آکادمی لیبل کلاس های تخصصی صنعت 4.0 را برگزار کرد

  0
  52
  آکادمی لیبل

  آکادمی لیبل، نهاد آموزشی و جهانی صنعت لیبل به تازگی کلاسی تخصصی در مورد صنعت 4.0 و تاثیر آن بر صنعت لیبل و بسته بندی را برگزار کرد.

  آکادمی لیبل (Label Academy)، نهاد آموزشی و جهانی صنعت لیبل به تازگی یک کلاس تخصصی در مورد صنعت 4.0 و تاثیر آن بر صنعت لیبل و بسته بندی را برگزار کرد.

  یازده سخنران از شرکت های عمده تولید کننده تجهیزات و مواد مصرفی ویژه لیبل و بسته بندی در این کلاس ها شرکت کرده و در مورد جدیدترین روندهای صنعت لیبل و بسته بندی صحبت کردند. از جمله مباحث مطرح شده در این کلاس، صنعت 4.0، بلاکچین، شفافیت در ارائه داده ها، اتوماسیون پیش از چاپ و کنترل کیفیت بود. در زمینه اتوماسیون چاپ فلکسو، چاپ دیجیتال و فرآیندهای تکمیلی و جلوه های ویژه اطلاعات تخصصی و کاربردی خوبی نیز ارائه شد. آکادمی لیبل 

  اندی توماس ایمانز مدیر استراتژیک نمایشگاه لیبل اکسپو گفت: «همه گیری کرونا باعث رو آوردن چاپکاران به تکنولوژی چاپ دیجیتال شده است. از سوی دیگر فن آوری فلکسو و دیجیتال چندی است که صنعت لیبل، بسته بندی و زنجیره تامین را متحول کرده است.» برای دسترسی به ویدیوهای این کلاس می توانید به سایت labelsandlabeling.com/label-academy مراجعه کنید. 

  مطلب قبلیراه اندازی چهار مجموعه تولید کاغذ
  مطلب بعدیبازاریابی اینترنتی و موانع پیش روی آن

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده + هفت =