الگوبرداری از بسته بندی موفق کشورها و توسعه صادرات

  0
  45
  الگوبرداری از بسته بندی

  مدیرعامل انستیتو بسته بندی ایران با بیان اینکه بهترین روش در صنعت بسته بندی الگوبرداری از بسته بندی موفق دیگر‌ کشورها است، گفت: یک الگوی موفق در دنیا داریم که پارامترهایی که باعث می شود در صنایع غذا، بهداشتی، آرایشی چارچوب هایی تعریف کردند که باعث شده در حوزه صادرات نقش ایفا کنیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از شبستان، افشین فخر مدیرعامل انستیتو بسته بندی ایران در برنامه میز اقتصادی با بیان اینکه تمامی کشورهای هدف صادرات عضو انستیتو بسته بندی هستند، گفت: موضوع افزایش صادرات در سبد صادراتی، بسته بندی در صنایع تبدیلی و کشاورزی و صنایع پایین دستی یکی از مهم ترین بحث ها است که کشورهای توسعه پیدا کردند.

  الگوبرداری از بسته بندیوی با بیان اینکه بهترین روش در صنعت بسته بندی الگوبرداری از بسته بندی موفق دیگر‌ کشورها است، گفت: ما یک الگوی موفق در دنیا داریم که پارامترهایی که باعث می شود در صنایع غذا، بهداشتی، آرایشی چارچوب هایی تعریف کردند که باعث شده در حوزه صادرات نقش ایفا کنیم. در حوزه صنعت غذا در ماندگاری و لوجستیک پارامترهای مشخصی دارد که خیلی از تولیدکنندگان از آموزش ها بهره نگرفتند، درحالیکه باید آموزش های تخصصی و شرکت های تخصصی ایجاد شود و همواره آموزش برای بسته بندی تخصصی دیده شود.

  بیشتر بخوانید: ویژگی ها و استاندردهای بسته بندی دارو

  بسته بندی صادراتی الگوبرداری از بسته بندیوی در این باره که انستیتو بسته بندی برنامه ای برای آموزش دارد، گفت: آمادگی لازم وجود دارد و در دوره های قبل با توسعه تجارت بارها جلساتی با حضور اساتید جهانی بسته بندی برگزار شد.

  الگوبرداری از بسته بندی

  مطلب قبلیتدوین شیوه‌ نامه انتخاب کارگر نمونه صنعت چاپ 
  مطلب بعدیابوالفضل روغنی گلپایگانی مدیرعامل جدید گروه صنایع کاغذپارس شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.