استرچ پالت چیست؟

  0
  47
  استرچ پالت

  استفاده از استرچ پالت یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های بسته‌بندی در بازار امروز است. بسته‌بندی پالت یک فیلم پلاستیکی قابل کشش است که می‌تواند با دست یا دستگاه بسته‌بندی پالت دور یک‌بار پالت شده کشیده شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پارس فوتبال: استفاده از استرچ پالت یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های بسته‌بندی در بازار امروز است. بسته‌بندی پالت یک فیلم پلاستیکی قابل کشش است که می‌تواند با دست یا دستگاه بسته‌بندی پالت دور یک‌بار پالت شده کشیده شود. از بارهای پالت شده در طول فرایند حمل‌ونقل به دلیل جابه‌جایی‌های ناگهانی، جابه‌جایی نامناسب یا عوامل محیطی جلوگیری می‌کند.

  استرچ پالتفیلم کششی که به‌عنوان بسته‌بندی کششی نیز شناخته می‌شود یک پالت شفاف است که یکی از بی‌دردسرترین و درعین‌حال کارآمدترین راه‌ها برای بسته‌بندی محصولات برای محافظت در طول حمل‌ونقل است. مهم است که محصول باید بسته‌بندی محکمی داشته باشد و در طول سفر خود ساییدگی و پارگی را تحمل کند. هنگام ارسال یک محصول به یک خرده‌فروش یا مشتری، محصول باید چندین بار در طول فرایند حمل‌ونقل منتقل و جابه‌جا شود و فضای کافی برای آسیب‌دیدن محصول با حرکات ناگهانی یا جابه‌جایی نامناسب وجود دارد.

  به همین دلیل است که محصول باید بادقت بسته‌بندی شود و اینجاست که فیلم‌های بسته‌بندی پالت به کار می‌آیند. بهتر است اقدامات لازم برای اطمینان از ایمن ماندن و محافظت بسته‌بندی انجام شود، استرچ پالت می‌تواند احتمال آسیب دیدن محصولات در طول حمل‌ونقل را کاهش دهد. مطمئن شوید که پالت کالای شما به درستی در یک فیلم کششی پالت پیچیده شده است.

  فیلم بسته‌بندی کششی پالت خودچسب است و مقدار اصطکاک بالایی دارد. هنگام جابه‌جایی دسته‌ای از کالاها، از سُرخوردن بسته جلوگیری کرده و این کالاها را روی یک پالت برای حمل از مبدأ به مقصد ایمن می‌کند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که فیلم بسته‌بندی را در اطراف بار بکشید و آن را به‌راحتی و با ایمنی کامل محصول جابه‌جا کنید.

  استرچ پالت استرچ پالت

  آنچه شما باید در مورد بسته‌بندی استرچ پالت شفاف بدانید!

  بسته‌بندی کششی پالت یا همان استرچ پالت با سایر لوازم بسته‌بندی متفاوت است. می‌تواند کشیده شود و سپس به حالت قبلی بازگردد. شبیه یک نوار لاستیکی این باعث می‌شود که محصولات روی پالت‌ها محکم شوند. یک ماده به‌خوبی کشیده می‌شود احتمال آسیب یا شکستگی کالا را کاهش می‌دهد. استرچ پالت

  استرچ پالت شفاف برای حمل‌ونقل محصولات مناسب است زیرا محصولات را می‌توان به‌سرعت در طول فرایند مستندسازی یا شناسایی اسکن کرد. این در نهایت کارایی عملیات بسته‌بندی و کنترل موجودی را افزایش می‌دهد. در حین بسته‌بندی صدای زیادی ایجاد نمی‌کند. انواع مختلفی از نایلون استرچ مانند پالت پلی اتیلن و استرچ پی وی سی با با قدرت چسبندگی متفاوت وجود دارد که انتخاب نوع آن‌ها برای بسته‌بندی و حمل و نقل محصول شما صرفاً به نیازهای خاص شما بستگی دارد.

  بیشتر بخوانید: بازدید ازشرکت صنایع بسته بندی فرآورده‌های شیری پگاه

  چرا برای بسته‌بندی از نایلون استرچ استفاده کنیم؟

  سازگار با محیط زیست: بسته‌بندی‌های کشسان پالت شفاف کاملاً سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت هستند. اگر در شرایط مناسب و تمیز نگه‌داری شود.

  محافظت: فیلم‌های بسته‌بندی کششی با کاهش احتمال آسیب‌های حمل‌ونقل، بسته‌ها را ایمن‌تر می‌کنند. از نایلون استرچ UVI می‌توان برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش استفاده کرد. همچنین محصولات را از گرد و غبار و رطوبت دور نگه می‌دارد.

  انعطاف‌پذیری: فیلم‌های بسته‌بندی کششی فقط به سطوح یکنواخت محدود نمی‌شوند. سطوح نامنظم، بلند، مسطح یا هر نوع دیگری از سطوح ممکن را می‌توان با استرچ پالت بسته‌بندی کرد زیرا حفاظت و ایمنی کامل را در هر شرایطی به ارمغان می‌آورد.

  کنترل موجودی: با نایلون استرچ محصولات یکسان را می‌توان در کنارهم قرار داد تا مدیریت موجودی را آسان کند. این‌گونه شانس کمتری برای جابه‌جایی نادرست محصولات وجود خواهد داشت؛ بنابراین، کارایی را بهبود می‌بخشد و در زمان صرفه‌جویی می‌کند. همچنین، اسکن موجودی را می‌توان به‌راحتی از طریق بسته‌بندی‌های کشسان پالت شفاف انجام داد.

  بسته‌بندی کششی پالت شفاف همه‌کاره است. در صنایع مختلفی برای محافظت از محصولات در برابر گرد و غبار، رطوبت و نور استفاده می‌شود. از دارو گرفته تا غذا، استرچ پالت شفاف می‌تواند از دست‌کاری محصولات در حین حمل‌ونقل جلوگیری کند. گاهی اوقات به‌عنوان یک مقررات بهداشتی و ایمنی یک ضرورت است. باتوجه‌ به اولویت‌ها و چالش‌های خود در نگه‌داری یا ارسال محصولات خود، باید به دنبال پوشش کششی باشید که دارای خواص تخصصی باشد.

  فیلم‌های بسته‌بندی استرچ پالت دارای طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های استاندارد و ویژه هستند که برای تمرکز بر الزامات مختلف بسته‌بندی کششی طراحی شده‌اند. بسته‌بندی ایمن باعث می‌شود پالت کششی کارآمدتر با اپتیک اسکن، افزایش بهره‌وری عملیات بسته‌بندی، بهبود بهره‌وری کارگران، کنترل موجودی بهتر، افزایش پایداری بار، کاهش خسارت حمل‌ونقل، قابلیت بازیافت، تطبیق‌پذیری انواع بار پالت همراه باشد.

  مطلب قبلیبیست‌وچهارمین همایش «مقایسه و بررسی خرید کتاب به صورت حضوری و آنلاین»
  مطلب بعدینشست تخصصی تاثیر طراحی گرافیک در صنعت چاپ و بسته بندی برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 − 2 =