حذف کاغذ با کمک سیستم اتوماسیون اداری

  0
  91
  اتوماسیون اداری

  شهردار ساری گفت: از روز شنبه ۲۶ تیر با آغاز به کار سیستماتوماسیون اداری در این مجموعه، استفاده از کاغذ در فرآیند اداری روزمره شهرداری ساری به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، جواد طالبی با بیان این که حذف بروکراسی اداری یکی از الزامات شتاب بخشیدن به ارائه خدمات است، به همشهری آنلاین گفت: با هدف سرعت دادن به انجام امور اداری شهروندان و همچنین حذف کاغذ از فرآیند اداری شهرداری، سامانه اتوماسیون اداری توسط سازمان فاوا شهرداری ساری تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است.

  وی افزود: علاوه بر نظم اداری که از دستاوردهای اتوماسیون اداری است، یکی از پیش‌نیازهای مقابله با تخلفات اداری شفاف‌سازی مکاتبات و حذف کاغذ از این فرآیند است که با بهره‌برداری از سامانه اتوماسیون اداری شهرداری ساری محقق شده است.

  اتوماسیون اداریبیشتر بخوانید:

  کشف محموله کاغذ چاپ و تحریر

  رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا درگذشت

   

  سیستم اتوماسیون اداری و جلوگیری از تخلفات

  شهردار ساری خاطرنشان کرد: این سامانه طی روزهای اخیر فعالیت خود را در برخی واحدها آغاز کرد و از روز شنبه ۲۶ تیر به طور رسمی همه واحدهای شهرداری موظف به انجام مکاتبات اداری در سامانه اتوماسیون هستند. با این روش هم راه تخلفات احتمالی بسته می‌شود و هم صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف کاغذ صورت خواهد گرفت. ضمن این که شهروندان نیز مشکلات کمتری برای دریافت خدمات اداری از شهرداری خواهند داشت.

   سیستم اتوماسیون اداریطالبی تصریح کرد: در شهرداری ساری یکی از اولویت‌های مهم ما تلاش برای بهره‌وری از همه منابع و امکانات موجود و در عین حال انجام اقداماتی به منظور شفاف‌سازی عملکرد مالی و اداری واحدهای مختلف شهرداری است که با بهره‌برداری از سامانهاتوماسیون اداری با توجه به آسان‌تر شدن فرآیند نظارت بر مکاتبات، این هدف محقق خواهد شد.

  مطلب قبلیصنایع تبدیلی و صادرات، پاشنه آشیل بخش تولید
  مطلب بعدیسومین روز درگذشت مرحوم سیدحسین میرباقری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.