تولید فیلم و غلاف های دارویی جدید به همت حوزه دانش بنیان‌

  0
  50
  تولید فیلم و غلاف های دارویی

  یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی پرند با تلاش محققان ایرانی موفق به تولید فیلم و غلاف های دارویی شیاف در کشور شد.

  اصغر ملاآقایی مدیرعامل شرکت آریا فارمد پوشش در مورد تولید فیلم و غلاف های دارویی شیاف گفت: این محصول مرتبط با نوعی بسته‌ بندی دارو است که پیشتر از کشورهای اروپایی و چین تهیه می‌شد که ما با کار تحقیقاتی چند ساله موفق به تولید این نوع بسته‌ بندی برای شیاف‌ های دارویی شدیم.

  وی با بیان اینکه بازار این محصول شرکت های‌ داروسازی است،  افزود: ما بعد از مدتی که روی این محصول کار کردیم، به کیفیت مطلوبی رسیدیم و در حال حاضر ۱۰ شرکت داخلی که تولیدکننده شیاف هستند این محصولات را از ما خریداری می‌ کنند.

  مدیرعامل این شرکت دارویی در مورد صادرات محصولات این شرکت نیز خاطرنشان کرد: محصولات این شرکت را اخیرا به ارمنستان و عراق صادر کردیم. چشم‌انداز ما برای آینده نیز افزایش تولید و صادرات آن به سایر کشورها است.

  ملاآقایی ادامه داد: در حال حاضر همه شرکت‌ های دارویی در داخل کشور از محصولات شرکت ما استفاده می‌کنند و طی سه سال گذشته نیز واردات این محصول به کشور تقریبا متوقف شده است. 

  وی با یادآوری اینکه این محصول در ایران در حال رشد و توسعه است و داروهای جدید به این شکل به بازار عرضه می‌شود، تصریح کرد: تامین محصول برای شرکت‌های داخلی کار بزرگی است لذا باید توسعه محصول را همواره مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم نیازهای آتی همه شرکت‌های داخلی را در آینده پوشش دهیم. تولید فیلم و غلاف های دارویی

  بیشتر بخوانید: افزایش میزان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان در نیمه اول 1401

  ملاآقایی به تسهیلات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز اشاره کرد و گفت: شرکت ما برای گسترش خط تولید، افزایش ماشین‌آلات، تغییرات در داخل ساختمان‌ها و تکمیل تجهیزات از تسهیلات صندوق نوآوری استفاده کرده است. 

  وی از دقت نظر و سرعت صندوق نوآوری و شکوفایی در پشتیبانی و اعطای تسهیلات به موقع و هدفمند از این شرکت و نیز پشتیبانی‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کرد.

  تولید فیلم و غلاف های دارویی

  مطلب قبلیرضایت ناشران قم از کاغذ تولید داخل
  مطلب بعدیکاهش 5 درصدی بهای کاغذ در یک هفته اخیر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − دوازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.