عرضه قطعات یدکی تقلبی در بسته بندی اورجینال

  0
  44
  بسته بندی اورجینال

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قطعات یدکی تقلبی در حاشیه خلیج فارس روی کشتی ساخته می‌شود، گفت: ارائه خدمات پس از فروش به جا و درست می‌تواند از ورود قطعات یدکی تقلبی در بسته بندی اورجینال به بازار جلوگیری کند. 

  نقل از خبرگزاری خانه ملت سیدجواد حسینی کیا با انتقاد از نابسامانی بازار قطعات یدکی خودرو، گفت: در حال حاضر قطعات یدکی فیک و تقلبی به وفور در بازار یافت می‌شود، در واقع سودجویی برخی افراد موجب شده قطعات یدکی تقلبی در جعبه قطعات اورجینال بسته‌بندی و به نام قطعات اصلی به مشتریان عرضه شود که خرید و استفاده از این گونه قطعات موجب زیان مشتریان و خرابی زودهنگام خودرو می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  بسته بندی آب معدنی در اردبیل

  ویژگی های یک جعبه مناسب

  بسته بندی اورجینال و قطعات فیک

  نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از قطعات یدکی تقلبی با بسته بندی اورجینال در حاشیه خلیج فارس روی کشتی ساخته می‌شود، افزود: استفاده از لوازم یدکی فیک موجب خرابی زودهنگام خودرو، افزایش آلایندگی‌ها و… می‌شود.

  وی با بیان اینکه وجود لوازم یدکی بی‌کیفیت موجب شده که گارانتی خودرو در جایگاه واقعی خود قرار نگیرد، اضافه کرد: ارائه خدمات پس از فروش به جا و درست  در بسته بندی های اورجینال می‌تواند از ورود قطعات یدکی تقلبی به بازار جلوگیری کند.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در دنیا موضوعی به نام تعمیر لوازم خودرو وجود نداشته و منظور تعویض است به این معنا که با خرابی قطعات یدکی در زمان گارانتی، این قطعات تعویض می‌شود.

  این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه واردات 50 درصد قطعات خودرو در اختیار 7 نفر است، تصریح کرد: در بازاری که انحصار باشد فساد وجود دارد.

  .

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × سه =