرفته شد.

  کاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپکاروان مهربانی چاپمنتشر شده در شماره 149- تیرماه 1396

  مطلب قبلیآشنایی با کاغذهای چاپ دیجیتال (بخش چهارم و پایانی)
  مطلب بعدیرعایت دستورالعمل‌ های کرونایی در سی ‌و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × دو =