مشکل صنایع بسته بندی و فاسد شدن مواد غذایی

  0
  57
  بسته بندی

  در بحث صادرات پیاز تلاش‌های زیادی صورت گرفت ولی عمده مشکلی که بارها به آن اشاره شده است، مشکل بسته بندی محصول است و باعث شده هم اکنون ۵۰۰ هزار تن پیاز در انبارها انباشته شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری بازار – حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر شهرستان بناب که با حضور رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی، جمعی از مسوولان و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد با تأکید بر ضرورت تعامل و همکاری صنعت با دانشگاه، اظهار کرد: تا زمانی که صنعت با دانشگاه ارتباط خود را مستمر نکنند، اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته بی‌فایده بوده و مشکلات همچنان پابرجا خواهد ماند.

  وی با بیان اینکه در شهرستان بناب ظرفیت برای ارتقای تولید و صادرات بیشتر است؛ افزود: گاهاً برخی از تولیدات ما بدون بسته بندی و به‌صورت فله‌ای و سنتی صادر می‌شوند که این به ضرر صنعت و توسعه شهری خواهد بود.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی اتاق بازرگانی در آینده نزدیک در شهرستان بناب خبر داد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته برای حل مشکلات و بهبود صادرات به‌زودی اتاق بازرگانی در این شهرستان استقرار خواهد یافت.

  بیشتر بخوانید:

  نقش موثر بسته بندی صنایع دستی در فروش و معرفی کالای هنرمندان

  بسته بندی و لیبل راه نجات صنعت چاپ

  دوره آموزشی بازار بسته بندی در صنعت چاپ …

   

  باقری‌بنابی ضمن تأکید بر حمایت مجلس شورای اسلامی از بخش خصوصی بیان داشت: همیشه از بخش خصوصی حمایت کردیم و در آینده نیز حمایت خواهیم کرد ولی در بخش صادرات این صادرکننده است که باید به کیفیت محصولات صادراتی خود دقت بیشتری داشته باشد تا کالا بعد از صادرات برگشت نخورد.

  وی،بسته بندی محصولات صادراتی را از مشکلات صادرکنندگان این شهرستان عنوان کرد و افزود: در بحث صادرات پیاز تلاش‌های زیادی صورت گرفت ولی عمده مشکلی که بارها به آن اشاره شده است، مشکل بسته‌بندی محصول است و باعث شده هم اکنون ۵۰۰ هزار تن پیاز در انبارها انباشته شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 10 =