مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین: نمایشگاه ها نماد قدرت صنایع در کشور هستند

  0
  16
  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین

  حضور مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  مدیر مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین برگزاری نمایشگاه ها را یکی از نمادهای قدرت در کشور برشمرد و حضور در آنها را ضروری دانست. 

  مجید خادمی مدیر مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین اظهار داشت: نمایشگاه‌ ها یکی از نمادهای قدرت در کشورها هستند که در تمام دنیا ارزش‌ های واقعی صنایع را به نمایش می‌ گذارند و به‌ واسطه آن‌ها می‌ توانیم تجلی آخرین پیشرفت‌ ها را شاهد باشیم. چاپ جزو صنایع مادر است ازاین‌ رو حمایت و حضور در چنین نمایشگاه‌ هایی یکی از وظایف صاحبان صنایع به شمار می‌ آید.

  وی افزود: حضور افراد، ملاقات تأمین‌ کنندگان، فروشندگان و خریداران از فرصت‌ها و اتفاقات خوشایندی است که در چنین فضاهایی به وقوع می‌ پیوندد. ازاین‌رو به نظر می‌ آید که ایران باید در ایجاد نمایشگاه‌ های تخصصی کوشاتر باشد. 

  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوینخادمی تحریم‌ های ظالمانه را عاملی برای عدم حضور چشمگیر بازدیدکنندگان و شرکت‌ کنندگان خارجی برشمرد و گفت: در چنین شرایطی نه‌ تنها نمایشگاه بین‌ المللی چاپ، بسته‌ بندی و فرآوری بلکه هیچ رویداد دیگری نمی‌تواند از توسعه مدنظر برخوردار شود. بااین‌وجود شرکت‌کنندگان با همه سختی‌ها به کار خود ادامه می‌ دهند که به نظر من در این راه موفق هم بوده‌اند و یک روز نتیجه زحمات خود را خواهند دید.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه محیطی برای معرفی محصولات است

  مدیر چاپ و بسته‌بندی پویا هنر نوین خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌ها باید ادامه یابند و حمایت شوند. استراتژیک‌ترین اتفاقات، تصمیمات و ترندهای روز دنیا را این نمایشگاه‌ها ایجاد کرده و نیز امتیاز و فرصت برای ارائه خدمات، افزایش تولیدات و ماشین‌آلات جدید را فراهم می‌کنند.

  مطلب قبلیکشف محموله 22 تنی خمیر کاغذ رولی قاچاق در مرز سومار
  مطلب بعدیآغاز توزیع کاغذ ایرانی به متقاضيان مشمول دریافت کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − چهارده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.