دومین نشست بنیان گذاران انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی برگزار شد

  0
  82
  ماشین سازان صنایع سلولزی

  دومین نشست بنیان گذاران انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی در روز  سه شنبه ۴ مردادماه همزمان با سومین روز از نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا برگزار شد.

  نخستین گام ایجاد تشکل ماشین سازان صنایع سلولزی ایران در سومین دوره نمایشگاه کاغذ، مقوا، فراورده‌ های سلولزی و ماشین‌ آلات وابسته برداشته شد. در این نشست بعضی از مسائل پیش روی تشکیل انجمن از جمله جذب بیشتر فعالان ماشین سازان صنایع سلولزی به خصوص در بخش تیشو مورد توجه قرار گرفت.

  گفتنی است که بنا به دعوت و طبق برنامه‌ ریزی قبلی دکتر هادوی مدیرکل دفتر ماشین‌ سازی وزارت صمت به همراه مدیران مرتبط به ماشین‌ آلات سلولزی مهمان این جلسه بودند.

  ماشین سازان صنایع سلولزیدر این نشست ضمن آشنایی دقیق تر طرفین با یکدیگر، ماشین‌ سازان حاضر در جلسه به طرح موضوعات و مشکلات رایج برای ماشین سازان صنایع سلولزی ایران پرداختند که از جمله می‌ توان به دو مورد ورود بی‌ رویه ماشین‌ آلات بی‌ کیفیت چینی و مسئله تامین مواد اولیه ماشین‌ سازی اشاره کرد. در این جلسه همچنین به برنامه سازمان‌ یافته دولت چین در زمینه صدور ماشین‌ آلات کاغذ و کارتن به ایران و عوامل داخلی مرتبط پرداخته شد.

  بیشتر بخوانید: پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا؛ رونمایی جدید‌ترین دستاورد‌ها

  ماشین سازان صنایع سلولزیاز جمله دستاوردهای این نشست، می‌ توان به کسب جایگاه برای ماشین سازان سلولزی در شورای مشترک تشکل‌ های ماشین‌ سازی و وزارت صمت اشاره کرد که صنعت ماشین سازی صنایع سلولزی را در کانون سیاست گذاری صنعت ماشین‌ سازی کشور قرار خواهد داد.

  مطلب قبلیپنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا؛ رونمایی جدید‌ترین دستاورد‌ها
  مطلب بعدیبرگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ پس از دو سال وقفه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.