بازدید از شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آیسان مهر البرز

  0
  37
  آیسان مهر البرز

  فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین به همراه طاهری معاون فرهنگی و رسانه ای و میرزایی مدیر گروه فرهنگی و لالوئیان کارشناس چاپ این اداره کل از شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آیسان مهر البرز بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین طی بازدیدی که یکشنبه ۱۵ آبانماه از شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آیسان مهر البرز واقع در شهر صنعتی البرز صورت گرفت، زندی پور مدیر داخلی این شرکت از کمبود نیروی کار سخن گفت و فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این خصوص عنوان داشت: ما در تامین نیروی کار حتی نیروهای خانم می توانیم به شما کمک کنیم.

   آیسان مهر البرز مدیر این شرکت افزود: این مجموعه قبل از انقلاب با عنوان دیگری فعالیت داشت و در حال حاضر با عنوان “آیسان مهر البرز” مشغول فعالیت می باشد.

  زندی پور ادامه داد: نسبت به سال گذشته از لحاظ مالی پیشرفت خیلی خوبی داشتیم اما جذب سفارشمان در شش ماه اول سال متاسفانه رضایت بخش نبوده است.

  بیشتر بخوانید: بسته بندی های شیشه ای؛  ایمن و قابل بازیافت 

  استخدام در شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آیسان مهر البرز

  سپس فائزی خاطرنشان ساخت: ورودی جذب سفارش شما اغلب از طریق گرافیست ها می باشد و گرافیست زمانی که سفارش طراحی می گیرد می تواند برای چاپ آن هم شرکت شما را پیشنهاد دهد به اینصورت که صفر تا صد سفارش مشتری را خودش انجام دهد بنابراین خودش طراحی کرده و چاپش را به شما می دهد و نتیجه کار را در اختیار مشتری قرار می دهد.

  این مسئول فرهنگی افزود: حال اگر این شیوه از طریق طراحان داخل استانی خودمان پیاده شود قطعا دیگر سفارشات مشتریان، برون استانی نمی گردد و یقینا سبب کمک های مالی و اقتصادی شایانی به شرکت های درون استانی خواهد شد.

  مطلب قبلیرئیس هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان انتخاب شد
  مطلب بعدیبرآورده کردن انتظارات مشتریان به منظور توسعه برند 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.