افتتاح کارخانه تولید کاغذ از سنگ و اشتغالزایی در اردبیل

  0
  18
  کارخانه تولید کاغذ از سنگ

  کارخانه تولید کاغذ از سنگ با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، رئیس‌کل دادگستری استان، استاندار اردبیل و برخی مسئولان استانی در روستای اورونج شهرستان نمین افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی، در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاغذ از سنگ در شهرک خصوصی شهرستان نمین از گزارش مفصل خود به دفتر مقام معظم رهبری در مورد روند سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های صنعتگران استان و پاسخ در خور تقدیر معظم له برای کارآفرینان، فعالان اقتصادی و حامیان تولید خبر داد.

  وی افزود: حمایت بیشتر از تولیدکنندگان و صنعتگران باید سرلوحه همه مسئولان بوده و مسئولان باید جاده صاف کن این عزیزان باشند تا هر چه بیشتر شاهد افتتاح کارخانجات متعدد و به تبع آن اشتغال جوانان غیور و ولایی این خطه قهرمان پرور باشیم.

  امام جمعه اردبیل از تلاش‌ های رئیس‌کل دادگستری استان و اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و تاثیرگذاری این کمیته در حمایت از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی تجلیل نموده و بر ادامه این روند تاکید کرد.

  بیشتر بخوانید: احداث ۷ کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک در کشور

  کارخانه تولید کاغذ از سنگآیین افتتاح فاز اول کارخانه تولید کاغذ از سنگ

  ناصر عتباتی، رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل نیز در حاشیه آیین افتتاح کارخانه تولید کاغذ از سنگ بیان داشت: این مجموعه تولیدی در سه فاز مختلف با محوریت شهرک صنعتی تخصصی پلیمر طراحی و فاز اول آن بعد از یک سال با ۷۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و زمینه ایجاد اشتغال برای ۷۵ نفر راه اندازی شده است.

  وی افزود: این مجموعه صنعتی، دومین شهرک صنعتی خصوصی است که کار خود را در شهرستان نمین آغاز کرده و به ظرفیت تولیدی و اقتصادی این شهرستان افزوده است.

  رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: تلاشگران عرصه تولید و اشتغال باید بدانند که افسران رزم اقتصادی کشور در این برهه زمانی هستند و افتتاح هر کارخانه و اشتغال هر نفر، مانع از طرح یک پرونده قضایی و بروز اختلافات خانوادگی و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

  گفتنی است؛ کارخانه تولید کاغذ از سنگ با نام تجاری گروه صنعتی شایسته سازان پارس با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، رئیس‌کل دادگستری استان، استاندار اردبیل و برخی مسئولان استانی در روستای اورونج شهرستان نمین افتتاح شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نه − 3 =