نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه برگزار می شود

  0
  70
  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه از 25 تا 28 خرداد

  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) از ۲۵ تا  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

  نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجهبه گزارش چاپ و نشر آنلاین نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) بستری بسیار موفق برای نمایشگاه و کنفرانس در زمینه پلاستیک، چاپ و بسته بندی است. این نمایشگاه، تجهیزات و خدمات پردازش، پر کردن و بسته بندی را به نمایش می گذارد. تصمیم گیران صنعت پردازش و بسته بندی مجدد منطقه، بازدید کنندگان این نمایشگاه خواهند بود.

   این نمایشگاه در دوره گذشته افتتاحیه بسیار خوبی داشت، چنانکه نمایشگاهیان بسیاری برای حضور نام نویسی کردند، نمایندگان بسیاری از کشورهای مختلف حضور داشتند و جمعیت بازدید کنندگان افزایش داشت. 

  بیشتر بخوانید: برگزاری نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

  این نمایشگاه سران صنعتی را از کشورهای مختلف گرد هم جمع خواهد کرد و در زمینه آخرین تحولات و گرایش ها در فناوری های پیشرو، بهره وری هزینه، پایداری و سرمایه های انسانی طرح هایی ارائه خواهد نمود. با حضور هفت هزار بازدید کننده از کشورهای مختلف در آخرین دوره این نمایشگاه نقش آن به عنوان یک رویداد جهانی برای بخش فرآیند تولید پلاستیک پر رنگ تر می شود.

  مطلب قبلیاتوماسیون و مزایای آن برای کسب و کارهای کوچک
  مطلب بعدیعدم درج قیمت بر کالاها با جریمه روبرو خواهدشد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + پانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.