برندسازی و تجاری سازی لازمه تولید

  0
  48
  تجاری سازی

   نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: برندسازی و تجاری سازی تکمیل کننده تولید است و اگر درست بازاریابی، بسته بندی و فرهنگ‌سازی نشود تولید کارساز نیست.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر با اشاره به اینکه اولویت دانش‌بنیان‌ها باید حوزه کشاورزی قرار گیرد، اظهار داشت: درگیری با خشکسالی با توجه به شرایط کشور و حتی دنیا این را نشان می‌دهد که اولویت دانش بنیان به مباحث کشاورزی اختصاص یابد.

  تجاری سازیوی افزود: در تولیدات گندم، نخود، لوبیا و … که احتیاج اولیه مردم است باید با حداقل امکانات حداکثر تولید را داشته باشیم که وابستگی به کشورهای دیگر کمتر شود.

  بیشتر بخوانید:بسته شدن یک کارگاه تولید و بسته بندی آب میوه

  تجاری سازی تجاری سازی و افزایش تولید

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ثروت‌سازی از داد و ستد تشکیل شده است، گفت: تولید، یک طرف قضیه قرار دارد اما اگر درست بازاریابی، بسته بندی و فرهنگ‌سازی در راستای مصرف آن در کشور و سایر نقاط جهان نشود، آن تولید کارساز نیست و برای تولید کننده نیز مؤثر واقع نمی‌شود.

  تجاری سازیوی با اشاره به مسئله تجاری سازی گفت: بسیار دیده شده که محصولات بی‌کیفیت چگونه با برند سازی و تجاری سازی بسته بندی به میزان بالایی فروش می‌روند، برای مثال زعفران در کشور ما تولید می‌شود و به صورت عمده‌ای به اسپانیا فروخته می‌شود و آنها با بسته بندی و برند سازی با قیمت بالایی می‌فروشند.

  مطلب قبلینمایشگاه سی و سوم کتاب تهران و تحقق خواسته اهالی نشر
  مطلب بعدینهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال در تیر ماه برگزار می‌ شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − چهار =