تولید فیلم های بسته بندی با قابلیت تخریب 6 ماهه

  0
  51
  فیلم های بسته بندی

  محققان موسسه محیط‌زیست فنلاند طی تحقیقات جدیدش نشان داد که فیلم های بسته بندی Walki’s Bioska در مدت 6 ماه کاملا تجزیه می ‌شوند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی؛ سری جدید تحقیقات نشان داد که فیلم های بسته بندی Walki’s Bioska در مدت 6 ماه کاملا تجزیه می ‌شوند. تحقیق که در موسسه محیط‌زیست فنلاند انجام گرفت، زیست ‌تخریب ‌پذیری پلاستیک ‌های bio-based و biodegradability را اندازه‌ گیری کرد.  فیلم های بسته بندی Bioska یکی از سریع‌ ترین زمان‌ های زیست ‌تخریب ‌پذیری را از خود نشان دادند.

  فیلم های بسته بندی زیست تخریب پذیر

   در پروژه Ubinam که حدود یکسال به طول انجامید، فیلم و مواد اولیه گوناگون زیست ‌تخریب‌ پذیر مورد آزمایش گرفتند. در طی آزمایش ‌ها شرکت به فیلم جدید شفاف بسته ‌بندی رسید: Bioska 501 و Bioska +. نمونه‌ ای از مواد در ساحل جنوب ‌غربی فنلاند به مدت 6 و 12ماه قرار گرفتند.

  بیشتر بخوانید: تولید فیلم انعطاف پذیر با استفاده از پوسته خرچنگ

  تحقیقات نشان داد که در کمتر از 6 ماه دیگر اثری از مواد اولیه باقی‌ نمانده بود. اتحادیه اروپا در حال سختگیری بیشتر مواد پلاستیکی برای بسته ‌بندی است. تولید این دو فیلم بر پایه پلیمرهای طبیعی به دست آمده از گیاهان و باکتری‌ ها انجام شده‌ است. نکته دیگر نازکی بیش از حد این فیلم‌ ها است که تخریب آن ‌ها را آسان‌ تر می ‌کند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 1 =