شکست انحصار کاغذ وارداتی با کمک تولید داخلی

  0
  59
  کاغذ وارداتی

  صنایع چوب و کاغذ مازندران برای شکسته شدن انحصار کاغذ وارداتی در کشور اعلام آمادگی کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران چوب و کاغذ مازندران در پی شکستن انحصار کاغذ وارداتی ، مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران گفت: برای کمک به فضای فرهنگی و چاپ کتب و محصولات فرهنگی مورد نیاز کشور از شهریورماه امسال ماهانه بیش از هزار تن کاغذ چاپ و تحریر تولید و روانه بازار خواهیم کرد.

  کاغذ وارداتینیک نژاد افزود: در صورت حل مشکل کاهش سهمیه برق این واحد تولیدی از سوی مسئولان و متولیان امر، در ماه جاری هم می‌توانیم بخشی از این نیازِ کشور را مرتفع سازیم.

  حل معضل کاغذ وارداتی

  وی با بیان اینکه هم اکنون کاغذ چاپ و تحریر در بازار آزاد حدود ۳۳ تا ۳۵ هزار تومان در حال خرید و فروش است افزود: در راستای کمک به سیاست‌های حمایتی دولت برای ساماندهی بازار کاغذ کشور و با وجود همه کمبود‌ها و مشکلات موجود حاضریم ۵ تا ۶ هزار تومان زیر قیمت بازار، کاغذ را تولید و عرضه کنیم تا التهابات کنونی مرتفع و آرامش نسبی در بازار کاغذ به وجود آید.

  کاغذ وارداتیبیشتر بخوانید:رئیس پنجمين نمايشگاه بین المللی کاغذ و مقوا از پایان جانمایی غرفه ها خبر داد

  نیک نژاد با بیان اینکه این مقدار کاغذ درنظر گرفته شده برای تنظیم بازار علاوه بر ۳۰ هزار تن تعهد ما برای چاپ کتب درسی دانش آموزانِ کشور است افزود: در صورت حمایت مسئولان و تزریق سرمایه در گردش برای پرداخت بدهی‌های سنوات قبل، قول می‌دهیم سال آینده ۱/۳ کل نیاز کشور به کاغذ چاپ و تحریر را در مازندران تولید و روانه بازار مصرف نمائیم.

  مطلب قبلیبرگزاری نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی تانزانیا با حضور 20 کشور 
  مطلب بعدیضرورت بهره مندی از آخرین استانداردهای چاپ و بسته‌ بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + 6 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.