افتتاح بزرگ‌ترین واحد تولید کاغذ با روکش پلی اتیلن کشور

  0
  74
  واردات کاغذ تحریر

  مدیر عامل صنایع تبدیلی نگین سبز پایدار گفت: این کارخانه با هدف تولید کاغذ با روکش پلی اتیلن برای مصارف ظروف یکبار مصرف کاغذی فعالیت خواهد کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیمای زنجان؛ مهدی باقر چوپانی مدیر عامل صنایع تبدیلی نگین سبز پایدار اظهار داشت: شرکت صنایع تبدیلی نگین سبز پایدار در شهرک صنعتی شهریاری زنجان در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار راه‌اندازی می‌شود.بزرگ‌ترین واحد تولید کاغذ با روکش پلی اتیلن کشور در زنجان افتتاح می شود. وی گفت: عملیات ساخت این پروژه آغاز شده و امیدواریم این پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

  مدیر عامل صنایع تبدیلی نگین سبز پایدار با اشاره به اینکه این کارخانه با هدف تولید انواع کاغذ با روکش پلی اتیلن برای مصارف ظروف یکبار مصرف کاغذی فعالیت خواهد کرد، افزود: این پروژه در اسفند ماه سال گذشته کلنگ زنی شد.

  تولید کاغذتولید کاغذ در مجموعه نگین سبز

  وی با بیان اینکه این مجموعه بخش مهمی از نیاز کشور را تأمین خواهد کرد، ابراز کرد: شرکت‌هایی که در داخل کشور در این زمینه فعالیت دارند غالباً به‌شکل کارگاهی هستند. به لطف خدا قرار است مجموعه نگین سبز پایدار بعد از افتتاح، بزرگ‌ترین مجموعه کشور در تولید کاغذ شود که قطعاً سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص خواهد داد.

  چوپانی تأکید کرد: تولیدات نگین سبز پایدار سبب جلوگیری از خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال و ارزش افزوده اقتصادی در کشور خواهد شد.

  تولید کاغذوی اشتغالزایی این شرکت را با راه‌اندازی فاز نخست آن معادل ۵۰۰ نفر عنوان کرد و گفت: با تکمیل فاز ۲ این مجموعه برای بیش از ۸۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: احیای صنایع کاغذ غرب در دستور ویژه دولت

  مدیر عامل صنایع تبدیلی نگین سبز پایدار به تعامل مناسب دستگاه‌های دولتی برای تامین انرژی در مجموعه اشاره کرد و گفت: تعامل بسیار خوبی با شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره کل صمت استان داریم. خوشبختانه خط انتقال تامین گاز انجام شده و در خصوص تامین برق هم همکاری‌ها توسط دستگاه‌های متولی در حال انجام است.

  تولید کاغذوی از خریداری ماشین آلات این واحد تولیدی خبر داد و گفت: ماشین‌آلات در حال ورود به کشور است؛ از سوی دیگر بسیاری از کار‌ها به شکل همزمان انجام می‌شود تا این واحد در موعد مقرر (پایان سال ۱۴۰۱) افتتاح شود.

  مطلب قبلیجزئیات پرداخت یارانه نقدی و معوقات معترضان و جاماندگان
  مطلب بعدیچگونگی تولید جعبه کادویی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.