دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی برگزار می شود

  گفت و گو با رضا امیدی مجری برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی ایران

  0
  136
  دستاوردهای زنجیره سلولزی

  دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با هدف تقدیر از فعالان، کارآفرینان و پیشکسوتان این حوزه روز شنبه 7  اسفندماه  از ساعت 7 تا 11 شب در سالن دریای نور هتل استقلال برگزار خواهد شد.

  رضا امیدی، مجری برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی ایران درباره چگونگی برگزاری این همایش به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت:نمایشگاه کاغذ و مقوا از سال 97 تا کنون برگزار شده است. طبق رایزنی ها و صحبت هایی که داشتیم قرار بر آن شد تا در کنار برپایی این آوردگاه رویدادهای دیگری نیز در رابطه با صنایع سلولزی داشته باشیم؛ به این ترتیب که در نیمه اول سال، نمایشگاه برپا شود و در نیمه دوم سال نیز گردهمایی بین فعالان و کارآفرینان این بخش با هدف هم افزایی و همدلی اعضای فعال این صنف برگزار شود.

  وی در ادامه اظهار داشت: فعالان زنجیره سلولزی، صنایع تبدیلی، تولیدکنندگان، واردکنندگان، مصرف‌کنندگان، ماشین‌ سازان و همه کسانی که از تامین تا مصرف در این بخش فعالیت می کنند جزو مهمانان این همایش خواهند بود؛ در این گردهمایی حدود 300 نفر مهمان خواهیم داشت، شرکت هایی که در سال های گذشته در نمایشگاه شرکت داشته اند نیز جدای از اینکه عضو تشکلی باشند یا خیر جزو مدعوین این همایش هستند.

  دستاوردهای زنجیره سلولزیبیشتر بدانید:برگزاری دوره های آموزشی چاپ با همکاری اتحادیه لیتوگرافان

  حضور مسئولان دولتی در دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی  

  امیدی همچنین از حضور نمایندگان دولتی در این رویداد خبر داد و بیان داشت: طبق مذاکراتی که انجام شده قرار است  مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت، سازمان صنایع کوچک، شهرک‌ های صنعتی و سایر وزارتخانه‌ها در همایش حضور داشته باشند.

  مجری برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی ایران افزود: همانطور که اشاره شد تشکل های صنفی و افراد فعال حوزه زنجیره سلولزی در این آوردگاه حضور بهم خواهند رساند و به بیان مشکلات و نیازهای این بخش می پردازند. یکی از مهمترین مواردی که در همایش مطرح می شود موضوع دستاوردها است؛ این موضوع که چه فعالیت هایی انجام شده و چه نوآوری هایی به این بخش اضافه شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تجلیل ویژه ای نیز از کارآفرینان، مبتکران و پیشکسوتان به عمل خواهد آمد.

  وی در ادامه اظهار داشت: طی دو سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا نتوانسیم برنامه برگزاری همایش را داشته باشیم؛ امسال اما با رعایت نکات ایمنی و پروتکل های بهداشتی همایش را برگزار خواهیم کرد.

  امیدی افزود: امیداوار هستیم تا برگزاری این همایش برای شرکت کنندگان خیر و برکت به همراه داشته باشد و این عزیزان بتوانند با هم افزایی اندیشه و بیان دستاوردهایشان گام موثری در جهت ارتقا این حوزه بردارند. 

  وی خاطرنشان کرد: در پایان نیز از وزارت ارشاد اسلامی به عنوان یکی از متولیان برگزاری این همایش  در کنار شركت راشاكاسپين ايرانيان  توليد كننده انواع مقواى پشت طوسى، ايندربرد، گلاسه، ظروف و ليوان يكبار مصرف (با قابليت توايد انواع مقوا از گراماژ ٣٥٠ – ١٨٠ گرم)، شركت بين المللى LIONS GATE PAPER & PULP تامين كننده مواد اوليه سلولزى و بسته بندي و انواع محصولات سلولزى، شركت نمايشگاهى و توليدى آينده انديشان رادينا برگزار كننده همايش که به عنوان اسپاسنر با کمک های بی دریغ خود ما را در جهت برگزاری این رویداد یاری کردند، قدر دانی می کنم. دستاوردهای زنجیره سلولزی

  دستاوردهای زنج دستاوردهای زنجیره سلولزییره سلولزی 

   

  مطلب قبلیراهکارهای بهینه سازی همکاری در برندهای تازه تأسیس
  مطلب بعدیاختتاميه بیست و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 10 =