مدیر شرکت شرکت اصفهان پک: بهره مندی از نیروهای داخلی منجر به رشد بسته‌بندی می شود

  0
  28
  شرکت اصفهان پک

  شرکت اصفهان پک فعال در حوزه بسته بندی 

  یکی از مدیران شرکت اصفهان پک رونق صادرات و رشد صنعت بسته بندی کشور را در گرو استفاده از نیروهای متخصص داخلی برشمرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین شرکت اصفهان پک بیش از 50 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه شیرینگ پک و دستگاه استرچ پیچ پالت و همچنین انواع خاص دستگاه بسته‌بندی فعالیت دارد. علیرضا حاجی عبدالرحمانی یکی از مدیران این شرکت است که در رابطه با حضور شرکتشان در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات ایران گفت: امسال شاهد نمایشگاهی پر رونق بودیم؛ البته در روز اول میزان استقبال چشمگیر نبود اما از روز دوم تعداد بازدیدکنندگان بهتر شد.

  وی با اشاره به دانش‌بنیان بودن شرکت اصفهان پک در رابطه با صادرات تولیدات این مجموعه اظهار داشت: صادرات کم‌وبیش به شرکت‌های کشورهای اطراف انجام می‌شود اما به‌منظور گسترش این موضوع به کلیه مجموعه‌های تولیدی پیشنهاد می‌کنم که کریدورهای مخصوصی با هدف گسترش ارتباطات با کشورهای همسایه و منطقه راه‌اندازی کنند تا به این شکل شاهد رونق صادرات باشیم.

  شرکت اصفهان پکعبدالرحمانی حمایت از شرکت‌های داخلی را برای گسترده کردن تولیدات همچنین بومی‌سازی  ضروری برشمرد و اظهار داشت: با بومی‌شدن تولیدات در این صنعت، وابستگی به شرکت‌های خارجی به‌ویژه کشورهایی چون آلمان و ایتالیا کاهش خواهد یافت و به این شکل با کمک نیروهای کارآمد داخلی شاهد رشد بسته‌بندی در کشورمان ایران خواهیم بود.

  بیشتر بخوانید: براقراری ارتباط موثر در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات

  وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات ما تأمین قطعات است زیرا این لوازم صد درصد ساخت داخل نیستند و ما ناگزیر از واردات آن‌ها هستیم. از این‌رو مسئولان باید راهکارهایی را برای واردات قطعات روز دنیا به‌منظور تولید دستگاه‌ها در نظر بگیرند که اگر این مهم انجام شود پیشرفت زیادی در صنعت بسته‌بندی خواهیم داشت.

  مطلب قبلیبرگزاری چهل و یکمین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب شارجه در آبان ماه
  مطلب بعدیافزایش 30 درصدی قیمت لوازم التحریر در شیراز

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 + سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.