مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ مهریز

  0
  38
  مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ

  مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ واقع در شهرک صنعنی مهریز مهار شد.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، ابوالقاسمی نسب گفت: بامداد امروز ۱۰تیر۱۴۰۰ در پی تماس کارگران یک کارخانه‌ی کارتن  با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی گسترده پالت‌های چوبی و مقواوکارتن‌های دپو، واحدآتش نشانی مهریز بی درنگ نیرو‌های عملیاتی را به همراه ۳ خودروی اطفایی، به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی مهریز کارخانه کارتن سازی اعزام کرد.

  وی افزود: مقادیر بسیار زیادی پالت‌های چوبی و کارتن در محوطه روباز به وسعت هزار متر مربع طعمه آتش سوزی شده و در حال سرایت به سوله‌های سرپوشیده و روباز مملو از پالت‌های حامل رول کاغذ بود.

  مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذآتش نشانان بلافاصله پس از تجهیز خود به دستگاه تنفسی به دو گروه تقسیم شدند و با بهره گیری از چندین رشته لوله‌های آبرسان اقدام به جلوگیری از گسترش آتش سوزی کرده و همزمان از خودرو‌های اطفایی، آتش سوزی را مهار و خاموش کردند.

  بیشتر بخوانید:

  ورود نخستین محموله کاغذ از طریق راه آهن آذربایجان و ایران

  قیمت کاغذ تحریر دوباره پایین آمد

   

  مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ با رشادت آتش نشانان

  با توجه به شرایط دمای هوا و شعله‌های سرکش آتش، کار برای آتش نشانان بسیار سخت و طاقت فرسا شده بود که نیرو‌های عملیات با تلاش فراوان موفق شدند پس از یک عملیات همه جانبه و ۳ ساعت تلاش، شعله‌های آتش را مهار و به طور کامل خاموش کردند.مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ

  آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و لکه گیری و ارائه توصیه‌های ایمنی به مسوول ایمنی بهداشت کارخانه به ماموریت خود پایان دادند.

  وی علت مهار آتش‌سوزی در کارخانه کاغذ را جوشکاری شیروانی پارکینگ خودرو اعلام کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 + 12 =