پرکاربردترین انواع رول استرچ ها در بسته بندی

  0
  57
  رول استرچ

  برندها و ساختارهای مختلف از انواع مختلف رول استرچ‌ها، در حال حاضر در بازار وجود دارند. شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی برای بسته‌بندی محصولات خود، به طور مستقیم از انواع رول استرچ‌ها استفاده می‌کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری آنا، برندها و ساختارهای مختلف از انواع مختلف رول استرچ‌ها، در حال حاضر در بازار وجود دارند. شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی برای بسته‌بندی محصولات خود، به طور مستقیم از انواع رول استرچ‌ها استفاده می‌کنند.

  رول استرچرول استرچ چیست؟

  رول سرچ نایلونی الاستیکی است که به دور کالاهای مختلف می پیچد تا در زمان انتقال از آن کالا مراقبت کند. هرچقدر که کیفیت بالا سرش بیشتر باشد ضمانت بیشتری برای سلامت کالای شما وجود دارد.

  سوالی که مطرح است این است که ممکن است کالای ما اندازه بسیار بزرگی داشته باشد، یا اینکه بسیار ریز باشد، یا اینکه پر از زاویه باشد و یا شکلی متفاوت با اشکال روتین در بازار داشته باشد. در آن صورت باید چه کار کنیم؟

  جواب این است که انواع مختلفی از رول استرچ ها در بازار وجود دارند، که بر اساس نوع کالای شما نیازتان را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کنند. که موضوع این مقاله دقیقا این مسئله است.

  دو نوع مختلف و پرکاربرد از انواع ول ها  وجود دارد که می توان به رول استرچ دستی و رول استرچ ماشینی اشاره کرد.

  رول استرچ دستی چیست؟

  این رول استرچ ها به طوری طراحی شده اند که حتماً باید با دستگاههای رول استرچ دستی کار کنند. در مواردی که تعداد کالاهایی که برای بسته بندی وجود دارند، کم هستند از این رول استرچ های دستی استفاده می شود. اگر که شما با بررسی‌های کامل و با در نظر گرفتن کارایی خودتان، رول استرچ دستی را انتخاب کنید، می توانید که از آن به عنوان مفید ترین و کارآمدترین و همچنین به صرفه ترین رول استرچ یاد کنید.

  رول استرچرول استرچ ماشینی چیست؟

  رول استرچی که برای استفاده در ماشین ها طراحی شده است را، فیلم استرچ ماشینی می گویند. در این رول استرچ های ماشینی مزایای بسیار زیادی وجود دارد، از جمله کارایی و بسته بندی بسیار سریع تر، کاهش دادن هزینه ی بسته بندی، بسته بندی مطمئن تر و بسیاری از کاربردهای دیگر را به همراه دارد.

  رول استرچ

  انواع مختلف رول استرچ های ماشینی کدامند ؟

  انواع مختلفی از رول های ماشینی وجود دارند، که بسیار محبوبیت زیادی دارند. از جمله ی آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  رول استرچ ریخته گری شده

  رول استرچ دمیده شده

  رول استرچ از پیش کشیده شده

  رول استرچ تخصصی

  رول استرچ ریخته گری شده چیست؟

  از رول استرچ ریخته گری شده به عنوان رول ریخته گری نیز یاد می شود. که در نتیجه ی عملیات اکستروژن ریخته گری ساخته می شود. این رول استرچ ها ساختار های بسیار جالبی دارند که از جمله ویژگی‌های آنها می‌توان به تمیز بودن، شفاف بودن، ضخامت بسیار مناسب، مقاومت بالا در برابر پارگی، و بسیاری ویژگی‌های دیگر نیز اشاره کرد.

  رول استرچ دمیده شده چیست؟

  رول استرچ دمیده شده در نتیجه ی فرآیند اکستروژن دمشی به وجود می آید. این فرایند باعث محکم تر شدن و مقاومت بسیار زیاد رول  ها میشود. به همین دلیل مشاهده می شود که افرادی که دارای کالاهایی هستند که مقداری از شکل طبیعی خود خارج هستند، به عنوان مثال دارای اندازه های متفاوتی هستند و یا اینکه پر زاویه هستند، از این رول استرچ ها استفاده می کنند. ولی نکته ای که در رابطه با این رول استرچ وجود دارد این است که، همین مقاومت بسیار بالایی که وجود دارد باعث می شود که قیمت این رول ها را نیز بالا ببرد و به دلیل ضخامت بالای شان شفافیت کمتری نیز دارند.

  رول استرچرول استرچ از پیش کشیده شده چیست؟

  این رول استرچ ها در فرآیند آماده سازی در کارخانه ها ساخته می شود. و سپس در نزدیکی نقطه ی شکست خود منبسط و رول می شود و برای فروش برای مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مزایایی که این رول استرچ ها دارند، می توان به عملکرد بسیار راحت و امن این رول استرچ ها اشاره کرد و همچنین باید گفت که رول استرچ ها قابل بازیافت اند، و بسیار قوی و ثابت و محکم هستند.

  بیشتر بخوانید:خلاقیت جدید Solvay برای بازیافت PVDCدر بسته بندی های چند لایه

  رول استرچ تخصصی چیست؟

  این  استرچ ها برای مواردی طراحی شده اند که دیگر استرچ ها نمی توانند پاسخ مناسبی را فراهم آورند. شما نام بسیاری از این رول استرچ ها را از قبل شنیده اید و ما نیز در ادامه تعدادی از آنها را که برای کاربری‌های مختلف و خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، را برای شما معرفی می کنیم:

   استرچ UVI

   استرچ VCI

   استرچ پالت بند

   استرچ هواکش

   استرچ رنگی

   استرچ متخلخل

  استرچ انقباضی

   استرچ No Cling

  موثرترین رول استرچ ها کدام هستند؟

  موثرترین و مفیدترین رول استرچی که برای شما وجود دارد، رول استرچی است که کالای شما را به بهترین شکل ممکن به مقصد برساند و امنیت محصولات شما را تا مقصد تضمین کند. اگر که شما بهترین و باکیفیت ترین فیلم استرچ را داشته باشید، ولی این استرچ را با فشار و نیروی مناسبی به کالا وارد نکنید، تنها چیزی که نصیب شما می شود، آسیب بسیار زیادی است که به محصول شما وارد می شود.

  مطلب قبلیمعافیت مالیاتی برای کتابفروشان عضو اتحادیه
  مطلب بعدیدوره آموزشی بازاریابی صادراتی برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.