اهمیت بسته بندی در اعتبار بخشی به محصول

  0
  79
  بسته بندی

  رئیس هیات مدیره مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان گفت: همان‌طور که شناسنامه به فرد هویت و مدرک دانشگاهی به دانشجو اعتبار علمی می‌بخشد، شکل و اطلاعات بسته‌بندی به محصول شخصیت و اعتبار هویتی خواهد بخشید.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار ایمنا، زهرا اسحاقیان در حاشیه گشایش دومین نمایشگاه مدیریت کسب‌وکار و در بازدید از غرفه خبرگزاری ایمنا در این نمایشگاه، اظهار کرد: ما بیش‌تر از اینکه خود را چاپ‌خانه بدانیم، مشاور کسب و کارها می‌دانیم؛ کمتر صنعتی وجود دارد که صنعت چاپ را درگیر نکند.

  وی ادامه داد: گاهی این ارتباط در حد بروشور و کارت ویزیت است اما گاهی محصول با بسته‌بندی ارائه می‌شود.

  رئیس هیأت مدیره مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان با اشاره به رسالت‌های صنعت بسته‌بندی، یادآور شد: اول، رساندن محصول به دست مصرف‌کننده و دوم، هویت‌بخشی به محصول؛ اطلاعاتی که درباره محصول نوشته می‌شود، دستگاه‌های نظارتی که معرفی می‌شوند اعتماد مصرف‌کننده را بالا می‌برد.

   

  بیشتر بخوانید: هارد باکس ؛ بهترین بسته بندی

   

  اهمیت نقش بسته بندی برای کالا

  وی خاطر نشان کرد: همان‌طور که شناسنامه به فرد هویت و مدرک دانشگاهی به دانشجو اعتبار علمی می‌بخشد، شکل و اطلاعات بسته‌بندی به محصول، شخصیت و اعتبار هویتی می‌بخشد.

  اسحاقیان تصریح کرد: به‌صورت علمی تحقیقاتی انجام شده که مشخص می‌کند صنعت چاپ از تحریم‌های اقتصادی، ۱۱ تا ۱۵ درصد زیاد دیده است.

  رئیس هیأت مدیره مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان تاکید کرد: با نوسانات بازار ارز قیمت مواد اولیه که از خارج کشور برای صنعت چاپ وارد می‌شود نوسان داشته اما به بن‌بست نخورده است.

  وی بااشاره به برگزاری نمایشگاه مدیریت کسب و کار خاطرنشان کرد: برگزارکنندگان این نمایشگاه تلاش بسیار زیادی برای اجرای هر چه بهتر این نمایشگاه انجام دادند اما باید قبول کنیم اگر جنبه‌های مثبت را گفته و انتقاد نکنیم پیشرفتی حاصل نمی‌شود.

  اسحاقیان بابیان اینکه باید همه با همکاری، به‌دنبال رشد بگردیم تا رشد و توسعه حاصل شود، اظهار کرد: اگر ارگان‌ها به بازخورد نمایشگاه کمک کنند، به عنوان مثال اجرای تبلیغات محیطی اجرا شود و مردم برای حضور در نمایشگاه انگیزه پیدا کنند اتفاقات مناسبی رخ خواهد داد.

  وی با بیان اینکه بخش فرهنگی شهرداری نیز در این زمینه باید بهتر عمل کند، افزود: نمایشگاه فقط توسط شرکت نمایشگاه‌ها اجرا نشود بلکه، همه شهر برای این نمایشگاه باید تلاش کنند.

  مطلب قبلیمجوز تاسیس سه چاپخانه در استان سمنان صادر شد
  مطلب بعدیسرپرست کتابخانه های عمومی استان تهران معرفی شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 + 20 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.