صنعت بسته بندی کلید اساسی جهانی‌ شدن تولیدات ایرانی

  0
  33
  صنعت بسته بندی

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از خانه ملت، بشیر خالقی درباره وضعیت تولید عسل در کشور،گفت:  وضعیت تولیدکنندگان عسل که نقش بسزایی در تولید این کالای بسیار حیاتی دارند نیازمند حمایت‌ های کاربردی ویژه است. آن ها باید بتوانند بدون دغدغه بازار فروش با توسعه صنعت بسته بندی در  چرخه تولید حضور داشته باشند.

  نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای بهبود وضعیت تولیدکنندگان عسل یکی از راهکارهای اساسی مولد این است که بازاریابی بین‌المللی و داخلی  عسل  همسو با  توسعه صنعت بسته بندی در کشور در دستور کار قرار بگیرد تا بتوان علاوه بر ایجاد  فرصت‌های  اشتغال پایدار برای کشور ارزآوری را نیز به همراه آورد.

  برای بهبود بازار تولیدکنندگان عسل نباید تنها به بازار داخلی اکتفا کرد

  وی ادامه داد: برای بهبود بازار تولیدکنندگان عسل نباید تنها به بازار داخلی اکتفا کرد و این در  حالی است که برای ماندگاری تولیدکنندگان عسل در چرخه تولید بومی نباید تنها به بازار داخلی و بومی دل‌خوش بود بلکه  باید  با نظم اقتصادی بازار صادراتی  عسل را نیز  ایجاد کرد.

  خالقی افزود: یکی از مشکلات اساسی؛ تولیدکنندگان عسل، عدم بیمه به‌عنوان خدمات پشتیبانی آینده محور است بنابراین باید تولیدکنندگان عسل، حداقل خود را  در مسیر پوشش  بیمه خویش‌فرما قرار بدهند تا در زمان  نیاز  بتوانند حداقل از خدمات درمانی استفاده  بهینه کنند.

  بازار صادراتی مطمئن دغدغه‌ ی اساسی تولیدکنندگان عسل

   عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بازار صادراتی مطمئنا دغدغه‌ ی اساسی تولیدکنندگان عسل است تا نه‌تنها محصول بر روی دست تولیدکنندگان داخلی نماند بلکه در بازار صادراتی و بین‌المللی به‌جایگاه واقعی‌اش نیز برسد یادآور شد: افزایش سرانه سلامت تغذیه جامعه با ورود عسل به سبد غذایی کشور امکان‌پذیر است.

  مطلب قبلینسخه الکترونیک مجله چاپ و نشر شماره 80
  مطلب بعدیبسته‌‎ بندی کوکاکولا از آغاز تا امروز

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − هفده =