بسته بندی های پلاستیکی خشکبار

  0
  41
   بسته بندی های پلاستیکی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل ازاخبار رسمی:  بسته بندی های پلاستیکی  از چیزی که به نظر می‌ رسد بسیار مهم‌ تر هستند. روزانه از آنها برای موارد بسیاری استفاده می‌ کنیم. به خصوص در مورد خشکبار و میوه‌ های خشک و حتی حبوبات استفاده از بسته بندی‌ های وکیوم شده بسیار مهم است.

  نایلون بسته بندی خشکبار

  آشنایی با نایلون‌های بسته بندی خشکبار

   استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی خشکبار

  استفاده از زیپ کیپ‌ ها برای بسته بندی خشکبار

  در ابتدا بسته بندی با نایلون‌ های حبابدار و دیگر نایلون‌ های نازک متداول بود. اما به مرور زمان حوزه بازاریابی و تبلیغات وارد کار بسته بندی‌ های مختلف شده و راه خود را به کسب و کار خشکبار هم باز کردند.

  همین سبب شد تا از پلاستیک‌ های محکم و زیپ‌ دار برای این منظور استفاده کنند. زیپ کیپ‌ ها نوعی از بسته بندی‌ های پلاستیکی هستند که به کمک کیپ شدن و باز شدن و کیپ شدن دوباره بارها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. البته این استفاده باید به اندازه تاریخ مصرف روی خوراکی باشد. خود کارخانه‌ ها تنها یک بار از آن استفاده می‌ کنند.

  اما به عنوان کسی که خوراکی را درون بسته بندی زیپ‌ دار خود کارخانه نگهداری می‌ کنید، بهتر است به این مورد توجه کنید که پلاستیک مانند هر چیز دیگری تاریخ مصرف دارد. اگر بر روی بسته بندی مثلا تاریخ انقضا 6 ماه زده شده، پس تنها می‌ توانید در این مدت از زیپ کیپ استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید:

  تأمین نیاز صنایع پایین دست جزو افتخارات کشور است

  انواع نایلون بسته بندی های پلاستیکی

  برای تولید نایلون‌ هایی که جهت بسته بندی خشکبار استفاده می‌‌ شود، از مواد اولیه تازه استفاده می‌ شود. این نایلون‌ ها را به صورت پاکتی تولید می‌ کنند تا ظاهر جذابی داشته باشند. این پاکت‌ ها می‌ توانند به صورت ایستاده یا کاست‌ دار باشند.

  خود شکل ظاهری بسته بندی های پلاستیکی به انواع شفاف، متالایز، پشت صدفی و پشت متالایز نیز تقسیم می‌ شوند. شکل ظاهری پاکت توسط خود شرکت عرضه کننده خشکبار طراحی شده و شرکت تولید کننده بسته بندی خشکبار آن را اجرا می‌ کند.

  رنگ‌ ها برای چاپ و طراحی نهایی با شرکت عرضه کننده هماهنگ خواهند شد. اما در نهایت در طراحی این نکته باید در نظر گرفته شود که بخشی از بسته بندی خشکبار باید شفاف باشد تا خریدار بتواند محتویات داخل نایلون بسته بندی را مشاهده کند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 5 =