2 تاییدیه جدید مواد اولیه بازیافت شده

  0
  51
  مواد اولیه بازیافت شده

   به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی؛ تحرکات و تغییرات مثبتی در تاییدیه مواد اولیه بازیافت شده به وجود آمده است. به عنوان مثال بزرگترین شرکت‌ تولید بسته‌ بندی‌ های غذایی مجوز و تاییدیه برای پلیمرهای بازیافت شده دریافت کرده که در حال حاضر برای بسته‌ بندی‌ های مقوایی (کارتنی) مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

  هم زمان با اینکه برندها اهداف خود را برای داشتن حداکثر محتویات بازیافت شده در بسته‌ بندی‌ هایشان تعیین و در گزارشات پایداری خود ذکر می‌ کنند، باید دسترسی به منابع تایید شده را نیز در نظر بگیرند. دو اتفاق تازه در این خصوص افتاده است.

  بیشتر بخوانید: بسته بندی های غذایی و جدیدترین استاندارد بین‌ المللی

  مواد اولیه زیست تخریب‌پذیر پایدار (RSB)

  مواد اولیه بازیافت شدهTetra pak نخستین تولیدکننده بسته‌ بندی نوشیدنی و غذاست که تایید محصولات حرفه‌ای (RSB) را برای مواد اولیه بازیافت شده دریافت می‌ کند. تتراپک پلیمرهای بازیافت شده دارای تاییدیه را به لیوان‌ ها، درب‌ ها یا روکش‌ های کارتن‌ های بسته بندی‌ اش اضافه می‌ کند.

  RSB (Advanced Products Standard) اجازه ترکیب مواد دارای تاییدیه RSB را با مواد خام فسیلی می‌ دهد.

  استاندارد مواد اولیه بازیافت شده (RMS)

  مواد اولیه بازیافت شدهدر تلاشی جداگانه، موسسه زیست‌ محیطی غیرانتفاعی GreenBlue خبر از ارتقای برنامه تاییدیه مواد بازیافتی دارد. Nina Goodrich مدیر موسسه می‌ گوید: «ما معتقدیم که RMS قدرت تغییر شفافیت زنجیره تامین را در خصوص استفاده از مواد اولیه بازیافت شده، افزایش تولید و نمایش آن به مصرف‌کننده را دارد.

  مطلب قبلیضرورت خودکفایی در تولید کاغذ و قطع دست مافیا
  مطلب بعدیپیگیری مجلس برای معافیت مالیات بر ارزش افزوده خدمات چاپی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 4 =