کارخانه بسته‌بندی خشکبار در خلیل‌آباد خراسان رضوی افتتاح شد

  0
  81
  کارخانه بسته‌بندی

  کارخانه بسته‌بندی خشکبار با حضور مسوولان در شهرستان خلیل‌آباد استان خراسان رضوی افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از  ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی خلیل‌آباد روز پنجشنبه در مراسمی که به همین مناسبت در این شهرستان برگزار شد گفت: این کارخانه بسته‌بندی با ظرفیت روزانه  هزار تن کشمش و با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال شروع به کار کرده ‌است.محمود شبان افزود: بسته بندی محصولات کشاورزی، نقش موثری در بازاریابی و فروش در بالاترین سطح دارد.

  کارخانه بسته‌بندیوی ادامه داد: بسته‌بندی علاوه بر تاثیر در میزان فروش کالا و  محافظت از محصول و شکل ظاهری، در تسهیل در توزیع و حمل و نقل نیز نقش زیادی دارد، تاسیس این کارخانه بسته‌بندی به محاظت از کالا ها و محصولات کمک شایان نوجهی می کنند.

  مدیرجهاد کشاورزی خلیل‌آباد با بیان این که این شهرستان در مجموع دارای پنج هزار و ۷۷۰ هکتار باغ انگور است گفت: بیش از ۲۶ رقم انگور در این شهرستان شناسایی شده که مهمترین ارقام آن پیکامی و عسکری معمولی است و برای تولید کشمش و تازه خوری مصرف می‌شود.

   

  بیشتر بخوانید:

  بسته بندی داروهای خاص

  رشد صادرات و ارتباط آن با بسته بندی

  نمایشگاه بسته بندی توکیو برگزار می شود

  سرمایه گذاری خارجی در سیستان و بلوچستان

   

  شبان افزود: تمام دغدغه و نگرانی کشاورزان با توجه به وجود باغات انگور شهرستان، فروش محصول کشمش است لذا برای رفع این دغدغه باید در حوزه فرآوری، بسته بندی و بازاریابی محصولات کشاورزی تلاش کرد. تاسیس کارخانه بسته‌بندی و توجه به این امر نقش مهمی در ارتقا این بخش می تواند داشته باشد.کارخانه بسته‌بندی

  شهرستان خلیل‌آباد در ۲۴۲ کیلومتری جنوب غربی مشهد افزون بر ۱۷ هزار هکتار باغ میوه با تولید بیش از ۱۵۰ هزار تن میوه در سال دارد که سطح زیر کشت باغات انگور آن پنج هزار و ۷۰۰ هکتار، سطح زیر کشت باغات پسته اش چهار هزار و ۵۰۰ هکتار، سطح زیر کشت مزارع زعفرانش چهار هزار و  ۶۰۰ هکتار و سطح زیر کشت باغات انارش هزار و ۲۰ هکتار است.

   

  مطلب قبلیخریداران نمایشگاه مجازی چشم‌ به راه کتاب‌ها
  مطلب بعدیمدیریت کسب و کار با شیوه نوین

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.