پالت یورو از تجهیزات اصلی صادرات کالا

  0
  72
  پالت یورو

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از  (اخبار رسمی): پالت یورو از اصلی ترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه در انجام صادرات می باشد و برای صادرات محصولات الزاما باید از پالت یورو برای بسته بندی استفاده نمایید.

  پالت یورو از نمونه های پالت چوبی

   پالت یورو یکی از نمونه های پالت چوبی می باشد که برای بسته بندی محصولات در امر صادرات باید الزاما از آن استفاده نمود و دارای استاندارد جهانی نیز می باشد

  از انواع پالت چوبی، پالت یورو است که به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد می تواند در انبارداری بکار گرفته شود.

  کاربرد پالت یورو

  پالت یورو از دسته پالت‌ هایی است که برای انبار داری کاربرد دارد.پالت یورو به منظور حمل و نقل در سطوح مسطح مورد استفاده قرار می گیرد.برای انتقال یک محصول یا برخی تجهیزات سنگین در کف انبار یا بخش تولید کارخانه می تواند استفاده شود.

   

  ویژگی ها

  پالت یورو در هنگام جابجایی محصولات، ایمنی محصول را تضمین می کند و خسارت وارد شده به محصولات را به حداقل می رساند.

  جنس اش به گونه ای است که بسیاری از مشتریان برای محیط های صنعتی خود می توانند از این پالت استفاده کنند و سرعت روند کار خود را بهبود ببخشند.

  پالت های یورو از کیفیت و استحکام بالایی برخوردارند و همین امر موجب شده تا مصرف کنندگان بتوانند با خیال راحت از این سازه چوبی استفاده کنند.

  عوامل موثر بر استحکام

  موارد مختلفی می تواند بر مقاومت و میزان استحکام پالت اثرگذار باشد. اما یکی از تاثیر گذارترین این فاکتورها مواد اولیه استفاده شده و چوب با کیفیت در تولید این پالت می باشد.

  استفاده از مواد اولیه با کیفیت موجب می شود تا مشتری بتواند برای سال های متوالی از این سازه چوبی استفاده کند. لازم به ذکر است هر زمان که پالت چوبی یورو فرسوده شد و از کار افتاد می تواند آنها را به عنوان ضایعات چوبی بفروشد.

  بیشتر بخوانید: تمایز کیسه پروپیلن با کیـسه پلی اتیـلن چیست

  مزایای استفاده

  • آسان شدن مدیریت انبار و یافتن مکان اجناس با استفاده 
  • به دلیل استاندارد بودن ابعاد پالت یورو حمل و نقل محصولات با آن راحت بوده و به دلیل اصطکاک روی سطح چوب سر نمی خورند.
  • استفاده از این نوع بسته بندی برای ذخیره سازی مواد موجب شده تا حمل و نقل کالا با جعبه به شدت کاهش یابد و در ذخیره سازی مواد و هزینه ها صرفه جویی شود.
  • پالت یورو به دلیل تجزیه پذیر بودن دوستدار محیط زیست می باشد.
  • تنوع طرح و رنگ پالت یورو موجب شده تا در مکان های مختلف بتواند کاربرد داشته باشد.

  نحوه خرید و سفارش 

  ساخت اش پیچیدگی خاصی ندارد و در مدت زمان کوتاهی ساخته شده و در صورت خراب شدن قابل تعمیر می باشد.

  پالت یورو هم به صورت دستی و هم با استفاده از ماشین آلات صنعتی و در تعداد انبوه تولید می شوند. از این رو نوع سفارش نقش موثری در زمانبندی تحویل این محصول دارد.

  چنانچه قصد خرید  دارید، پیشنهاد می کنیم سفارش خود را با توجه به نیاز داخلی انبار یا حمل و نقل کارخانه خود در نظر گرفته و سپس متناسب با ویژگی های مدنظرتان سفارش خود را ثبت کنید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + هشت =